To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kolejna wyżerka? :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
skanna
Szanowne koleżanki, ponieważ poprzednie spotkanie spotkało się z dużym entuzjazmem uczestniczek i postanowiłyśmy zrobić kolejne, a ja, jako samozwańcza kierowniczka icon_wink.gif upieram się, że zdecydowanie smaczniej będzie jednak w Magnolii, pozwoliłam sobie założyć ankietę, która pozwoli wybrać dogodny termin.
Wybrałam soboty ze względu na to, że wtedy po pierwsze możemy się spotkać wcześniej, po drugie, PH w Magnolii jest czynne do 22.

Zatem proszę o zaznaczenie wszystkich pasujących Wam terminów i sygnał w wątku, że zagłosowałyście.

Ja sama zagłosowałam na wszystkie terminy z wyjątkiem pierwszego, bo wtedy jestem umówiona z koleżanką na... festiwal makaronów. Ale jak się okaże, że jednak ten najbliższy termin Wam pasuje, to będę kombinować icon_smile.gif
menada
Pasuje mi termin 2 i 4 icon_smile.gif
Monika ww
zagłosowałam icon_smile.gif
basiaw
Ja również, ale mną się nie sugerujcie, wbrew pogodzie sezon wycieczkowy w pełni!
Doruśka
mi pasuje wszytsko pod warunkiem ,że spotykamy się od 16.30 (pamietajcie ,ze zostałam studentką podyplomowąicon_wink.gif ale z drugiej strony jak sie spóźnię, to bedę miała większe porcje:))
skanna
No zakładałam, że umówimy się tak na 17-17.30, więc powinnaś spokojnie zdążyć icon_smile.gif
Ewcia!
dałam głos icon_smile.gif
29 mam w planie wjazd parudniowy, mam nadzieje, że to nie bedzie ten wybrany termin nienie.gif
Mafia
Jeśli spotkałybyście się 22, to może i ja dołączyłabym. icon_smile.gif Ale to nic pewnego.
moko.
15 mnie nie ma a i 29 już wyjeżdzam icon_sad.gif
Więc albo 22.10 albo 05.11

użytkownik usunięty
15 zaprosiłam już gości. 22 i 29 mi pasuje, ale lepiej 22, bo krócej będę czekać icon_smile.gif
5 listopada Zosia ma urodziny.
użytkownik usunięty
CYTAT(Mafia @ Wed, 12 Oct 2011 - 07:11) *
Jeśli spotkałybyście się 22, to może i ja dołączyłabym. icon_smile.gif Ale to nic pewnego.

O! icon_smile.gif
MonikaS.
Skanna, dzięki za info icon_smile.gif już zagłosowałam! Jak dla mnie 22.10 może być problemowy, ale jak ten wybierzecie to najwyżej się spóźnię. Pozostałe terminy ok.
użytkownik usunięty
A co z IlÄ…? OlÄ…FisiÄ…? Ewabi?
Hawah? Agama76? Aga_mama? Dorka?
Kogo tam jeszcze mamy we Wrocławiu? Pisał ktoś do nich, czy ja mam napisać?
Ila
Ja juz skannie pisalam, ze sledze watek i sie dostosuje.
W najblizsze soboty wypadaja nam turnieje, ale to tez jeszcze nic pewnego, terminy sa, ale zapisy dopiero w trakcie.
Jak bedzie mi pasowal wybrany przez Was termin, to na pewno sie zjawie, ale teraz ciezko mi glosowac, bo nie mam pewnosci, czy ktorys z terminow bedzie ok.
użytkownik usunięty
Dobra, wysłałam milion PW. O kim zapomniałam?
(Ila Twoja skrzynka jest zapchana icon_wink.gif miałam wysłać SMSa, ale skoro czytasz, to sobie daruję.)
agama76
Paka, dzieki icon_smile.gif
mysle i mysle na jaka date zaglosowac zeby mi pasowalo - niestety maz lezy polamany w gipsie i ciezko mi cos przewidziec. Tzn. prawie na pewno przyjde ale pewnie tylko na chwile. Z mojego punktu widzenia chyba odpada 29. - wtedy mamy chrzest w rodzinie, co prawda nasza obecnosc na nim i tak stoi pod duzym znakiem zapytania (malzonek zagipsowany bedzie jeszcze co najmniej 7 tyg. 37.gif ) ale ja sama chcialabym na niego pojechac o ile tylko maz unieruchomiony sie zgodzi mnie wypuscic. Po 10 dniach z mezem w gipsie prawie do pasa i rozpaczliwych probach ogarniecia wszystkiego co na mnie niespodziewanie spadlo (praca, opieka nad mezem i rozne jego sprawy ktore ja musze teraz zalatwiac, szkoly (popoludniowa muzyczna), zajecia dzieci, wystepy, turnieje itp., ze o codziennym prowadzeniu domu juz nie wspomne...) ledwo wiem jak sie nazywam.... A tak jeszcze bedzie przez pare tygodni 37.gif Ale zeby tylko mu sie ta noga jak najszybciej zrosla, zeby tylko zadnych komplikacji nie bylo 2pliz.gif
No wiec naprawde postaram sie przyjsc chocby na chwile, wole zeby spotkanie nie bylo 29.
pozdrawiam
Aga
ewabi
Zagłosowałam na termin 2 i 4, ale wolałabym 2 icon_smile.gif.
Natomiast pozostałe dwa nie pasują mi wcale a wcale i w te soboty nie dałabym rady wpaść nawet na przysłowiowe 5 minut.
karoleenka
Dzięki Paka icon_smile.gif

