To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moje hobby cz. 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
...
gosiagosia
...
oluśia
Super icon_smile.gif
A najbardziej podoba mi sie ostatni
gosiagosia
...
oluśia
Woreczki jeszcze piękniejsze , dobry pomysł jak skończe swój domek z kartonu 06.gif
gosiagosia
pochwal sie domkiem icon_smile.gif
oluśia
Ok , jutro zaczynam może dzisiaj popołudniu bo wyjazd nie wypalił do rodziców bo choróbstwo ich dopadło a moje dzieciaki zdrowe więc nie chcę żeby coś załapały .
Mam już wszystko nawet pistolet do kleju na gorąco sobie nabyłam za całe 12 zł. 06.gif
gosiagosia
a to taki duzy domek bedziesz robila dla dzieci czy cos malego? bo ja chce zrobic jakas komode z kartonu, ale nie moge sie zebrac, to musialabym w piwnicy robic, a dzieci same nie obsluza sie icon_smile.gif
oluśia
Będzie wysoki ok. 60 cm. wysoki i 40cm. szeroki
Karton oklejony teraz wycinam okna, drzwi, komin tz. wycinałam muszę zrobic przerwę na malowanie farbami bo dziecko sie nudzi
Ma być domkiem dla króliczków na dekorację wielkanocną 06.gif
gosiagosia
...
gosiagosia
...
oluśia
Gosia ja miałam karton tylko szkielet dachu doklejałam, materiał kleiłam wicolem a dach klejem na goraco.
Zdjęc z poszczególnych etapów nie mam bo tylko z Kacprem byłam w domu .Na zdjęciu gotowy domek icon_smile.gif

gosiagosia
o, jaki fajny icon_smile.gif i duuuuuuuuuzy, chyba ze tylko na zdjeciu tak wyglada. w sumie 60cm to jednak sporo wychodzi. czym obklejalas karton? to material te kwiaty ?


ogladalam jakies strony z handmadem i znalazlam z kartonow istny plac zabaw dla dzieci. nawet specjalnie nie byly zamalowane, tylko jakies rysunki proste i chyba przez dziecko robione, ale to bylo ogromne na caly pokoj, a dziecko wygladalo jak kot na drapaku icon_smile.gif
oluśia
Tak nawet spory ten domek i obklejałam materiałem tz. spódnicą 06.gif
A to moje wczorajsze ptaszyny


gosiagosia
o super sa ptaki icon_smile.gif z czego je robilas? to jakas skora to brazowe? swietne sa
ja wlasnie robie cos w stylu lalki/psa czy cos takiego, bo sama nie wiem co to icon_smile.gif i mis rozbebeszony czeka na swoja kolej, ale konczenie idzie najdluzej a spore to to.
oluśia
Dziękuje bardzo
Ptaszki ze skórki jakieś resztki wynalazłam czarnego i brązowego a skrzydełka z materiału
To moje pierwsze próby klejenia klejem na gorąco parę zmarnowałam zanim zaczeły wychodzić ptaki icon_smile.gif
Teraz robię odwrotnie z materiału i skrzydła ze skórki ale raczej dzisiaj nie skończe bo dziecko się nudzi chce grać w uno więc przerwa
gosiagosia
...
Joanna 81
CYTAT(gosiagosia @ Sun, 12 Feb 2012 - 19:23) *
aha, no to czekam na zdjecia. moga byc tez te w trakcie icon_smile.gif jak kleisz karton? tzn jakies zabki robisz dodatkowo, zeby lepiej trzymalo sie czy zwyczajnie proste sciany i sklejaja sie? pytam, bo jak robilam domek z piernika, to myslalam ze dostane fiola, wszystko mi sie babralo, nie chcialo stac.

edit

z dzisiaj





Å‚adneee icon_wink.gif
oluśia
Gosiu jajko super icon_smile.gif
A jajko ze styropianu?
gosiagosia
tak icon_smile.gif
gosiagosia
...
oluśia
Gosiu śliczne te twoje cudeńka icon_smile.gif
gosiagosia
...
gosiagosia
...
gosiagosia
...3/dsc01311d.jpg[/img][/url]
oluśia
Superaśny ten smerfik icon_smile.gif poduszki piękne jak zawsze
gosiagosia
...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.