To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lodowisko przyjazne dzieciom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Byłam z młodsza czteroletnia córką na łyzwach na Polfie ale warunki tragiczne.Czy są w Krakowie jakieś fajne lodowiska przyjazne dzieciom?Marzy mi się takie żeby były wypożyczane balkoniki albo inne akcesoria ułatwiające nauke jazdy.
mazia
CYTAT(ciao @ Thu, 15 Dec 2011 - 23:30) *
Byłam z młodsza czteroletnia córką na łyzwach na Polfie ale warunki tragiczne.Czy są w Krakowie jakieś fajne lodowiska przyjazne dzieciom?Marzy mi się takie żeby były wypożyczane balkoniki albo inne akcesoria ułatwiające nauke jazdy.


E, no chyba za dużo wymagasz- nie wiem czy tu u nas w Krakowie coś znajdziesz...
okko
Ostatnio rozmowa była na babskiej imprezie o lodowisku na tyłach Hali Targowej- nie wiem nie jeżdze ale dziewczyny polecały
Fragosia
Byłam, chodziłam z Asią na lodowisko k. Hali Targowej na kurs prowadzony przez firmę Lajkonik.

Muszę powiedzieć że bardzo fajnie uczą maluchy jeździć na łyżwach - pierwszy raz dzieci chodzą przy balkoniku i uczą się pewnego chodzenia po lodzie,



ciao
mazia ja oczywiście mam nadzieję pojeździć w tym roku razem z Tobą na łyżwach,skoro na rolkach nam się nie udało
Fragosia ja z początku też myślałam o jaimś kursie dla małej ale ostatnio byłam z nią drugi raz i nawet dobrze sobie radziła.
Ale na pewno wybiorę się koło hali Targowej,szkoda tylko ze tak rzadko jest tam czynne,z wyjątkiem weekendów oczywiście no ale wtedy to z kolei dużo ludzi i nie zawsze każdy wie co to znaczy kulturalna jazda na lodzie
Fragosia
CYTAT(ciao @ Wed, 21 Dec 2011 - 12:15) *
mazia ja oczywiście mam nadzieję pojeździć w tym roku razem z Tobą na łyżwach,skoro na rolkach nam się nie udało
Fragosia ja z początku też myślałam o jaimś kursie dla małej ale ostatnio byłam z nią drugi raz i nawet dobrze sobie radziła.
Ale na pewno wybiorę się koło hali Targowej,szkoda tylko ze tak rzadko jest tam czynne,z wyjątkiem weekendów oczywiście no ale wtedy to z kolei dużo ludzi i nie zawsze każdy wie co to znaczy kulturalna jazda na lodzie


szkółka łyżwiarska ma zajęcia w pn od 18.30 -19.15 i w piatki chyba o 16.30-17.30 - możecie sobie podejść i zobaczyć.
anax
lodowisko jest też pod galerią krakowską ale jakieś krzywe mi się wydawało.
ciao
anax a czy to prawda ze jest ono bezpłatne?
anax
CYTAT(ciao @ Thu, 22 Dec 2011 - 09:35) *
anax a czy to prawda ze jest ono bezpłatne?

z tego co wiem to 5 zł kosztuje wstęp i 5 zł wypożyczenie łyżew
sikorka_28
A czy w Plazie jest jeszcze lodowisko? i na jakich zasadach?
W zeszłym roku w ferie było bezpłatne...
anax
dziś widziałam plakat że jest lodowisko w wieliczce.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.