To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

W jakim sklepie internetowym robicie zakupy spożywcze?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Możecie rzucić nazwą i może powodem?

Ja kiedyś dużo kupowałam w https://www.hipernet24.pl potem przestałam i teraz chce znowu zacząć ale nie wiem w którym. Podobno https://www.e-piotripawel.pl/ jest fajny? Bomi? nie wiem kto jeszcze ma zakupy online.
moko.
Ja robię w alma24.pl a to dlatego, ze jakoś tak padło na ten sklep. Nie testowałam innych.
Elak
CYTAT(moko. @ Sun, 23 Oct 2011 - 19:09) *
Ja robię w alma24.pl a to dlatego, ze jakoś tak padło na ten sklep. Nie testowałam innych.


Ja tak samo jak Moko, zakupy powyżej 50zł dostarczają bez dodatkowych opłat. Innych sklepów nie testowałam.
tolala
Za 50 zl ale tylko w określonych godzinach, typu 12-16, więc niewiele osób moźe sobie na to pozwolić.

Robiłam i robię w almie, frisco (za drogie), piotr i paweł (przez chwilę, ale bez żadnych konkretnych powodów odeszłam od nich. CHyba dla porządku w głowie).

We frisco kilka razy zdarzyły się wpadki, ale zawsze reklamacje były uwzględniane. Poza tym, jak dłuźej nie robiłam tam zakupów, to dawali mi jakiś bon dla zachęty.

Alma też ok. Nie miałam problemów z realizacją.
angielk
ja ostatnio robiłam w a.pl (internetowe bomi)
jestem zadowolona, głównie z wniesienia ciężarów do domu icon_smile.gif
zilka
Alma odpadła, nie dość, że jakiś mają słaby wybór np. pitnych kefirów to teraz sie okazało, że nie mogę zapłacić teraz tylko muszę przy odbiorze (gotówką albo kartą) - dla mnie słabo.
użytkownik usunięty
Ja robiÄ™ we frisco
anuÅ›
A czemu zrezygnowałas z L'Eclerc'a?
siłaczka
Od niedawna działa również www.auchandirect.pl.
zilka
CYTAT(anuÅ› @ Wed, 26 Oct 2011 - 19:22) *
A czemu zrezygnowałas z L'Eclerc'a?


A kompletnie bez powodu, jakoś po prostu przestałam. Dostałam te zakupy z frisco, nie mam uwag poza tym, że wszystko było popakowane w 5 reklamówek a L'Eclerc przywoził w pudłach. Pewnie będę robić zamienne, we frisco kupiłam jakiś nieznany mi organiczny jogurt i Flo dzisiaj powiedziała, że był pyszny więc powód mam 06.gif dzięki!
anuÅ›
A czy któryś z w/w sklepów miewa jakieś promocje?

Bo ogólnie zauważyłam, że jak w markecie były promocje to na stronie już ich nie mogłam znaleźć. Ale może źle szukałam?
anuÅ›
CYTAT(siłaczka @ Wed, 26 Oct 2011 - 23:02) *
Od niedawna działa również www.auchandirect.pl.


Do mnie do dostarczÄ… 21.gif
aniakuleczka
alma i lokalny dla Rembertowa i okolic Kmdelikatesy.pl
za każdym razem super.

A gdy mieszkałam na bielanach, wówczas hipernet24 i piotr i paweł

agarad
Sporo ostatnio reklam "na mieście" foodini - chyba coś nowego
agarad
CYTAT(anuÅ› @ Thu, 27 Oct 2011 - 18:14) *
A czy któryś z w/w sklepów miewa jakieś promocje?

Bo ogólnie zauważyłam, że jak w markecie były promocje to na stronie już ich nie mogłam znaleźć. Ale może źle szukałam?



anuś, ten , o którym wspomniałam widzę /bo właśnie oglądam stronkę/ że ma sporo promocji i jeszcze wino gratis do zakupów za 150 zł icon_smile.gif
anax
a tak zapytam dajecie jakiś napiwek panom którzy wniosą zakupy pod drzwi?
ana
dajÄ™, tak jak zostawiam kelnerowi, fryzjerce
agabr
zrobilam w auchan , wszystko ok , minusy
-przywoza nastepnego dnia
-pudla , ktore sa nieskladalne a oznaczone sa moim imieniem i nazwiskiem (wydrukowanym na pudle ) wiec na smietniku laduja .
-dowoz 20 zl , niezaleznie od kwoty zamowienia
-kiepska strona
Agnieszka AZJ
W Tesco dowóz w zależnośći od godziny albo 6 albo 10 zł, ale na nastepny dzień ciężko jest zamowić.

