To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry krem do twarzy 25+

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Do tej pory nie bardzo zwracałam uwagi na krem do twarzy kupowałam Nivea nawilżający a wcześniej w wieku szkolnym jakieś dla nastolatek . Niedługo stuknie magiczne 25 i przydałoby się zakupić jakiś porządny krem do twarzy.Dodam że skórę na twarzy mam raczej suchą W sklepach tego bardzo dużo i nie mam pojęcia jak działają więc proszę o rady w wyborze kremu 25+ .Z góry dziękuję wszystkim .
h_ania
CYTAT(paula22 @ Mon, 07 Nov 2011 - 00:26) *
... Niedługo stuknie magiczne 25 ...


Tu jeszcze nie ma magii, przychodzi później............ icon_wink.gif
paula22
CYTAT(h_ania @ Sun, 06 Nov 2011 - 23:27) *
Tu jeszcze nie ma magii, przychodzi później............ icon_wink.gif


tzn. kiedy ???? 29.gif Dla mnie już magiczne bo już trzeba zaczynać się starać icon_smile.gif
h_ania
CYTAT(paula22 @ Mon, 07 Nov 2011 - 01:39) *
tzn. kiedy ???? 29.gif Dla mnie już magiczne bo już trzeba zaczynać się starać icon_smile.gif



No starać się nigdy nie zaszkodzi icon_smile.gif

A co do kremów: testowałam kilka, mnie np. bardzo odpowiadają te z serii AA dobrane oczywiście do wieku i kuracja dotleniająca firmy SORAYA.
rysa154
a chcesz na noc czy na dzien?

ja mam troche wiecej latek,

nie znam sie,ale mi pasuja olay a na noc loreal triple action....
agnese
mi pasował z avonu taka srebrna kolekcja -anew
jego mega wada to cena, ale cerę miałam super po nim
paula22
h-aniaDlatego zaczynam tak wcześnie się staraćicon_smile.gif

ryba bardziej na dzień ,chociaż i na noc trzeba będzie zainwestować pewnie bo póki co na noc nic nie używałam icon_sad.gif

agnese a Avonu to raczej odpada bo większość mnie uczula kremów od nich ale wiem o którym piszesz ,fakt cena powala ..
rysa154
paula duza pewnie zależy czego oczekujesz od kremu...od tego pewnie czuy po użyciu będziesz sie malować itp.

a ten krem anew to ile kosztuje bo na all widze, ze koło 30zl,chyba ze to nie ten ?
paula22
ryba na pewno musi dobrze nawilżać a twarz ma być świeża . Ja nie maluję się podkładami jedynie troszkę pudru i tusz do rzęs.Ostatnio nawet cienie mi sie skończyły i nie mogę się zdecydować jakie kupić bo nie mam porównania trwałości bo tylko oriflame używałam bo dostałam kiedyś w prezencie paletę i miałam ja długo.Co do ceny to różnie zależy jaki bo jest sporo z tej serii ale widzę że na allegro taniej niż w katalogu mają.

edit. większość sprzedają w saszetkach czyli próbki dlatego taniej icon_sad.gif tyle próbek ile mililitrów ma krem...
rysa154
nawilżający mi pasuje nivea visage(ale bez rewelacji), świeżą cere miałam po loreal happy, którego juz nie ma, a teraz naprawde fajny ten triple action z loreala i widze,że są tez na dzień, może kiedyś się skusze...


cienie oriflame ma według mnie kiepskie, przynajmnie ze wzgledu na długośc utrzymywania się, mi pasuja loreal, max factor i najlepiej w sztyfcie
paula22
ryba Ja też do tej pory używałam tego Nive visage ale tak jak piszesz bez rewelacji.A ten krem z loreala ma jakiś przedział wiekowy czy do każdej cery?? Dziś pójdę popatrzeć .Cienie w sztyfcie dla mnie jakieś za jaskrawe i perłowe są .
paula22
Ryba a gdzie dostane ten krem bo ja w malym miasteczku mieszkam i zostal mi jedynie rossman do zakonczenia poszukiwan...
rysa154
paula kupowałam w rosmanie własnie....

