To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie buciki na wiosnÄ™ dla dzieci ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_misia
Gdzie kupujecie mamy buciki na wiosne dla Waszych dzieci ?
Myślicie w ogóle już o takich zakupach wiosennych ?
katiek
Ostatnio głównie w deichmannie-buty pasują na Tomka nogi-są odpowiednio szerokie, wygodne, nie obcierają go. Oczywiście mówię o elefantenach albo baren schoe, mają też fajne adidaski z serii victory
szeklanka
ja właśnie zaczęłam myśleć, na zimę miał fajne Bartki ale chciałabym potestować. O Elefantenach coś słyszłam z opinią pozytywną ale bez szczegółów, był gdzieś też jakiś wątek o bucikach kiedyś.
MamaJulki
my mieliśmy elefanteny - sandałki - były ok. Nie obcierały, trwałe i fajnie trzymały stópkę.

Bartki kiedyś zimowe Jula miała i też były ok.

Obie firmy godne polecenia.
mama_misia
A czy może kupowałyście dzieciom Geoxy albo Ecco ???
Wiadomo że bucki troszkę kosztują, ale w sumie chodzi o to żeby po pierwszym założeniu nie zaczęły się rozklejać.
Ammm
Miałam i Geoxy i Ecco i Bartki. Jak dla mnie wszystkie porównywalne.

A wczoraj moje dzieci odmówiły zakupu Bartków - we wszystkich było im niewygodnie...
mama_misia
Ja to nawet do Bartka nie podchodze, nie sprawdziły sie raz wiec juz teraz nie ryzykujemy i nie kupujemy takich bucików.
Agnieszka Kamila
ja kupuję właściwie tylko geoxy i elefanty a z kapci daniele, ale na geoxy raczej staram się polowac na okazje bo ceny mnie często powalają,
mama_misia
No fakt geoxy maja nieraz wysoką cene, ale w sumie warto poczekac tez na szonowe wyprzedaze i kupić nawet o rozmiar wieksze zeby były na kolejny sezon.
natka_natka
Dobrze wiemy, że dziecięce nóżki bardzo szybko rosną, a chodzenie z nimi po sklepach jest dla nich strasznie męczące, dlatego ja zdecydowałam się kupować buciki przez internet, na takich stronkach jak na przykład born2be.pl mają tam również kolekcję dziecięcą, a w razie jakby okazały się za małe albo odrobinę za duże to bez problemy mogę je zwrócić icon_smile.gif
Karads
Na wiosnę kupowałam buciki danielki tutaj: https://www.ministore.pl/buty-profilaktyczne-danielki i szczerze mogę polecić. Szybka wysyłka, buty zgodne z opisem, lekkie i trwale zrobione, więc nie ma się do czego przyczepić icon_wink.gif Duży wybór, więc każdy coś znajdzie dla swojego dzieciaka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.