Nie ma pudeł, za to są straszne ilości reklamówek - i to byle jakich, więc od razu idą do smieci.

Strona OK, ale nie ma na niej wielu rzeczy, które są w realnym sklepie,np. jogurtów, które lubia członkowie mojej rodziny.

Z wniesienie nie płacę dodatkowo, ale u mnie to żaden wysilek - tylko zjeżdżają wózkiem podjazdem do garażu.
anax
W krakowie TESCO ma niższe ceny.Od 4,95-8,00 coś koło ego.Też ciężko zamówić na następny dzień.
dużo reklamówek to fakt.
agabr
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 16 Mar 2013 - 11:22) *
W Tesco dowóz w zależnośći od godziny albo 6 albo 10 zł, ale na nastepny dzień ciężko jest zamowić.

Nie ma pudeł, za to są straszne ilości reklamówek - i to byle jakich, więc od razu idą do smieci.

Strona OK, ale nie ma na niej wielu rzeczy, które są w realnym sklepie,np. jogurtów, które lubia członkowie mojej rodziny.

Z wniesienie nie płacę dodatkowo, ale u mnie to żaden wysilek - tylko zjeżdżają wózkiem podjazdem do garażu.

a wiesz , ze u mnie Tesco dowozi tylko do skrzyzowania z Krasinskiego .b
lutowamama
No to dobrze , że ja w moim sklepie nie płacę ani za wniesienie ani za przesyłkę icon_biggrin.gif a panowie bardzo mili. Czasami się zastanawiam czy nie wypada dać jakiegoś napiwku ?
jagodka
No ale to przywożą ci zakupy ze stacjonarnego sklepu czy to internetowy jakiś?
malwinkaja
Owoce i warzywa to głównie na bazarze,a całą resztę zamawiam przez Internet bo nie opłaca mi się jeździć dallej do hipermarketu. teraz zwykle z frisco zamawiamy
veap
Jeżeli chodzi o kupowanie spożywki przez neta - ja szynkę i kiełbasę zamawiam na [edit: moderacja]
Domomi
Ja w TESCO. Jeszcze się nie zawiodłam. Zawsze wszystko świeże i dobre.
KamilaMas
Ja robię zakupy w https://polskikoszyk.pl/. Mają produkty bardzo dobrej jakości, dużo wyprodukowanych w Polsce, a do tego wszystko w przystępnych cenach. Także szczerze polecam.
MamaStokrotki
CYTAT(KamilaMas @ Tue, 29 Nov 2016 - 13:40) *
Ja robię zakupy w https://polskikoszyk.pl/. Mają produkty bardzo dobrej jakości, dużo wyprodukowanych w Polsce, a do tego wszystko w przystępnych cenach. Także szczerze polecam.

podoba mi siÄ™ nazwa icon_wink.gif
Dawo nie zamawiałam online, rok temu sporo nawet zawsze z frisco raz chyba z tesco, ale nie było dużo rzeczy i dlatego nie zamawiałam potem już.
Pollaco
Ja we frisco nie ma wielu rzeczy? Ja tutaj dostanę wszystko czego potrzebuję, nawet mrożonki https://frisco.pl/pid,599/n,hortex-warzywa-...one/stn,product . Jak dobrze poszukać to można znaleźć nawet dość egzotyczne produkty, jakieś owoce czy produkty azjatyckie
maria8988
Jak chodzi o spożywcze zakupy online to ja bardzo sobie chwalę supermarket Anabru. Działają na terenie Warszawy i okolic. Tu zakupy można planować z wyprzedzeniem, bo nawet na kilka dostaw do przodu i to jest bardzo wygodne. A z kodem anabruwita macie aż 25 zł na pierwsze zakupy, warto skorzystać!

maria8988
Jak chodzi o spożywcze zakupy online to ja bardzo sobie chwalę supermarket Anabru. Działają na terenie Warszawy i okolic. Tu zakupy można planować z wyprzedzeniem, bo nawet na kilka dostaw do przodu i to jest bardzo wygodne. A z kodem anabruwita macie aż 25 zł na pierwsze zakupy, warto skorzystać!

Lolek1
ja tutaj soki kupuje dla dzieci i dla siebie
https://polskiepomidory.com.pl/
soki warzywne i owocowe
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.