moze jeszcze jakas obeznana w temacie dusza sie wypowie?
paula22
Ok, wiec jeszcze sie wstrzymam:) moze rzeczywiscie ktos jeszcze cos podpowie
Ulinka
Ja też mam troszkę więcej niż 25+ ale może się wypowiem. Ostatnio za namową koleżanki kosmetyczki zaopatrzyłam się w cały zestaw kosmetyków z tej serii
https://allegro.pl/yy-farmona-blue-lagoon-k...1877575200.html
Ponieważ mam suchą skórę na twarzy od zawsze używałam czegoś nawilżającego. Kremy z tej serii zarówno na noc jak i na dzień jak dla nie są rewelacyjne. Do tego mleczko do demakijażu nie podrażnia mi oczu, a niestety tysiące innych które używałam wcześniej zawsze mnie szczypały
paula22
Ulinka a można gdzieś to kupić indziej niż na allegro?? Jakoś mam pecha bo jak zamawiam coś w szklanym pudełku to albo lakiery potłuczone albo perfumy:(
sisia1604
ja polecam kremy Avonu
paula22
Niestety Avon odpada wiekszosc kosmetykow od nich mnie uczula icon_sad.gif
Simia
kosmetyki avonu maja kilkuletni termin ważności, aż strach pomyśleć jakim domestosem są konserwowane...
w rossmanie poszukaj Natura Officinalis lub ich markę własną Alterra.
paula22
CYTAT(Simia @ Sun, 13 Nov 2011 - 21:36) *
kosmetyki avonu maja kilkuletni termin ważności, aż strach pomyśleć jakim domestosem są konserwowane...
w rossmanie poszukaj Natura Officinalis lub ich markę własną Alterra.


Z tego co zauważyłam to prawie wszystkie kosmetyki maja długą datę ważności chyba tylko te ekologiczne nie icon_smile.gif
Ulinka
CYTAT(paula22 @ Sat, 12 Nov 2011 - 15:10) *
Ulinka a można gdzieś to kupić indziej niż na allegro?? Jakoś mam pecha bo jak zamawiam coś w szklanym pudełku to albo lakiery potłuczone albo perfumy:(

JA kupujÄ™ w drogerii NATURA 06.gif
paula22
Oj to dopiero jak będę u rodziców ...u mnie nie ma niestety icon_sad.gif
agnese
paula22- mam podobnie wiele kremów mnie uczula - inne z avonu też mi podrażniały skórę
a jak mi popękały w ciąży naczynka na twarzy to w aptece polecili mi pharmaceris - nawilżający krem też super i nie uczulił
o taki https://allegro.pl/pharmaceris-n-krem-na-zi...1916042397.html
fajne też są kremy jak masz dostęp ATW
Żoanna
Ja mam Ziaja do cery mieszanej akurat +25. bardzo sobie chwalÄ™.
paula22
CYTAT(agnese @ Sun, 13 Nov 2011 - 23:00) *
paula22- mam podobnie wiele kremów mnie uczula - inne z avonu też mi podrażniały skórę
a jak mi popękały w ciąży naczynka na twarzy to w aptece polecili mi pharmaceris - nawilżający krem też super i nie uczulił
o taki https://allegro.pl/pharmaceris-n-krem-na-zi...1916042397.html
fajne też są kremy jak masz dostęp ATW


Byłam dziś w aptece i Pan bardzo chwaliła więc kupiłam ,zobaczymy jak sobie poradzi icon_smile.gif
Agnes84
Loreal Happy Dream- z pompką. Nawilżający, pięknie pachnie i cena przystępna.
Garnier Podstawa Pielęgnacji ochronno- nawilżający. Tani.
Dermika- AquaOptima. Droższy.
paula22
CYTAT(ryba154 @ Tue, 08 Nov 2011 - 20:29) *
nie znam sie,ale mi pasuja olay a na noc loreal triple action....

Kupiłam też ten krem/żel loreal triple action na dzień jakoś nie specjalny dla mnie a skusiłam sie bo promocja w rossmanie była..
mari_emzet
Paula22, ja używam Dax Cosmetics Perfecta na noc. O TEN. Jestem zadowolona, ale ja generalnie tylko Perfecty używam. I ten na allegro tani, ja za swój więcej płaciłam. Jest wydajny, wystarczy odrobina na twarzy, i na dłuuugo starcza icon_smile.gif
OlaUla
ja używam od dawna już dermokosmetyków Lichtena i dla dzieciaczków też ich produkty są świetne, nie powodują żadnych podrażnień i świetnie nawilżają icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka
Krem dobieramy do skóry, a nie do wieku icon_smile.gif Wiek skóry nie zawsze idzie w parze z wiekiem metrycznym icon_smile.gif

Jeśli masz cerę suchą to po prostu skup się na dobrym kremie nawilżającym. Na noc możesz wybrać nieco cięższy - półtłusty. Marka nie ma tak wielkiego znaczenia. Dla każdej cery sprawdzi się inny krem. Moja rada - potestuj sama icon_smile.gif Zacznij od tańszych kremów polskich dobrych marek (AA, Eveline, Soraya). Różnica w cenie w porównaniu np z Garnierem czy L'Oreal naprawdę spora, a jakość podobna icon_smile.gif Czasem nawet lepsza.

