To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ADHD i zaburzenia IS

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Szukam namiarów na dobry ośrodek zajmujący się diagnostyką w/w w Gdańsku
blaire
Może być prywatnie? Jeśli chodzi o IS to polecam Wyspę.
Co do ADHD - podam namiary później.
grzałka
Może być prywatnie, o ile nie są to ludzie nastawieni na znalezienie czegoś (prywatnie zawsze jest podejrzenie, że naganiają sobie klientów)
A masz z tym ośrodkiem doświadczenie?
blaire
CYTAT(grzałka @ Mon, 14 Nov 2011 - 13:41) *
Może być prywatnie, o ile nie są to ludzie nastawieni na znalezienie czegoś (prywatnie zawsze jest podejrzenie, że naganiają sobie klientów)
A masz z tym ośrodkiem doświadczenie?


Tak, diagnozowałam tam Kubę i miał tam terapię SI.
blaire
To podaję, bo udało mi się wyłapać dość szybko icon_wink.gif jeszcze namiary na:
POMOST
oraz w Gdańsku
Centrum Diagnozy i Terapii ADHD

Oba mogę polecić z doświadczenia. W drugim dr Dąbrowska-Kaczorek.
Siunia
CYTAT(blaire @ Mon, 14 Nov 2011 - 14:12) *
To podaję, bo udało mi się wyłapać dość szybko icon_wink.gif jeszcze namiary na:
POMOST
oraz w Gdańsku
Centrum Diagnozy i Terapii ADHD

Oba mogę polecić z doświadczenia. W drugim dr Dąbrowska-Kaczorek.


Podpisuję się obiema łapkami i jedną stópką icon_wink.gif Polecam jedno i drugie.

Centrum (...) organizuje nawet letnie i zimowe obozy dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspargera i wszelakiej maści innymi problemami. Dzieci tam mają zajęcia przeróżne i czas maksymalnie zagospodarowany. Nie ma czasu na nudę czy poddanie się "zaburzeniom", a kadra to terapeuci i psycholodzy.
Ja osobiście polecam - sam ośrodek i ich terapie/zajęcia dla dzieci/rodziców, jak również obozy.


- Siunia
chojnol
CYTAT(Siunia @ Tue, 29 Nov 2011 - 02:08) *
Centrum (...) organizuje nawet letnie i zimowe obozy dla dzieci z ADHD, Zespołem Aspargera i wszelakiej maści innymi problemami.


Ooo, Julka jedzie w tym roku z nimi pierwszy raz na ferie, mam nadzieję że wróci zadowolona icon_smile.gif
Siunia
Myślę, że napewno icon_smile.gif
Z tego co widziałam, wszystkie dzieciaki były zadowolone. Latem, w dzień wyjazdu, zawsze organizują wspólne z rodzicami ognisko.
I naprawde było fajnie i lekko wzruszające. Tulące się dzieciaki do wychowawców, łzawe nawet pożegnania. To mówi samo za siebie.
Więc myślę, że wróci naprawdę zadowolona.
blaire
Dodam jeszcze jedno miejsce, może się komuś przyda. Gdańsk Osowa, ale warto. Prowadzona jest tam również grupa wsparcia dla rodziców.
ZakÄ…cik terapeutyczny Jaspik
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.