To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie urodziny dla 12-latka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
W domu brak miejsca, poza domem drogo, więc imprez nie było wcale.
Ale w tym roku czuję wewnętrzny imperatyw by wreszcie dziecku odziny zrobic- bo to takie symboliczne pzejście z okresu dzieciecego w młodzieżowy.
Macie jakies pomysły? Przypadkiem trafiłam na jeden- póki co nie podzielę się, bo liczę , że może coś więcej podpowiecie.
Ewcia!
W tym wieku to może podchody, czy gra terenowa? Park linowy?
Albo basen plus pizza. Albo kręgielnia, bilard plus posiłek?
Sokolica
Kino Moskwa organizuje urodziny dla dzieci. Poczęstunek, oglądanie wybranego filmu, zwiedzanie zaplecza kina.
wiesiołek
Podchody czy park linowy zimą - nie bardzo. Latem może byłoby lepiej.
Basen- sprawdzałam, godzina to wydatek 350zł,a trzebaby ze dwie plus posiłke - niestety za drogo.
BIlad - dobry pomysł , choć może bardziej pzysłościowy, no i o ile samo wynajęcie toru to wydatek do ogarniecia, to za catering sobie baaardzo słono życza, a samemu wnosic jedzenia nie pozwalają. Niedawno mój siostrzeniec miał tam osiemnastke, Rachunek zdecydowanie czterocyfrowy przy liczbie gości jednocyfrowej wyszedł.

To kino Moskwa lepiej mi brzmi - zaraz sprawdzÄ™ ich ofertÄ™.

Za wskazówki dziekuję. Jabky się pojawiły jeszcze inne to tez poprosze.
sdw
Wiesia, Moskwa to dla Agatki bardziej. Ofertę mają zdecydowanie pod małe dzieci. Jacek te urodziny ma mieć z kolegami tak? A nie myslałaś faktycznie o czymś w terenie? Zimą też się da. Nie wiem, narty, sanki, lodowisko. Tylko potrzebne byłoby Twoje zaangażowanie.

Ja Kindze kiedyś wyprawiłam takie urodziny w terenie, gra terenowa to akurat była, a później zabraam towarzystwo do 4 pór roku na lody i tort i sok.

Filip ma urodziny zimą i w tym roku własnie planuję zawody saneczkowe/narciarskie a później tort i coś ciepłego plus planszówki w knajpie. Nie wiem jeszcze czy pod telegrafem czy na stodionie. Pewnie to pierwsze, bo i bliżej i knajpa większa. Tylko z torem saneczkowym kłopot. Chyba, ze młody zgodzi się na lodowisko. Drogo żadna z tych opcji nie wychodzi.
Agnes-3
Naszemu 11-latkowi robilismy urodziny w kregielni.
wiesiołek
Na zabawy terenowe w zimie nie pójde, bo pewnie połowa potencjalnych gości i tak będzie zakatarzona, nie mówic o mnie. A że to koniec lutego to może i plucha się zrobić. Zawody saneczkowe dla 12-latków to i tak nie bardzo, a na nartach pewnie jeżdziłby jeden albo i dwóch , w końcu to nie jest spot upawiany przz wszystkich.
Agnes- ile Cię ta kręgielnia kosztowała? Bo jak wspomniałam moja siostra zapłaciła majątek za kręgielnię na osiemnastkę jej syna.

"Planszówki w knajpie?"- czy w tych knajpach organizują takie zabawym czy po prostu trzeba się dogadać i przynieść własne planszówki? I jaki koszt takiej imprezy?
sdw
Wiesia, ja planowałam sama wziąć. Knajpa bedzie służyła, jako dach nad głowa i dostarczyciel napojów, paluszków ew. tortu. I tyle. Reszta na mojej głowei.
wiesiołek
W końcu impreza sie odbyła w fitness klubie SPORT FACTORY na Barwinku, sala na trzy godziny z trenerem, a za to garmażerka moja.
Przy moich potrzebach (wiek, płeć, ilosć uczestników, pogoda, koszty) to było optymalne wyjście. dzieciaki zadowolone.
oliweczkas
Odświeżam temat bo zbliżają się urodzinki mojej Zuzi. Myślimy o urodzinach na kręgielni. Może macie w tym jakieś doświadczenia? Czy wystarczy 1,5 h czasu na zabawę? Czy może zbyt długo i dzieci będą się nudzić? Będę wdzięczna za opinie. Czy może gdzieś indziej polecacie? W kinie Moskwa już miała w ubiegłym roku, a na bawialnię to jest już za duża.
Sokolica
Moim dziewczynom robiłam urodziny w kręgielni.
Dwie godz. to za dużo, bo pod koniec dzieciom już nie chce się grać, są zmęczone. Ale półtorej godz. to czas akurat. Dzieci zdążą pograć, zjeść tort i nacieszyć się imprezą.
Dzieciaki bardzo lubią kręgle.
Oliweczkas, którą kręgielnię wybraliście?
oliweczkas
W hotelu La Mar. Wy też tam chyba miałyście? Brałaś coś z tego jedzenia, które oni proponują? Bo ceny to z kosmosu wzięli.
Sokolica
Tak, my robiłyśmy w LaMar. Ogólnie wyszło super. Te ceny paluszków, słodyczy i soków to rzeczywiście trochę przesadzone :/
Reszta na PW:)
oliweczkas
W końcu urodziny w bawialni były. W Brykolandii na Klonowej. Zuzi się podobało a to najważniejsze.
weronika17
Jak nie macie daleko do Piaseczna, to może coś w tym stylu: [edit: moderacja] ? Chłopaki się wybiegają, a potem możesz im przygotować jakąś kolację itp. Na pewno będzie im się podobac, bo który nastolatek nie lubi trochę poszaleć z laserem?
Agnieszka AZJ
Z Kielc do Piaseczna pod Warszawą rzeczywiście bliziutko icon_rolleyes.gif

Spamerzy, błagam !!! Myślcie !!! To nie boli. wallbash.gif
aneta2
od 2 lat Agniesia zaprasza kolezanki/kolegów na pizze. Raz kupiłam z grupera pizze na Bocianku ale nie polecam eksperymentów, w tym roku dzieciaki poszły do Pizza Hut.
Daje jej kase, wybierają pizze do tego jakis sok, potem jeszcze idą na lody. Grupa była niewielka 6, 8 dzieci wiec po przyszli do domu troche posiedziec, wtedy to tylko symbolicznie cos do picia, jakies ciasteczka/czekolada, troche w domu, troche na dworze i tak zeszły urodziny. Córka zadowolona
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.