Polecam też zaznajomić się ze stroną Zrób sobie krem - bardzo tanie składniki na kremy i inne produkty kosmetyczne icon_smile.gif Są tam przepisy na kosmetyki do wyrobu w domu i dziewczyny sobie naprawdę chwalą icon_smile.gif Może warto spróbować?

Ja obecnie używam Olay, całkiem niezły jest icon_smile.gif


Aha - jest taka seria aptecznych kremów Ziaja. Kosztują do 15zł a są o wiele lepsze od tych drogeryjnych icon_smile.gif
Wiktoriaa
Ja w zasadzie używam tylko kremu Nivea Soft - cudownie nawilża i skóra jest odprężona. Jakoś przeraża mnie ta ilość kremów na sklepowych pólkach, więc zawsze biorę swój sprawdzony kremik i zmykam icon_wink.gif
anga
W Internecie bardzo dobre opinie ma Biocura ( czasem Lacura) - krem z Aldi. Zdobył nawet I miejsce w rankingukremów, pokonał nawet Helenę Rubinstein icon_smile.gif Jestem w trakcie pierwszego słoiczka, a właściwie dwóch - na dzień i na noc. Od razu mogę powiedzieć, że świetnie nawilża. Wcześniej uzywałam Nivea, tenjest dużo lepszy, w ogóle nie mam ściągniętej skóry, wystarczy 1x dziennie użyć ten na dzień i 1x na noc. Te kremy są tanie, ok. 12 zł za słoiczek, mogę polecić, przynajmniej warto spróbować za takie pieniądze.
Gulia
Maść z apteki z witaminami pod oczy, taka jest najlepsza
marrysia
Manuka honey nutri elixir. Fajny kremik odżywczo-nawilżający na dzień/noc. Stosuje go od ponad 3 miesięcy i przyznaje, że na mnie ta formuła z miodem manuka i mleczkiem pszczelim działa super icon_wink.gif
muppet
Z MAke Me Bio mają dobre kramy. Świetny skład, a do tego niska cena.
pszczolkamaja
Mysle, ze w takim wieku nie potrzebujesz az tak bardzo jakichs silnych kremow przeciwzmarszczkowych. Zainwestuj w cos, co porzadnie nawilza, bo wiadomo, ze cera nawilzona to cera mloda i zdrowa icon_smile.gif z takich naprawde dobrych nawilzaczy do twarzy to moge ci polecic multinawilzajacy krem z Beauty food od eveline. bardzo szybko rozprawił się z suchoscia na mojej twarzy i teraz nie wyobrazam sobie codziennej pielegnacji bez niego:)
Mięta
Tak sobie przejrzałam jakich kremów używacie... Strasznie drogie. Wiem że na kremach oszczedzac sie nie powinno ale 100 zł za krem lub więcej to bardzo duzo.
Mi sie właśnie kończy Dermika (Dermika Variete) Krem odżywczy z koktajlem owocowym i witaminami do cery normalnej (50 ml.)
Bardzo fajny
A na zime kupiłam nam obojgu
Perfecta winter care Zimowy krem ochronny

Poza tym chodzę co jakiś czas na oczyszczanie twarzy w gabinecie kosmetycznym. Takie oczyszczanie twarzy daje mi o wiele lepsze efekty niż domowe peelingi. https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/pozbadz-si...zczanie-twarzy/
muppet
Teraz testuje krem z Senelle. I jest bardzo dobry, świetnie nawilża.
Rachel
Wegański krem z glinką zieloną Botanical Clays Bielendy - jak dla mnie rewelka. Dużo mniej przetłuszcza mi się po nim cera, ale jest nie przesuszona, a świetnie odzywiona.
magdapalslonce
Ja polecam krem Samarite - po miesiącu widzę super poprawę w kondycji skóry - napięta, nawilżona. Same naturalne składniki, a to też ważne icon_wink.gif
snickersika
a moze cos z bielendy? diamentowe lipidy czy blue matcha?
nataliakoziol
Przetestuj krem do skóry wrażliwej i trądzikowej z https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32...5108710330.html. To całkowicie wegański, przetestowany kosmetyk naturalny z funkcją szybkiego wchłaniania. Nie pozostawia żadnych śladów na twarzy, przyjemnie pachnie, składniki odżywcze docierają do głębszych warstw skóry po ocenie formuły. Gdyby ktoś chciał to po wpisaniu kodu 3HRABAT dostajecie 20% rabat, ważny do końca sierpnia icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.