To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ferie 2012

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Zaczynają się ferie i buszując po internecie niewiele znalazłam atrakcji.Chodzi mi bardziej o takie na świerzym powietrzu,ruchowe.Byc moze cos mi umknęło a moze jest jeszcze za wcześnie zeby o tym informować.
Gdyby któraś z Was słyszała o czyms ciekawym proszę o info.
Fiefiora
Park wodny coś takiego znalazłam
anax
szymek jak co roku do domu kultury będzie chodził.koło korony wszystkie zajęcia za darmo.
Agga
Starsza jedzie już w sobotę na zimowisko,a w drugim tygodniu marzy mi się jakiś wypad na narty do Białki.
Tylko musiała bym na dwa-trzy dni sprzedać Oliviera kuzynce,a jeszcze nie wie o tym pomyśle 04.gif .
No i musi wyzdrowieć,bo chorego nie zostawię 32.gif .
ciao
Ja z tych co lubia ciszę i spokój a w Białce jest zawrze tłum.No i lubię podejsc do wyciągu i od razu z niego skorzystać a tam to najlepiej zabrać ze soba robótke ręczną 06.gif
Agga
Fakt że w Białce zawsze jest tłum i do wyciągu nieraz z pól godziny się czeka,ale tam są najlepsze warunki dla małych dzieci i te zjazdy na pontonach.
Chyba że znacie jakieś fajne stoki,gdzie można z 5 latką jechać i jest wypożyczalnia sprzętu.
ciao
Agga sama bym chętnie się dowiedziała gdzie sa takie stoki.Z moją siedmiolatka problemu nie ma ale dla młodszej też bym chciała cos fajnego znaleźć.
W tym roku jedziemy na szkółkę narciarska do Podstolic,to bliziutko wiec odpada koszt zwiazany z noclegiem.
ewita 77
Na stoku rusińskim w Bukowinie jest zjazd dla dzieciaków i nie tylko(sama zjechałam z dzieciakami) na kołach za darmo ale minusem jest krótki tor.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.