To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

noclegi przy wyciÄ…gu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Ferie za pasem, więc zaczęłam przeszukiwać internet pod kątem "noclegów przy wyciągu".
Może któraś z Was mogłaby polecić noclegi w bliskiej odległości (najlepiej jakby w butach narciarskich można było przejść) od wyciągu orczykowego o długości ok. 500 m - taka górka dla średniozaawansowanego ośmiolatka.
zilka
I jak, znalazłaś coś fajnego? Bo my nagle zmieniliśmy plany i jednak chcielibyśmy wyjechac na narty i dokładnie czegoś podobnego szukam...
KM
Jednak niebardzo. Znalazłam noclegi praktycznie na stacji narciarskiej, ale tam nawet czajnika nie było, na herbatę trzeba było schodzić do restauracji, a herbata 5 zł czy drożej.
I w końcu jedziemy do Murzasichla, tam chyba wszędzie w miarę blisko-najwyżej samochodem się podjedzie, ale raczej nie będzie takiej potrzeby. Jakbyś chciała mogę Ci przesłać namiary.
Agnieszka AZJ
Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif
KM
Właśnie chcieliśmy coś ekonomicznego, ale żeby tak w ogóle za darmo, "na dziko" ... icon_wink.gif
moko.
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Tue, 03 Jan 2012 - 21:33) *
Przepraszam za OT, ale nie mogę się powstrzymać...
Chciałam zarekomendować DW "Salamandra" w Kościelisku, gdzie bylismy chyba 8 lat temu i który miał fajny, łatwy stok z wyciągiem na swoim terenie.

Zaczęłam googlać, żeby znaleźć dokladniejsze namiary, i znalazłam to. Więc raczej nie mogę wam zarekomendować 06.gif

Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?
KM
W zeszłym roku w końcu byliśmy w Murzasichlu. Nazwy ośrodka nie pamiętam, jakby ktoś chciał to wyszukam, blisko wyciągów o różnej długości, świetne miejsce. Teraz szukam czegoś podobnego na najbliższe ferie. Musi być blisko wyciągu orczykowego, najlepiej kilku i dodatkowy wymóg mojego dziecka po ostatnich feriach: ma być snowtubing. Polecicie coś?
Moko, do Korbielowa jeździłam co roku w dzieciństwie, ale w Szczyrku byłam tylko raz, więc Szczyrk biorę pod uwagę.
okko
CYTAT(moko. @ Wed, 04 Jan 2012 - 21:04) *
Już miałam pisać, ze Salamandry nie ma icon_sad.gif a szkoda!

Bierzecie pod uwagę Szczyrk? Korbielów?



Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc
kalarepa78
Jak górka ma być średniotrudna to polecam Gogołów
ruda_kasia
okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku. Mój mąż z zuzką był dwa razy w Kasinie, chwali sobie, a od Ciebie to chyba nawet bliżej, niż ode mnie. Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.
mama_do_kwadratu
CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
okkko o ile wiem we Wiśle są, bo miłosciwie panujący Prezydent w zeszłym roku śmigał na krzesełku.

pierwsza część Soszowa (gdzie miłościwie śmigał) ma krzesełka- na samą górę jest orczyk
moko.
Okkko,
Na Pilsku są w więszości orczyki, ale i tez krzesełka, zresztą zobacz sobie trasy oraz czym dostać się na nie,
https://korbielow.net/pilsko_trasy_wyciagi/
Ludek
CYTAT(okkko @ Sun, 30 Dec 2012 - 00:01) *
Moko czy w Szczyrku lub Korbielowie sa normalne wyciagi w sensie krzeslkowe czy tylko orczyki? Bo ja na desce starszawa pani to juz pozadam tylko rzeselek nie chce mi sie z orczykiem walczyc


Ostatnio miałam okazję przyczepić deskę do nóg. Z podłożem zawarłam dogłębną znajomość icon_lol.gif Nie jestem w stanie zjechać, ani ustać, ale za to orczykiem się wciągam icon_lol.gif

CYTAT(ruda_kasia @ Sun, 30 Dec 2012 - 17:35) *
Ja ze swej strony to tylko dolinę Jasną polecić mogę (Chopok), jesienią byliśmy w pensjonacie, gdzie w odległości 10 m jest przystanek darmowego skibusa. Warunki w pensjonacie prawie alpejskie. Chopok dla uczących ma ten plus, że jest płaska trasa, gdzie się snowbordziści uczą z krzesełkiem i orczykiem. O trasach normalnych to już nie mówię.


Możesz podac namiary na pensjonat? I ceny? icon_smile.gif
ruda_kasia
https://www.penzionlimba.sk/pl/

mieszkaliśmy w tym "drugim" budynku, który pojawia się w animacji taki jasny w galerii apartament, w którym mieszkaliśmy to zdjęcia 21 i 22, zdjęcia sypialni chyba nie ma, w niej było podwójne łóżko, kanapa w tym pokoju "zdjętym" rozkładana, łazienka pomarańczowa, więc chyba wszystkie takie same są. W tym budynku pierwszym jest wyżywienie, jak sobie ktoś życzy, ale kuchnia w apartamecie też jest. Paciliśmy jakoś między 40a 50 euro bliżej 50, ale nie pamiętam ile.
Ludek
dziękuję
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.