To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdańsk, Gdynia, Sopot? przeprowadzka....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inka281
Witam... W związku z tym, że prawdopodobnie przeprowadzimy się w okolice Trójmiasta mam pytania:
-w którym z miast trójmiejskich mieszka się najlepiej i jakie dzielnice polecacie? zależy nam w miarę nowym budownictwie z dobrą infrastrukturą: szkoły, przedszkole, przychodnia, sklepy;
-jakich deweloperów polecacie?
-jakie biura nieruchomości/ portale zajmujące się sprzedażą mieszkań/ gazety z ogłoszeniami o sprzedaży polecacie (oczywiście chodzi o okolice Trójmiasta)?
Nasza ewentualna przeprowadzka miałaby nastąpić w czerwcu/lipcu... dzieci muszą skończyć szkołę, przedszkole. Szukamy mieszkania min. 70m2 z 4-5 pokojami.
Pozdrawiam
Inka
inka281
No i wybraliśmy: GDYNIA...
grzałka
brawo, super wybór icon_smile.gif

a jaka dzielnica?
chyka
Ja też z Gdyni, więc może gdzieś blisko będziesz mieszkać??icon_smile.gif
inka281
Jeszcze jesteśmy na etapie poszukiwania mieszkania, ale interesują nas okolice Chwarzna.
inka281
No i odmieniło nam się.... szukamy mieszkania tylko w Gdańsku, deweloperskiego.... Już bylismy tydzień temu na rekonesansie... teraz wiemy gdzie i czego szukamy. Tymczasem w najbliższą środę znów jedziemy na "oglądanie" mam nadzieję, że coś wybierzemy....
rtonka
CYTAT(inka281 @ Fri, 30 Mar 2012 - 17:51) *
No i odmieniło nam się.... szukamy mieszkania tylko w Gdańsku, deweloperskiego.... Już bylismy tydzień temu na rekonesansie... teraz wiemy gdzie i czego szukamy. Tymczasem w najbliższą środę znów jedziemy na "oglądanie" mam nadzieję, że coś wybierzemy....


oo daleko sie przeprowadzacie, ja chyba wracacm do lublina na jakis czas
Wiewi
W Gdańsku na Zaspie (Na Rozstajach) skończyli właśnie budować bloki. Fajne miejsce, mieszkam na Zaspie całe życie prawie i nie chciałabym się wyprowadzać stąd gdzie indziej, więc polecam icon_wink.gif Dobrze skomunikowana z innymi częściami Gdańska, dużo zieleni i placów zabaw. do morza bliziutko icon_smile.gif
blaire
Która część Gdańska Was interesuje?
inka281
W tej chwili interesuje nas w zasadzie każda część Gdańska. Wykluczamy Ujeścisko, Południe, Szadółki....
NA 100% będziemy oglądać mieszkania na Morenie.
Wiewi jaki deweloper buduje na Zaspie?
Rtonka kiedy wracasz do Lublina? może sieuda jakoś spotkaćicon_smile.gif
fifafo
widzÄ™ ze zmiany icon_smile.gif siÄ™ szykujÄ…
podziwiam - nie umiała bym chyba spakować naszego życia icon_smile.gif
powodzenia na Nowym!
rtonka
CYTAT(inka281 @ Sun, 01 Apr 2012 - 14:30) *
Rtonka kiedy wracasz do Lublina? może sieuda jakoś spotkaćicon_smile.gif

Dokladnie jeszcze niewiem ale pewnie lipiec lub sierpien
Co do spotkania to chetnie sie mozemy umowic dam znac jak bede w lublinie
rtonka
CYTAT(fifafo @ Sun, 01 Apr 2012 - 14:42) *
widzÄ™ ze zmiany icon_smile.gif siÄ™ szykujÄ…
podziwiam - nie umiała bym chyba spakować naszego życia icon_smile.gif
powodzenia na Nowym!


a tam dalabys rade....
inka281
ojtam Aniu:) Dałabyś radę icon_smile.gif My już mamy wprawę... Przy okazji muszę klamató niektórych się pozbyć....
brzózka4
Morena jest fajna, szczególnie nowe osiedla przy Myśliwskiej. Ja sama ostatnie 10 lat spędziłam na Suchaninie i bardzo jestem zadowolona. Doskonała komunikacja, szkoły, przedszkola, fajna przychodnia, blisko kościół, sklepy - właściwie wszystko. Tylko coraz nam ciaśniej, a na Suchaninie największe mieszkania to 3 pokoje, sporadycznie cztery, więc wypróbujemy Morenę.
inka281
Wow Brzózka!!! My będziemy oglądać kilka mieszkań na Myśliwskiej właśnie icon_smile.gif JAk masz gg to siędo mnie odezwij, mój nr 7501002 icon_smile.gif
My szukamy mieszkania 4-5 pokojowego... 5 pokojowych teraz nie budują w zasadzie... Więc chcemy kupić 4 pokoje i co nieco poprzestawiać....
Wiewi
P.B Górski na Zaspie buduje.
Morena też fajna icon_smile.gif
Edziia
CYTAT(brzózka4 @ Sun, 01 Apr 2012 - 19:26) *
Morena jest fajna, szczególnie nowe osiedla przy Myśliwskiej. Ja sama ostatnie 10 lat spędziłam na Suchaninie i bardzo jestem zadowolona. Doskonała komunikacja, szkoły, przedszkola, fajna przychodnia, blisko kościół, sklepy - właściwie wszystko. Tylko coraz nam ciaśniej, a na Suchaninie największe mieszkania to 3 pokoje, sporadycznie cztery, więc wypróbujemy Morenę.