Niestety mężu pracuje przez kolejne 3 soboty także ja mogłabym dopiero się wyrwać 5 listopada. Jak się uda to super, jak nie - może następnym razem icon_smile.gif
aga_mama
mi pasują dwa ostatnie terminy, może 22 też, ale na zasadzie - jak będę to przyjdę.
Skanna, dzięki za info icon_smile.gif
hawah
Skanna, Paka - dziękuję za informcję. Siedzę póki co cichutko, bo soboty to dla mnie w ogóle dość kiepski termin, ale może się uda - na razie nie głosuję, poczekam co ustalicie. Na pewno odpada 29 - w ogóle mnie nie ma wtedy we Wrocławiu.
Potwora
Ja zagłosowałam na razie na 22 ale własnie uświadomiłam sobie, że20 mamy rocznice ślubu i chyba będziemy wtedy świętować
basha
Paka dzięki za maila, mi pasują wszystkie terminy póki co, ja wyrwę się najwyżej na godzinkę, jeśli spotykamy się w magnolii, jestem jeszcze barem mlecznym
użytkownik usunięty
No to co? 22? 02.gif

Zawsze można się spotkać dwa razy icon_smile.gif
basiaw
Bawcie się dobrze 22 icon_smile.gif i czekam na następne spotkanie !
Skanna zapomniałam na śmierć, że chcę to łóżko. Napiszę Ci jeszcze na gg.
skanna
No, dobra, w ankiecie wygrała najbliższa sobota, tak więc myślę, że nie ma co czekać i lecę rezerwować stolik na 17.

A swoją drogą, skoro na 5 listopada też było sporo chętnych, to jak uznacie, że warto (zwłaszcza te, które nie próbowały jeszcze makaronów), to przecież nie ma zakazu zrobienia drugiego spotkania, nie? icon_smile.gif

Zła wiadomość jest taka, że będąc w sobotę na festiwalu makaronów w Magnolii po raz pierwszy trafiłam na niezbyt smaczne makarony - znaczy, nie były gorsze niż w Rynku, ale i nie lepsze. Mam nadzieję, że to był wypadek przy pracy i w najbliższą sobotę będą ci kucharze, co zawsze icon_smile.gif
Ila
Ja postaram sie byc. Nie wiem, czy uda mi sie na 17 punktualnie, bo mamy w sobote do opedzenia 2 turnieje,
Kamyk na taneczny, Dawid na szachowy icon_wink.gif
moko.
Jejciu.... nie bedzie mnie icon_sad.gif
Zapomniałam, ze idziemy z mężem do jego znajmych z pracy na kolację icon_sad.gif
05.11 nie mam nic w planach, więc pasi mi!
Monika ww
ja będę icon_smile.gif
ewabi
Ja się muszę uporać z pewnymi komplikacjami po usunięciu 3. migdała. Jak się wszystko poukłada jak trzeba do piątku, to będę.
menada
Nie mogę się doczekać sobotniej wyżerki icon_smile.gif
skanna
Dziewczyny, godzina musi ulec zmianie, z 17 na 18 - okazało się ,że godzina 17 w sobotę jest absolutnie nierezerwowalna - wtedy jest największe obłożenie i nie ma mowy od rezerwacji aż do 19. Moje osobiste względy u kierowniczki pozwoliły wynegocjować kompromis - godzinę 18 icon_smile.gif Ale mam prośbę - nie spóźnijmy się, żeby ten stolik nie stał pusty, bo ja będę oczami świecić, dobra?

Aha, mnie się sytuacja pokomplikowała i nie wiem, czy będę mogła zostać - przyjdę ten stolik zidentyfikować i zająć, ale potem to jeszcze nie wiem, jak będzie, z powodów rodzinnych.
Monika ww
mi pasuje nawet bardziej icon_smile.gif będę punktualnie
karoleenka
ja jak pisłam odpadam w najbliższą sobote ale jesli na 5 listopada będzie nadal grupka chętnych to sie bardzo pisze icon_smile.gif
Doruśka
mi się nie uda przyjść.
użytkownik usunięty
CYTAT(Monika ww @ Thu, 20 Oct 2011 - 20:12) *
mi pasuje nawet bardziej icon_smile.gif będę punktualnie

Monika, pojedziemy razem?
skanna
CYTAT(Doruśka @ Thu, 20 Oct 2011 - 22:45) *
mi się nie uda przyjść.


