To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lukaszek juz zdrowy dziekuje Wam za pomoc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
Dziewczyny prosze o modlitwe dla synka mojej przyjaciolki i przyjaciela mojej coreczki Lukaszka. Lukaszek 2,5 roku i mial robione badania krwi. Wyniki sa zle. Lukaszek ma podejrzenie o bialaczke. Idzie na badania do onkologa hematologa. Pomodlcie sie za nIego. To taki kochany chlopczyk. Marysia moja coreczka bawi sie z nim codziennie. Jego mama Asia to moja przyjaciolka. Prosze o wsparcie. Z gory dziekuje wam bel
Zelda
trzymam kciuki za pozytywne wieści!
milutka
Trzymam kciuki za dzieci Twoich przyjaciółek &&&
OLA77
bardzo mocno trzymam&&&&
magda.
trzymam kciuku bel!!! przytul.gif
malgog
trzymam kciuki
na szczęście podejrzenie to nie diagnoza
bel
Lukaszek 27.09.2011 byl na badaniu krwi. Pani doktor stwierdzila, ze moze miec infekcję bakteryjną. Mial robione badania kalu i wyszly dobre wyniki. 13.10.11 kolejna wizyta. Lukaszek dostal syrop. Podejrzenie jest o alergię. Przyjaciolka Asia jest smutna, lekarka nie powiedzial jej co podejrzewa u Łukaszka. Kolejna wizyta z badaniem krwi w grudniu. Pani doktor szuka przyczyny zlych wynikow krwi. Trzymajcie kciuki za niego.

Ja zaciskam z calej sily . &&&&&.
milutka
CYTAT(bel @ Fri, 14 Oct 2011 - 16:06) *
Lukaszek 27.09.2011 byl na badaniu krwi. Pani doktor stwierdzila, ze moze miec infekcję bakteryjną. Mial robione badania kalu i wyszly dobre wyniki. 13.10.11 kolejna wizyta. Lukaszek dostal syrop. Podejrzenie jest o alergię. Przyjaciolka Asia jest smutna, lekarka nie powiedzial jej co podejrzewa u Łukaszka. Kolejna wizyta z badaniem krwi w grudniu. Pani doktor szuka przyczyny zlych wynikow krwi. Trzymajcie kciuki za niego.

Ja zaciskam z calej sily . &&&&&.



Czyli wczoraj miał wizytę?
Zelda
bel,trzymam kciuki za łukaszka.
Napisz coś więcej na co syrop dostał?Jesli podejrzewają białaczkę to która onkolog do grudnia czeka??o co chodzi z badaniem kału? bo jedno z drugim nie ma nic współnego..
moko.
Bel czyli, ze co?
Skoro sa podejrzenia o alergię - bo domniemam, ze badania kału miały dac odpowiedź, czy pasożyty występują (które często wpływają na organizm alegizująco - to tak skrótowo napisałam) - maja2006 no wiesz - kał-alergia icon_wink.gif nie skumałaś 48.gif Czytaj między wierszami.
Co oznaczają "złe wyniki krwi" ? podwyższone OB? morfologia? Jaki syrop dostał?
Czy będą dalej diagnozować alergię? bo białaczka chyba jest wykluczona, skoro żadnych badan nie bedzie, aż do grudnia (w tym temacie)

Łukaszku zdrowiej!



Agga
Kasuje żeby nie było,że się czepiam icon_wink.gif .

Adriannna
Dokladnie Agga...glupie nie jestesmy nieprawdaz icon_smile.gif A jaka pamiec mamy dobra...przynajmniej ja mam icon_smile.gif

Jak to idzie..."kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien" ... czy jakos tak. Agga sugeruje, przed kazdym kolejnym tego typu wpisem spojrzec w swoje maluchowe poczatki.

Milego wieczoru zycze.

W temacie Bel nie napisze nic, wszystko juz jej dziewczyny powiedzialy na innych watkach. Lukaszowi zycze zdrowia.
bel
Agga daj spokój mi, Robisz ze mnie idiotkę, Nie życzę sobie tego. Masz operacje Oliego, syn teraz potrzebuje Ciebie. Zajmij się nim. Jesteś zła, bo masz teraz ciężki okres. Złóż ręce do Boga o zdrowie dla synka.

Łukaszek faktycznie byl u onkologa hematologa. Przyjaciółce nie powiedział lekarz zbyt wiele. Zrobił moim zdaniem zbędne badania. O ostatnich wynikach krwi nawet nie wpomnial. Przyjaciółka nie dostala wyniku krwi do ręki. i tylko wizyta ma być za 2 miesiące. Dziwne to. Białaczki nie ma ,ale wyniki krwi musza byc robione co jakis czas. Lekarka moim zdaniem sama nie wiedziała co poradzić. Łukaszek ma na główce ropiejące ranki. Żaden lekarz nie umie narazie mu pomoc. Ani alergolog ani hematolog.
Agga
bel gdybyś wczoraj napisała tego posta,bo pewnie nikt by nic nie napisał. A niestety wczorajszy,można było odczytać różnie i trochę pomieszany był.

W takim razie zdrówka dla Łukaszka &&&&&&&&&
bel
dzieki Agga. Ok.
bel
Łukaszkowi ranki zanikaja. Dziekuje za pomoc. Wiyzta ma w grudniu. Ale widac, ze cofaja sie mu problemy zdrowtne. Oki koncze. Dzikuje za wsparcie.
bel
Lukasz wyszedl zdrowy. Jakas chyba byla dziwna alergia lae do konca lekarze nie umieli stwierdzic co Lukaszowi bylo. Po podaniu lekow wyniki krwi ma prawidlowe i rany jakie mial cofnely sie.

Dziekuje dziewczyny za wspracie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.