To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Patrycja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gacuszka
Wczorajsza rozmowa z córą
Ja : " Wiesz Patrysiu, dzisiaj mamy 1 grudnia, niedługo przyjdzie mikołaj a mamusia z tatusiem mają rocznicę ślubu."
Pacia : "Pokaż mi zdjęcia "
Pokazuję jej zdjęcie ślubne... Pacia ogląda, ogląda i stwierdza
" Inny jest TEN TATUŚ, jest taki ogolony i piękny, a ten mój jest trochę brzydki " 03.gif

I wczoraj w południe
Ja: " Patrysiu, to jest Twój brat, nie możesz go tak traktować"
Pacia: " Mogę, bo on nie jest moim bratem. On jest synem czarnobrodego "

04.gif
maminka43
04.gif 04.gif 04.gif
Gacuszka
Dziś

Siedzę w kuchni, robię obiad, Michaś śpi... słyszę z pokoju szepty Patrycji
" hmm... to nie... to też nie, o to może być dobre "
Wchodzę do pokoju,a tam wszystkie ciuchy powyciągane na podłogę po całym pokoju.
Pytam więc "na Boga Patrycja, co Ty zrobiłaś?"
Pacia: " Nic, szykuję nową kolekcję, na wiosenny pokaz mody "

03.gif
Silije
Cudna 04.gif
Gacuszka
Jeszcze kilka tekstów Patrycji:

* Patrycja przy obiedzie...
" to smakuje jak pobrudzona skarpetka"
- CO ? icon_eek.gif
-" No smakuje jak skarpetka z nogi "


* Leżę z Patrycją w łóżku i prosi mnie, żebym jej opowiedziała o śmierci mojej babci.Kiedy skończyłam jej mówić, że bardzo tęsknie za babcią, Patrycja zaczęła się śmiać i mówi
"Hi hi a jak moja babcia umarnie to schowie ją w piaskownicy albo w szafie "



* Patrycja podchodzi do mnie, wytrzeszcza oczy i słodkim głosem mówi " masz krowi łeb"



* Ja i Patrycja leżymy razem w łóżku rano i Patka mówi "wiesz mamo, Ty jesteś taka piękna, wszystkie demony mają takie oczy jak ty "



* Pacia przy zabawie " O MY GOD " -
ja zaczęłam się śmiać i zapytałam czy wie co to znaczy...
Pacia odpowiedziała : " o my god to znaczy że nie ma słupów telegraficznych "
maminka43
* Leżę z Patrycją w łóżku i prosi mnie, żebym jej opowiedziała o śmierci mojej babci.Kiedy skończyłam jej mówić, że bardzo tęsknie za babcią, Patrycja zaczęła się śmiać i mówi
"Hi hi a jak moja babcia umarnie to schowie ją w piaskownicy albo w szafie "


23.gif 23.gif 04.gif 04.gif 04.gif
No,kochana,dobra wnusiu,już się babcia szykuje z_choinka.gif 04.gif
Rany boskie,czeka mnie pełne ekscytacji leżenie w piaskownicy po mym zgonie icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
patrycja1000
Niezła jest ta moja imienniczka 04.gif
Becik
CYTAT(Gacuszka @ Fri, 06 Jan 2012 - 07:59) *
Pacia odpowiedziała : " o my god to znaczy że nie ma słupów telegraficznych "

Rozbrajajace 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Gacuszka
Jeszcze trochę mojej Paciulki icon_wink.gif

Robię obiad, Pacik wchodzi do kuchni i mówi przez zęby " nie jesteś czasem dziwna, mama? czy ty czasem nie puściłaś bąka?coś mi tu śmierdzi. A nie, przepraszam, to mój bąk " ; 04.gif


Teść przymierza kożuch i pyta mnie czy dobrze wygląda. Ja mówię, że ładnie tacie w kożuszku a Patrycja nagle wstaje, cmoka i mówi " wyglądasz w tym jak łosiek " 03.gif



Patrycja układa puzzle i mówi " baza świrusów została zelektryzowana "


Pacia o władcy pierścienia " o jaki fajny film, będę oglądać " a za chwilę , zobaczyła golluma ..." o jaki straszny chochlik,zaraz go trzasnę". TRZASŁA.... rozregulowała mi cały telewizor 37.gif


Patrycia wskoczyła mi na kolana któregoś wieczora i mówię " o jeju, zwalił się słoń" a Patka spojrzała na tatę i mówi " a teraz tatuś się zwali albo nie zwalił się słoń, zwalił się tata a ty mama sama się zwal " 04.gif
maminka43
04.gif 04.gif 04.gif
Gacuszka
Patrycja wczoraj wieczorem układa klocki...
" Mamo, zobacz co buduję! "
Ja : - a co to jest kochanie?
- " Agregat, ale spójrz tylko jakie cudowne wgłębienie ma z lewej strony" 04.gif
Gacuszka
Jeszcze kilka ostatnich tekstów Paci:

* Rano Pacia przychodzi do mnie i mówi , że sie wyspała, więc pytam: Jaki miałaś senek kochanie?- a Patrycja :''a wiesz, ze gospodarka taka dziwna" 04.gif

* Patrycja podczas meczu reprezentacji Polski o prezydencie powiedziała ''o bjonek jaki wesoly ' 03.gif

* Patrycja bawi się ze swoją kuzynką , i tak sobie słucham ich dyskusji :
Maja: 'Pilnuj imprezy, ja idę coś załatwić
Pacia: 'dobze'
mija chwila , Maja coś nie idzie się bawić. Wychodzi Pacia oburzona : 'hej miałaś przeciez coś załatwić'.
Za chwilę... Pacia: ' To jest impjeza zamknięta, pamiętaj zeby się umyć przed impjeza".
Po czym zawinęła się w firankę i mówi :' to jest prysnic i właśnie tak musisz sie umyć' frajer.gif

* Patrycja ma strasznie piskliwy głosy , więc mówię :''Patrycja, po kim Ty masz taki donośny głos , rany boskie!''
-Pacia:"Po babci Kuby, bo ona też tak głośno mówi'' 06.gif
Gacuszka
Patrycja , ma nowe hobby - ptaki z angry birds.

