To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dentysta Szczecin poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kingus
W sumie w temacie wszystko. Szukam baaardzo dobrego stomatologa, stosującego to znieczulenie. Może być cenowo powyżej normy, bez szaleństw, ale na kłach własnych i familii oszczędzać nie będę. Polecicie kogoś? Fajnie by było, gdyby miał podejście do dzieci, ale tu uparta nie jestem, bo 2/3 przychówku to chyba nie moje-LUBIĄ chodzić do dentysty...
katja80
Moge polecic dr Danute Kikiewicz- chirurg stomatolog ,przyjmowala kiedys na ul.Dworcowej ,teraz:
Kikiewicz D. Gabinet stomatologiczny
70-205
Szczecin,
św. Ducha 5a lok. 11
Tel/fax: 91 434 22 10
Od lat chodzi tam moja siostra z rodzina i jej znajomi i zawsze wyraza sie o jej umiejetnosciach i podejsciu do pacjenta w samych superlatywach.
edit: nie doczytalam o tym znieczuleniu,tego nie wiem czy takie stosuje, najlepiej zadzwonic i zapytac.
serena
Ja mogę polecić z mojego doświadczenia z mała [reklama usunięta]
paulinka24
Polecam [reklama usunięta]. Przy usuwaniu zęba nie czułam żadnego bólu. Gabinet jest tani i szybki. Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi się spodobał i jestem bardzo zadowolona.
mle6669
ja uwazam ze z dzieckiem trzba isc wczesniej pare razy do dentysty zeby moj sie z nim oswoic i nie kojarzyc lekarza tylko z bolem. Naprawde to pomaga. A jesli chodzi o dentyste to polecam w szczecinie wlasnie gabinet [reklama usunięta] gdzie ja zabieram mojego Huberta icon_smile.gif Maly zadowolony bo zawsze cos od pana doktora w nagrode za dzielnego pacjenta dostanie i bardzo lubi swojego doktora bo ma swietne podejscie. Oni specjalizuja sie w stomatologii dzieciecej wiec znaja sie na rzeczy
warkasz
Każdy dentysta jest inny i nie da się wybrać tego najlepszego. Wiadomo, że jeden dla nas będzie super, ale dla naszych znajomych już nie. Stomatolog powinien być jak szczoteczka do zębów - indywidualny.

edit moderatora: usunięta reklama
Battler
A w Szczecinie to teraz przypadkiem Gajda nie jest na topie, pomimo wysokich cen?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.