To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Aktywna rodzina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Ja na ten przykład chciałabym wyniuchać czy ktoś z forum para się paraglidingiem icon_wink.gif czyli paralotniami. I nie wiem, gdzie spytać... a to też sport jakby nie patrzeć...
A wspinaczka? Albo spadochrony?

Może warto byłoby dać : inne dyscypliny : na aktywnej rodzinie?
Ila
Sluszna sugestia Tiss icon_smile.gif
Chyba, ze jeszcze warto wyszczegolnic jakas dyscypline i reszte ujac w "inne dyscypliny"...
mamuśka.chłidzw
tiss ja kiedyś zajmowałam się spadochroniarstwem. Obydwoje z M wspinaczką, ostatnimi czasy z ukierunkowaniem na jaskinie. Nawet mamy własną ściankę.
moko.
Oooo mój maż sobie machnął kiedyś kurs wspinaczkowy icon_biggrin.gif
Scianki ulubionej nie ma icon_sad.gif bo szuka jej i szuka!
Ila
Dziewczyny, a może fitness jeszcze osobno?
I tam poprzenosić wątki fitnessowe z "pięknej mamy".
Agnieszka AZJ
Ja bym dołożyła jeszcze żeglarstwo icon_smile.gif
Ila
Ooo fajnie icon_smile.gif
Latte_macchiato
CYTAT(Ila @ Sat, 19 Nov 2011 - 18:32) *
Dziewczyny, a może fitness jeszcze osobno?
I tam poprzenosić wątki fitnessowe z "pięknej mamy".



fitness z siłownią 06.gif
minka.
Widze ze jeszcze nie powstal dzial "inne" bo mi jezdziectwa brakuje. Ja sie dopiero przymierzam, ale dziecie w jezdzi w kazda sobote. icon_smile.gif
Jolanta30
Moja starsza dziewczynka już teraz uczy się tańca:) Zarówno ja jak i mąż swego czasu tańczyliśmy bardzo dużo, poznaliśmy się na jednym z kursów. Zdecydowanie popieram aktywną rodzinię, to ważne by dziecko nie tylko sie ruszało (a nie siedziało na przykład przy komputerze) ale równiez by mogło robić coś z rodzicami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.