Ostatnio szliśmy, i na chodniku lezał martwy gołąb. Patrycja : spójrz mamo , czy ten gołąb umarł?
Ja odpowiadam : Tak kochanie
Patrycja : I widzisz mamo, tak wygląda właśnie lodowoy ptak


Patrycja lepi z plasteliny wieczorem
Ulepiłam jej dziewczynkę. A Patrycja lepi jakies kulki (ptaki)
Robię kolacje. I słucham jak sie bawi
" hm... ta pani lubi tego ptaka, ale za chwile polubi także drugiego ,lodowego ptaka tylko musi uwazac zeby jej nie zamroził, bo wtedy będzie musiał wkroczyć ognisty ptak, zeby rozpalić ta panią " 04.gif 04.gif 04.gif
Gacuszka
absolutny hit tego tygodnia 04.gif 04.gif 04.gif

Patrycja wczoraj miała wizytę u stomatologa.Tak lubi tam chodzic, że narysowala 3 obrazki dla Pani.
Na jednym był ptak, na drugim pociąg. A trzeci- czerwono-niebieskie kółko. Pani zapytała "A to co jest namalowane?"
-Patrycja odpowiedziała"woda ognista" -
Wszyscy w śmiech.Stomatolog obok musiał na chwilę przerwać,bo zaczął się śmiać.Ale rysunki Panie podpisały i zawiesiły w gabinecie icon_smile.gif)
maminka43
''woda ognista!!!!''wyobrażam sobie jak maleńka Pacia swoim dźwięcznym i donośnym głosem informuje personel Juniordentu! 06.gif

A jeszcze dodam,że Pacia ma umiejętości,których przeciętny trzylatek nie posiada,mianowicie NIEWIARYGODNIE zwinnie i sprawnie chodzi na paluszkach i tańczy jak baletnica.Na samych czubeczkach paluszków!Spróbujcie,to naprawdę prawie niewykonalne dla zwykłego śmiertelnika!(dodam,że na balet niechodzi icon_biggrin.gif )
No i jest człowiekiem-gumą icon_wink.gif Nawet najtrudniejsze wygibasy to dla niej pestka! brawo_bis.gif

(szkoda,że babcia niema takich zdolności 37.gif )
Gacuszka
Ostatnie teksty Patrycji

Zrobiłyśmy sobie z Pacia kolacje.Sobie nałożyłam troszke wiecej niz Patrycji.
A moja kochana córeczka: " hej, dlaczego tak duzo? "
Ja - ' zeby Ci dawac przyklad, ze musisz jesc wiecej '
Pacia: " ale ty sie odchudzasz, wiec po co tak duzo, po co jesz w ogole, przeciez masz taki okragly brzuszek, szkoda to zepsuc mama "


i kolejny...

Pacia: "Co mówiłaś? Co powiedziałaś? Powiedziałaś do mnie bigos? Ułańska fantazja i taki dowcipasek z ciebie mama, ze koń by się uśmiał "

04.gif
Gacuszka
Patrycja: "Narysowałam grzyba, zobacz"
Więc rzuciłam okiem na rysunek, podziwiam go i pytam: "a jaki to grzybek? Muchomorek jakiś? "
Patrycja: "Nie, to ty jak byłaś mała"
maminka43
Pateczka rozbrajająca! icon_mrgreen.gif
Gacuszka
Patrycja :

" Dwa serca biją miłości wspólny rytm" 03.gif

" wszystko to co się dzieje na świecie, to sprawka bandy podstępnych i złowrogich kucyków"
grzałka
CYTAT(Gacuszka @ Mon, 07 Jan 2013 - 10:44) *
Patrycja :

" wszystko to co się dzieje na świecie, to sprawka bandy podstępnych i złowrogich kucyków"


niezłe icon_cool.gif
Gacuszka
z przed chwili ;D

Misiek śpi a ja z Patrycją bawimy się w zagadki.
Mówię "Pacia skup się...co to jest, jeździ sobie po dywanie kiedy w domu jest sprzątanie".
Pacia bez chwili namysłu "przecież każdy głupek wie,ze to mama jest"

Była tak pewna tego co powiedziała, jeszcze zbulwersowała się, że jej taką "łatwiznę" zadałam 04.gif 04.gif 04.gif
malgog
CYTAT(Gacuszka @ Fri, 07 Jun 2013 - 16:11) *
z przed chwili ;D

Misiek śpi a ja z Patrycją bawimy się w zagadki.
Mówię "Pacia skup się...co to jest, jeździ sobie po dywanie kiedy w domu jest sprzątanie".
Pacia bez chwili namysłu "przecież każdy głupek wie,ze to mama jest"

Była tak pewna tego co powiedziała, jeszcze zbulwersowała się, że jej taką "łatwiznę" zadałam 04.gif 04.gif 04.gif


niech sie tata weźmie za sprzatanie icon_smile.gif

Patrycja jest świetna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.