A nie możesz ich na 20 przesunąć? Znaczy Robert nie może?
Doruśka
nie bałdzo.
Ewcia!
Będę!
Bałam się, że nie dam rady, bo mamy od dawna zapowiadanego gościa na kolacji, ale okazało się, że przyjdzie dopiero ok. 20.30! Więc mam wychodne do 20! Mocno się postaram, żeby przyjechać punktualnie na 18 icon_smile.gif

CYTAT(agama76 @ Thu, 13 Oct 2011 - 09:55) *
No wiec naprawde postaram sie przyjsc chocby na chwile, wole zeby spotkanie nie bylo 29.
pozdrawiam
Aga


jak się czuje mąż?
Dasz radę przyjść? icon_smile.gif
MonikaS.
Ja na 18 na pewno nie dam rady, ale może uda mi się dojechać później. Mam nadzieję, że 5 listopada będzie powtórka icon_smile.gif
Ila
U mnie sie dzis pokomplikowalo logistycznie 13.gif
Kamyka turniej przeniesiony na 15.00, wprawdzie jedzie z nim Tomek, ale nie bede miala z kim zostawic Dawcia.
Jesli Dawid bedzie na silach (po kilku godzinach turnieju szachowego), to wezme go ze soba.
Chyba, ze Kamykowi szybko pojdzie i wroca sensownie do domu.
Bede z Wami na tel.
Monika ww
CYTAT(Paka @ Thu, 20 Oct 2011 - 23:50) *
Monika, pojedziemy razem?


pewnie, że możemy jechac razem icon_smile.gif jutro zadzwonię
skanna
Ila, weź Dawida, dzieci są niezniszczalne icon_smile.gif

Ewcia, pamiętasz o mojej bluzeczce?

To ile nas będzie maksymalnie?

Monika, Ewcia, Paka, ja, Ila, MonikaS. spóźniona, Ewabi - to już wszystkie?
Ila
CYTAT(skanna @ Fri, 21 Oct 2011 - 23:37) *
Ila, weź Dawida, dzieci są niezniszczalne icon_smile.gif


Taki wlasnie mam zamiar i taka zywie nadzieje 04.gif
Jak chlopaki nie dojada, to postaram sie zabrac go ze soba.
menada
CYTAT(skanna @ Fri, 21 Oct 2011 - 22:37) *
Monika, Ewcia, Paka, ja, Ila, MonikaS. spóźniona, Ewabi - to już wszystkie?


Jeszcze ja icon_smile.gif
agama76
CYTAT(Ewcia! @ Fri, 21 Oct 2011 - 12:59) *
Będę!
Bałam się, że nie dam rady, bo mamy od dawna zapowiadanego gościa na kolacji, ale okazało się, że przyjdzie dopiero ok. 20.30! Więc mam wychodne do 20! Mocno się postaram, żeby przyjechać punktualnie na 18 icon_smile.gif
jak się czuje mąż?
Dasz radę przyjść? icon_smile.gif


Bede icon_smile.gif
skanna
Żyjecie? Bo ja nie bardzo icon_biggrin.gif
MonikaS.
I jak po spotkaniu? Macie ochotę na kolejne? Ja po obżarstwie na imieninach u mojej mamy nie miałam siły dojechać, nie mogłabym patrzeć na jedzenie!
skanna
Monika, chyba PH w Magnolii wykończyła dziewczyny icon_biggrin.gif
Ila
Ja zyje, ale ledwo 37.gif
Moj wewnetrzny hamulec mnie wczoraj zawiodl i cierpie do dzis.
Wracajac do domu, prezylam sie za kierownica, zeby zoladek mial jak najmniejszy ucisk, a i tak ledwo dojechalam.
Dzis jeszcze na jedzenie nie moge patrzec, rano zadowolilam sie jedynie kawa.

Proponuje nastepne spotkanie w herbaciarni 43.gif

Poza obzarstwem oczywiscie bylo super icon_smile.gif
Dodam tylko, ze makarony faktycznie przepyszne, tylko ilosci mocno hurtowe.
użytkownik usunięty
Ja wróciłam bardzo zadowolona. W odpowiednim momencie powiedziałam pas, więc już wczoraj się z Mężem umawiałam na randkę w Magnolii przed 7 listopada icon_wink.gif

I dziękuję Wam, Dziewczęta icon_wink.gif, za bardzo miło spędzony wieczór. Jak zwykle zresztą. I cieszę się, że dołączyła Agama icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.