Ja mieszkam na Suchaninie icon_smile.gif Rzeczywiście stąd blisko wszędzie i wszystko na miejscu. Ale teraz spółdzielnia buduje mieszkania nawet 81 m2 ale właśnie tylko 3 pokoje. Ja tam wolę mniejsze pokoje, ale ,żeby każdy miał swój.

A na Myśliwskim fajne mieszkania są- koleżanka zamierza kupić.
inka281
Jesteśmy właśnie po obejrzeniu kilku mieszkań właśnie na Myśliwskiej i jednego na osiedlu Cztery Kąty na Matarni... Skłaniam się ku Myśliwskiej... Teraz kwestia dewelopera... przed południem jeszcze raz jedziemy popatrzeć na najciekawsze propozycje... Także Brzóska możliwe, że będziemy sąsiadkami, a mieszkanie które ew. chcemy kupić jest w tym najnowszym bloku Kazimierz Wielki (będzie chyba 23)...
Pozdrawiam
brzózka4
No to super by było, Inka. My w piatek mamy odbiór.
inka281
Fajnie:) Czekam na relację odbioru... Dziwna numeracja budynków tam jest... Twój blok ma nr 21, a ten ewentualnie nasz ... 33.... dwa razy pytałąm pani Marleny..... Pozdrawiam już z Lublina
brzózka4
widzisz, Inka, ja jestem taka zakręcona, że nawet uwagi na to nie zwróciłam.
inka281
Dziewczyny: szukamy mieszkania do wynającia na krótki okres: czerwiec, lipiec i sierpień... Najlepiej na Morenie... na czas wykończenia naszego gdańskiego mieszkania. Potrzebujemy mieszkania 2-3 pokojowego, wyposażonego. Jakbyście coś słyszały dajcie znaćicon_smile.gif Pozdrawiam serdecznie
inka281
No i mamy mieszkanie na czas wykańczania icon_smile.gif Pozdrawiam Gdańszczanki:)
gilly
A moze budowa?
weronika_fala
Kilka miesięcy temu zaczęłam szukać nowego mieszkania. Stwierdziliśmy z mężem, że koniec z kiszeniem się w bloku i najwyższy czas kupić sobie domek w atrakcyjnym miejscu. Przejrzeliśmy sporo ofert, niestety większość z nich była dość kiepska. Jakoś miesiąc temu trafiliśmy na firmę HB Inwestycje, która sprzedaje domki w miejscowości Banino, niedaleko Trójmiasta. Uznaliśmy, że warto sprawdzić, więc pojechaliśmy na miejsce. To była dobra decyzja: od razu zakochaliśmy się w nadmorskich klimatach. Na dodatek oferowane domy wyglądały bardzo fajnie, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że to jest idealne miejsce do zamieszkania. Obecnie jesteśmy już po transakcji oraz wszelkich formalnościach papierkowych i przewozimy wszystkie nasze rzeczy do naszego nowego mieszkania. Już nie mogę się doczekać, kiedy tam na dobre zamieszkamy icon_smile.gif
Izabellson18
CYTAT(weronika_fala @ Wed, 10 Jan 2018 - 22:48) *
Kilka miesięcy temu zaczęłam szukać nowego mieszkania. Stwierdziliśmy z mężem, że koniec z kiszeniem się w bloku i najwyższy czas kupić sobie domek w atrakcyjnym miejscu. Przejrzeliśmy sporo ofert, niestety większość z nich była dość kiepska. Jakoś miesiąc temu trafiliśmy na firmę HB Inwestycje, która sprzedaje domki w miejscowości Banino, niedaleko Trójmiasta. Uznaliśmy, że warto sprawdzić, więc pojechaliśmy na miejsce. To była dobra decyzja: od razu zakochaliśmy się w nadmorskich klimatach. Na dodatek oferowane domy wyglądały bardzo fajnie, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że to jest idealne miejsce do zamieszkania. Obecnie jesteśmy już po transakcji oraz wszelkich formalnościach papierkowych i przewozimy wszystkie nasze rzeczy do naszego nowego mieszkania. Już nie mogę się doczekać, kiedy tam na dobre zamieszkamy icon_smile.gif

Bardzo podobają mi się takie osiedla, kojarzą mi się z tymi typowymi "idealnymi" osiedlami z amerykańskich filmów. Jaka jest mniej więcej cena takiego domku?

Sama idea kupna takiego gniazdka jest świetna, ale przeraża mnie fakt życia z innymi ludźmi w około, z tego co pamiętam to takie domki są budowane jeden przy drugim. Z moimi umiejętnościami parkowania raczej nie mogłabym żyć pośrodku takiego osiedla 03.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.