To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o kciukasy i ciepłe myśli dla Nikusia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
madzialenna
Tak bardzo się boje o moją Kruszynkę zwaną Groszkiem przez Panią doktor z Centrum Zdrowia Dziecka. Nasz Nikuś urodził się z wadą oczka, operacja go nie minie tylko teraz pytanie kiedy to nastąpi. My chcemy aby to było jak najszybciej, aby ten niepokój już minął. We wtorek 15 listopada mamy drugą wizytę w CZD w Warszawie, boję się strasznie, nie wiem co nas czeka, czy mały zostanie i będzie operacja czy jeszcze lekarze stwierdzą aby poczekać.
Proszę Was bardzo o kciuki, bo widzę że one naprawdę pomagają.

Zelda
Będę trzymać!
Dirty Diana
Moje kciuki masz.
pcola
Trzymam &&&&&&&&&&&&&
gosiagosia
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dorsim
i ja będę trzymać kciuki !!
przytul.gif

malgosia1968
zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił
milutka
Mocno mocno &&&&&
ewik.
Zaciskam kciuki
kasiaaaaa
madzialenna Twój synek zapadł mi głęboko do serca, odkąd założyłaś pierwszy o nim wątek i odkąd zobaczyłam jego zdjęcie. icon_smile.gif Często o Was myślałam. Kciuki oczywiście będę zaciskać z całych sił. &&&
mim0za
Trzymam mocno.
OLA77
my równiez trzymamy&&&&&&&&&&
Myssia
&&&&&&&&&&&&&
syl_wia9
I Ja potrzymam kciuki&&&&&&
Marta M
&&&&
naples
To trzymam!
Kitka*
Bardzo mocno trzymam kciuki za Nikusia &&&&&
madzialenna
Dziękuje dziewczyny za kciukasy. Bardzo dużo dla mnie znaczą. Jutro wyjazd, a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia.
Justyś3107
ode mnie mocne kciukasy buziaki dla NIKUSIA wub.gif
madzialenna
Jeszcze raz dzięki za kciukasy.

No to jedziemy na 2 godzinki wyjeżdżamy. Nie mam już na nic siły a jeszcze przed nami długa droga .
pcola
Trzymam nadal &&&&&&&&&&&&&& ! icon_smile.gif
Zelda
ja tez trzymam &&&&&
agak
&&&&&&&
Daj znać jak poszło.
szczurki2
Już chyba po wizycie. Mam nadzieje ,że kciuki się przydały.
kasiaaaaa
Myślę o Nikusiu i czekam na wieści.
Agnelka25
Czekamy na wieści mam nadzieję że wszystko poszło po Waszej myśli przytul.gif
gosiagosia
i jak ?
Dabriza
również pamiętam o małym i czekam na wieści!
madzialenna
Jesteśmy już w domciu 03.gif później napiszę coś więcej bo jestem strasznie padnięta po 8 godzinach jazdy
madzialenna
No to tak jesteśmy w domciu i z tego powodu bardzo się cieszymy bo nie było teraz operacji icon_biggrin.gif ale nie minie ona nas bo już 10 stycznia będzie 32.gif Jak to pani doktor powiedziała to jest bardzo trudna i skomplikowana operacja 41.gif której trzeba się podjąć. Był termin na grudnia przed świętami, ale pani doktor powiedziała że to już nie robi żadnej różnicy czy to będzie teraz czy nawet za pół roku, a bynajmniej święta spędzimy spokojnie. Do tego nasza małą Kruszynka ząbkuje i strasznie go to boli, czasami maści nawet nie pomagają.
Kciukasy na razie można zwolnić, al będą już potrzebna na początku stycznia gdyż musimy zrobić posiew z oka i oby były dobre wyniki, bo jak nie to oczywiście wszystko się wtedy przesuwa na inne terminy. Oczywiście Nikuś ma być zdrowy.
Jak na razie troszeczkę się uspokoiłam ale im bliżej stycznia to znowu się zacznie nerwówka.

Dziękuje za kciukasy i za pamięć
Zelda
madzialenna,wierzę że wszystko się dobrze skończy.
gosiagosia
i ja tez icon_smile.gif caly cza trzymam kciuki. a poki co, mam nadzieje, ze swieta w spokoju Wam mina icon_smile.gif
kasiaaaaa
Oby nowy rok zaczął się dla Was szczęśliwie. icon_smile.gif I cieszę się, bo w sumie przywiozłaś dobre wiadomości. icon_smile.gif
Kitka*
No to teraz trzymam za pomyślne przygotowanie do operacji [ten posiew icon_rolleyes.gif U Dominika jedna z dwóch operacja odwlokła się o prawie trzy miesiące, bo wynik zawsze wychodził nie taki, a winę miało laboratorium] i zeby Nikuś był zdrowy, żebyście jak najszybciej mieli to za sobą icon_smile.gif
madzialenna
No właśnie te wyniki powiedzieli że mają wyjść ujemne, bo jak nie to będzie problem. Teraz muszę poszukać dobrego sprawdzonego laboratorium we Wrocławiu, dobrze że mam jeszcze troszkę czasu na to. No i trzeba teraz dmuchać i chuchać na Nikusia icon_biggrin.gif
madzialenna
Pomału nadszedł czas szykowania się do wyjazdu, jak ten czas szybko leci.

Zaraz po nowym roku jedziemy zrobić badania (wymaz z oczka) oby pyły dobre.

Co do zdrowia to nam Nikoś ostatnio stracha napędził, przed świętami leżeliśmy w szpitalu ( tydzień czasu) bo nabawił się zapalenia płuc i do tego przypałętała się wstrętna trzydniówka. A raczej najpierw trzydniówka a później zapalenie płuc. Ogólnie Nikoś jest zdrowy, już jest po kontroli poszpitalnej i osłuchowo nic nie słychać, humorek również dopisuje 03.gif

Teraz proszę o kciukasy za pomyślne wyniki badań
kasiaaaaa
Trzymam i myślę. &&&&&
Zelda
trzymam &&&&&&& Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
malgosia1968
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki i pomyślny przebieg operacji
i w Nowym Roku życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia dla Nikusia
A_KA
Trzymam!! &&&&&

I życzę samych szczęśliwych dni w Nowym Roku!!
naples
To trzymamy za dobre wyniki badań i zdrówka dla Nikusia !
ania_411
trzymam kciuki&&&&&
gosiagosia
trzymam mocno kciuki &&&&&
Agnes-3
Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&
syl_wia9
Zaciskam&&&&
pcola
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !
Dirty Diana
&&&
madzialenna
Już jesteśmy spakowania, jutro z samego rana wsiadamy w autko i w drogę do Warszawy.

Nasz pobyt tam będzie troszkę dłuższy bo nie udało się nam zrobić tutaj badań. Postaram się ogólnie na bieżąco zdawać recenzje z pobytu.

Dziękuję wszystkim za kciukasy.

Pozdrawiamy
kasiaaaaa
Trzymam cały czas. Daj znać jak dojedziecie i co z tymi badaniami.
mim0za
Trzymam mocno.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.