To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zaproszenie na rodzinny festynintegracyjny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

okko
Pozwalam sobie wkleic Wam zaproszenie na Piknik Fundacji Hipoterapia w najbliższa sobote 17.09.
W Fundacji tej sÄ… rehabilitowani obaj moi synkowie i wiem ze fundacja robi naprawdÄ™ dobra robote dla dzieci.

Zapraszam- miedzy innymi mój Kuba bedzie wystepował

RODZINNY FESTYN INTEGRACYJNY
anax
Wiem gdzie to jest.Fajna sprawa.Ale ja nie dojadę.szkoda że nie w niedzielę icon_sad.gif
aronka
A my byłyśmy. icon_biggrin.gif I widziałyśmy się z Teresą, Kubusiem i Wojtkiem. Kubuś urósł jak na drożdżach, a Wojtuś okazał się ślicznym jasnym blondynkiem, a byłam przekonana, że ma ciemne włosy. icon_lol.gif Natomiast Teresa nie zmienia się nic! No cóż, małe dziecko odmładza. icon_smile.gif
Największą atrakcją były oczywiście koniki. Natalia i Lidka zrobiły kilka rundek na ich grzbietach. icon_smile.gif
Było bardzo miło, szkoda, że niezbyt dużo ludzi. Chyba po prostu za mało się o tym mówi.
Jedna rzecz nie podobała mi się zupełnie. Na tyłach sceny był pokaz pierwszej pomocy. Przesympatyczny ratownik (czy lekarz?) wszystko tłumaczył, pokazywał na manekinie. Rzecz, którą każdy powinien obowiązkowo przejść. I w pewnym momencie ze sceny ryknęła muzyka, perkusja itd. Faceta ledwo było słychać, choć stał kilka metrów od nas.
Zmęczone tym ogólnym hałasem, wsłuchiwaniem się w każde słowo medyka po prostu poszłyśmy sobie.
Teresa gdzieś nam zginęła, dziewczyny rozczarowane, że się nawet nie pożegnały.
Wróciłyśmy do domu z balonikiem; Lidka zachwycona, bo pierwszy raz w życiu siedziała na koniu.
Pogoda udała się super i cieszymy się, że się wybrałyśmy.
aronka
CYTAT(Sam @ Sun, 18 Sep 2011 - 13:43) *
A czemu nie dałyście znać??? Nic nie wiedziałam , przyszłybyśmy


Ja wiedziałam tylko stąd, od Teresy. Trza się było wybrać. 06.gif
Zresztą ja do końca nie byłam pewna, czy pojedziemy, nawet z Teresą się nie kontaktowałam. Po prostu pojechałyśmy i od razu wpadłyśmy na Teresę. icon_biggrin.gif
aronka
CYTAT(Sam @ Sun, 18 Sep 2011 - 20:47) *
Ostatnio bardzo rzadko tu zaglÄ…dam


Nie wiedziałam. 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.