To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dania i Legoland

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Bardzo chętnie poczytam jakie macie wrażenia i rady icon_smile.gif
Trochę już wiem od AgnieszkiBr, ale im lepiej człowiek przygotowany tym ....lepiej icon_smile.gif
Agnes-3
A kiedy sie wybieracie? My bedziemy miedzy 25.6 a 1.7.
grzałka
na razie planujemy pierwszą połowę lipca
ale póki co nic nie mamy zarezerwowane, wszystko w fazie planów i dlatego wszelkie wskazówki mile widziane
Anorektyczna Laska
Grzalka my tez zamierzamy byc w pierwszej polowie lipca. Na pierwszy tydzien chcemy w polskie gory, a drugi tydzien wlasnie do Legolandu. Nie na tydzien, na jakies 3 dni.
I Czekam na info od Agnieszek )Agnes3 bo Ty juz pewnie tam bylas nie raz co? )
Agnes-3
My jedziemy jednak 30 czerwca na tydzien.
Agnes-3
Nie Asia ,Julland jeszcze nie zdobylam.Sjelland mamy zjezdzony wzdluz i wszerz 06.gif
grzałka
w sumie na razie nie wiadomo, czy pierwsza połowa lipca czy ostatni tydzień czerwca- rok szkolny kończy się wyjątkowo późno tym razem, ale ten ostatni tydzień chyba niewiele zmieni...

te wakacje polskie sa zdecydowanie za długie

póki co jestem w trakcie zbierania informacji i nic nie rezerwuję jeszcze
Graz
POlecam - my bylismy tam 1 dzień i mysle, że wszystko mozna obejść (ale tak od otwarcia do zamkniecia). Dzieci zachwycone oczywiście. Mieszkalismy na campingu )prowadzonym przez jakąs Polkę) - więc doszła dodatkowa atrakcja w postaci obozowania pod namiotem.
Drugiego dnia odwiedzilismy safari zoo - https://www.givskudzoo.dk/.
grzałka
Graz tu byliście?
Graz
Tak, grzałko icon_smile.gif
grzałka
to napisz coś więcej, polecasz ten camping?
Graz
Mielismy własny namiot, więc korzystalismy tylko z sanitariatów i placu zabaw, atmosfera fajna - campingowa, sporo rodzin z dziecmi, podróżujących różnymi smiesznymi wehikułami. Ogólnie wyglądalo to wtedy (ze 3 lata temu) gorzej pod względem technicznym i estetycznym niz na tych zdjęciach w galerii na stronie, taki trochę zaniedbany ten camping, ale tani i no i dla moich dzieci to była przygoda - szczególnie, że namiot rozkładalismy w sumie przed burzą - ledwo rozłozylismy i luneło jak z cebra, łacznie z piorunami. W nocy przychodziły jeże i wyżerały jedzenie. Same atrakcje icon_smile.gif
Lila_
Również byliśmy ale mieliśmy zakupione bilety na 2 dni i uważam,że jeden dzień to za mało aby należycie wszystko zobaczyć i się nacieszyć 03.gif
My mieliśmy cały pakiet promocyjny - 2 noclegi ze śniadaniem w miasteczku oddalonym o jakieś 30 km od parku i wejście na 2 dni - całość wtedy nas wyniosła coś około 260 euro ale 3 lata temu dla naszej czwórki w czerwcu.

Bionicle - niezapomniane przeżycie na lata ,ilekroć sobie wspominamy co się tam działo i co sobie mąż z synem zafundowali to ciągle płacze ze śmiechu 04.gif
Ogolnie bardzo fajne atrakcje i bardzo pomysłowe ale chyba bardziej dla dzieci w wieku do 10 -11 lat.
Warto chyba tak ustawiać sobie odwiedzanie Legolandu aby wypadło na tygodniu bo na weekendzie będą większe kolejki.
Agnes-3
No to jak dziewczyny? Ktora sie wybiera w pierwszym tygodniu lipca na Jutlandie? My mamy na Legoland dwa dni wykupione.
Lila_
sorry dziewczyny ale moje szybkie czytanie spowodowało,że zobaczyłam Legoland a Danii już nie 37.gif a nasza wizyta w Legolandzie była ale w Niemczech i tam mieliśmy takie warunki icon_biggrin.gif

