To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebuje porady w temacie nebulizatora

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tośka
Jak w temacie: szukam dobrego inhalatora do inhalacji z pulmicortu, ventolinu, ale także do zwykłych inhalacji z soli fizjologicznej.
Poradźcie, drogie Mamy, jaki mam kupić by dobrze rozdrabniał cząsteczki leków.
agarad
I ja się podepnę bo też przymierzam się do zakupu - czy są takie do inhalacji na leżąco? bo ten co posiadam to niestety dziecko musi siedzieć, a może do inhalacji taka pozycja jest własciwa?

Tosia - zwróć też uwagę na głośność, "nasz" burczy jak stara lokomtywa co dla chorego człowieka nie jest chyba najlepsze.
Kocurek
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8754412

Polecam ten, ja co prawda stosowałam tylko sól fizjologiczną, ale koleżanka ma córkę alergiczkę, i podawała jej w identycznym inhalatorze leki typu sterydy/ przeciwzapalne/ rozkurczowe, także na leżąco, i chwaliła sprzęt.
Nie ukrywam, inhalator jest dość głośny, warczy na ok. 70 decybeli, ale cichsze mają zaledwie kilka/naście decybeli mniej. Generalnie inhalatory nie należą do bardzo cichych sprzętów. Moja córka akurat przy tym warczeniu zasypiała icon_biggrin.gif
Tośka
Kocurku, ten Silvestro Plus ( drugi link z wątka) mam wypożyczony i jest bdb. Niestety nie mogę go nigdzie dostać... Muszę po necie poszukać.
agrafkaa
Myślę o takim bądź takim nebulizatorze.Co myślicie?Proszę o radę i pomoc?A może żaden z nich nie jest dobry i zaproponujecie coś innego w podobnej cenie
magdosz
Asia ja ostatnio pożyczałam od koleżanki ten drugi i jestem zadowolona.
Plus, że nie jest wielki (bo od brata bralam jakiś taki duży, ale nie pamiętam firmy)
Kocurek
CYTAT(Tośka @ Fri, 07 Oct 2011 - 18:18) *
Kocurku, ten Silvestro Plus ( drugi link z wątka) mam wypożyczony i jest bdb. Niestety nie mogę go nigdzie dostać... Muszę po necie poszukać.


Sprzedam Ci swój icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.