To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dermatolog Toruń

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mlovea
Poszukuję naprawdę dobrego dermatologa w Toruniu/okolicach. Mam problem ze znamieniem, nie chodzi o wysypkę czy coś w tym stylu - dlatego zależy mi na kimś sprawdzonym. Najlepiej, żeby od razu u niego była możliwość usunięcia pieprzyków.
Help!
Naz
Ale jak chcesz usunąć pieprzyk to od razu najlepiej umówić się do chirurga, a tam zrobią badanie, czy znamię nie jest złośliwe.
Bynajmniej ja tak właśnie zrobiłam, sama pani w rejestracji mi to zaproponowała "jeżeli jestem zdecydowana usuwać", bo to oszczędność czasu była spora ( do dermatologa czekałam w kolejce ponad 2 miesiące p. doktor Owczarek w OLK-u)
Od lekarz ogólnego skierowanie do chirurga brałam i w ciągu trzech dni miałam termin usunięcia zabiegu.
mlovea
Myślałam, że znajdę może jakieś połączenie dermatologa z chirurgiem i na miejscu może mi to zrobi. Ale posłucham rady, skoczę do ogólnego. Mam masę pieprzyków, a ostatnio jeden zaczął mi dokuczać - jest na linii stanika, a że w związku z ciążą jakoś się dziwnie rozrastam w tym miejscu (icon_smile.gif), zaczęłam go podrażniać paskami stanika i mnie pobolewa.
Ciekawe, czy lekarz podejmie się usunięcia jeszcze przed porodem?
magda.
miałam wycinane znamię/pieprzyk w tym miiejscu co ty,pod piersia dokładanie gdzie stanik i ciągle nim haczyłam o pieprzyk,i poszłam do lekarza rodzinnego,ten mnie skierował do dermatologa a on z kolei do chirurga,zabieg trwał z 10 minut,dostałam zastrzyk w okolice pieprzyka i jakimś narzędziem(nie wiem jakim bo zamknełam oczy) wycioł go,zostały mi po nim 3 małe szwy a teraz mam malutka bliznęicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.