To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

molestowanie dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monkor
Witam! Potrzebuje kontakt do dobrego i profesjonalnego psychologa(w Łodzi) dla mojej trzyletniej córki. Niedawno obudziła się w nocy i oznajmiła, że boli ją "KASIA", wskazując na miejsce intymne. Gdy ją zapytałam dlaczego boli to mi odpowiedziała, że wujo dotykał, zapytałam jaki wujo i od razu usłyszałam, że "wujo Marian". Nie wiem zupełnie co mam dalej robić. "Wujo Marian" to przyjaciel mojej mamy, która często zajmuje się niunią. Próbowałam porozmawiać o tym z mamą ale ona oczywiście twierdzi, że to niemożliwe i teraz krzywo na mnie patrzy, jakbym próbowała rozbić jej związek. Mi tez wydaje się to niemożliwe ale na wszelki wypadek przestałam zawozić niunie do babci. Proszę o polecenie jakiegoś psychologa który pomoże stwierdzić czy moje dziecko mówi prawdę czy może trochę pomieszała fakty.
remedios81
Mogę poradzić skontaktować się z Fundacją Pomocy Rodzinie "Opoka" w Łodzi na pl. Barlickiego 11 tel/fax 42 633 75 43 , wiem z tytułu wykonywanej pracy zawadowej, że są tam osoby zajmujące się tego typu sprawami. Mam nadzieję jednak, że to tylko wyobraźnia Twojej Niuni. Powodzenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.