na me usprawiedliwienie przywołuję mą ciążę bo ja w każdej jak ta przysłowiowa blondynka jestem i gafy strzelam 43.gif 37.gif
Dzieciątko mi rozum zabrało i są efekty 04.gif ale ja się tam na to godzę tylko czasem ze wstydu płonę icon_redface.gif 03.gif
Nomada
Mnie ostatnio dziecko namawia na wyjazd do Legolandu. Taki prezent z okazji dnia dziecka sobie zażyczyła. Zaczęłam już odkładać kasę, ale co chwile jakieś wydatki i trafiłam na takim portalu Dziecko w Podróży, że w ramach promocji bezpłatnego magazynu- właśnie w tematyce podróży z dzieciakami, za zapisanie się do prenumerowania dostaje się bilet do Legolandu w Billund. Nie chcę tu spamować, chociaż to nie reklama i nie chodzi o żadną firmę czy biuro podróży, ale myślę, że to przydatna informacja i wielka okazja. Łatwo znaleźć, także nie będę wrzucać linka. icon_smile.gif
ronia31
Ja już zarezerowałam wycieczkę ale do Legolandu w Niemczech. Jedziemy 26-27 czerwca. Mogę opowiedzieć po powrocie jak było icon_smile.gif
kasiakot
Też byliśmy z dzieciakami w Niemczech w Legolandzie w zeszłym roku i z całą pewnością polecam.
Frajda nie tylko dla dzieci icon_smile.gif
ronia31
CYTAT(kasiakot @ Fri, 17 Apr 2015 - 23:16) *
Też byliśmy z dzieciakami w Niemczech w Legolandzie w zeszłym roku i z całą pewnością polecam.
Frajda nie tylko dla dzieci icon_smile.gif



Wycieczka czy sami organizowaliście ?
kasiakot
CYTAT(ronia31 @ Fri, 17 Apr 2015 - 23:31) *
Wycieczka czy sami organizowaliście ?


nie z biura podróży byliśmy
ronia31
jednodniowa czy dwudniowa ? Pamiętasz ile płaciliście ?
kasiakot
CYTAT(ronia31 @ Fri, 17 Apr 2015 - 23:41) *
jednodniowa czy dwudniowa ? Pamiętasz ile płaciliście ?


2 dni autokarem z noclegiem. Coś koło 200zł z tego co pamiętam.
Ale nie wliczam w to opłat za wstęp a to też trochę kosztowało
ronia31
Ja mam stąd ofertę https://www.fostertravel.pl/wycieczki-objaz...cy/ftr-47251-4/ i jest 209zł za osobę. Też musimy mieć pieniążki na wstęp. I bardziej bym powiedziała że to taki wypad na pełną dobę ... a nie dwa pełne dni.
kasiakot
Podobna oferta do tej co rok temu byliśmy. Ale mówię warto, jest fajnie i miło się wspomina icon_smile.gif
Saberity
A byliscie w Legolandzie? Zależy jaki kierunek świata was bardziej interesuje, jak bardziej na południe, to fajny jest Gardaland we Włoszech. My tam byliśmy dwa razy. Jak chcecie jechac na "gotowe" to kupcie sobie blety do parku na parkmania.pl. Szybciutko wszystko załatwicie.
ka_wilk
Zawsze chciałam odwiedzić Legoland, ale jakoś nigdy nie było na to odpowiedniego czasu. Teraz znów muszę odłożyć wycieczkę. Ale może za kilka lat, z własnym dzieckiem frajda będzie jeszcze większa icon_biggrin.gif A był ktoś może tam "na własną rękę" i wie jak to najlepiej zorganizować?
stapka18
My sami organizowaliśmy wyjazd, od a do z, tylko bilety kupiliśmy duuużo wcześniej, na stronie parkmanii, bo akurat była korzystna cena. Dobrze, że są niedatowane, to data wyjazdu była w sumie dopasowana do mojego urlopu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.