To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bardzo dobry Kardiolog Poznań lub okolice!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

CZARNA863
Witam czy może mi ktoś podać namiary na bardzo dobrego kardiologa z Poznania lub okolic?Takiego sprawdzonego z polecenia?
MalinowyLas
Sama jestem z Lublina i nie kojarzę dokłądnie nazwiska, ale coś mi chodzi po głowie, że koleżanka leczyła się u dr. Bremborowicza. Bardzo porządny człowiek.
amania
Pewnie chodzi o Piotra Bręborowicza.
Ciocia Magda
Bardzo dobry kardiolog to dr Bartek Mroziński, przyjmuje na Jarochowskiego i w klinice na Szpitalnej.
aleksandranowak
A czy to jest kardiolog dziecięcy? Szukam namiarów na dobrego kardiologa dziecięcego? Jak ługo czeka się na wizytę?
karolina111
Jesli chcesz iść na nfz to musisz się liczyć z tym ze terminy są bardzo odległe. Już lepiej wykupić pakiet medyczny i mieć stała opiekę medyczną niż się stresować zwłąszcza, że tu chodzi o zdrowie dziecka. Ja tak zrobiłam z moją córką - wykupiłam jej pakiet i teraz może chodzić do neurologa kiedy jest to tylko konieczne.
eurydyka
Polecam dr Alinę Rzeźnik-Bieniaszewska, przyjmuje w Certusie na Wagrowskiej (ale z tego co pamiętam to 1 dzien w tygodniu) - lekarka stworzona dla dzieci z widzą i podejściem satysfakcjonującym rodziców icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.