To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki krem ujedrniajacy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pecia
Chcialabym kupic sobie jakis krem lub zel ujedrniajacy czy cos w tym stylu. Moze byc jakis antycelulitowy bo one tez troche ujedrniaja skore.
Ale nie wiem ktory KUPIC?
Moze ktoras z was stosowala i moze polecic.
No i zalezy mi ,zeby przyniosl efekty wink.gif
anonimowy
Ciocia, sporo opinii na temat takich specyfików znajdziesz też na www.wizaz.pl kliknij na Kosmetyk Wszechczasów i znajdziesz sobie odpowiednią kategorię.
Ja tez szukam czegos na mój pusty kangurzy worek icon_wink.gif
Beata Białystok
Ciociu wink.gif o balamach antycellutis znajdziesz troch tutaj https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=5769.
Pecia
dzieki dobre dzieci icon_wink.gif
wdzieczna ciocia icon_lol.gif
malinowa i Malina
Jest nowa seria kosmetyków do pielęgnacji ciała Eris "Lirene". Od kilku dni testuję te antycellulitisowe. Apetycznie pachną, są bardzo przyjemne. Co do efektów - nie mam jakiś większych problemów, a jeżeli cos będzie widać to na pewno dopiero po kilku tygodniach. Natomiast na pewno skóra jest gładsza od razu. Polecam. Ceny od 9 do 30 zł.
Pecia
ja z tej serii "Lirene" kupilam sobie krem nawilzajacy, tez fajny
Mięta
Bo w sumie nie ma co oczekiwać, ze jakikolwiek krem nam pomoze jesli chodzi o wyglad naszej twarzy.... Jest to jednak bardziej skomplikowane oraz kremy moga nawilżać ale jeśli chodzi o zmarszczki to czesto trzeba wybrać się na jakiś zabieg - szczególnie jeśli chodzi tutaj o zmarszczki mimiczne, które są spowodowane mimiką. Sama od jakiegos czasu robię sobie kosmetyki samodzielnie.Nie jest to wbrew pozorom takie trudne, a domowe kosmetyki są o wiele skuteczniejsze i lepiej nawilżające niż to co mogę znaleźć w sklepie. http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly....az&id=48893
snickersika
fajnie ujedrniajacy krem jest z pachnacejkrainy, busajna sie nazywa. nawilza ale nie skleja skory, ma unikalny sklad i jest wydajny
snickersika
aha i fajnie stosowac go regularnie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.