To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

szpital na ul. Prostej w Kielcach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

sylwia2012
Witam. Mam kilka pytań do pań które rodziły w niedawnym czasie w szpitalu na ul. Prostej w Kielcach.
Ja mam termin na 31macra i zamierzam tam rodzić, z tym że nie mam stamtąd lekarza. Chodzi mi o rzeczy jakie trzeba zabrać do szpitala, bo nie wiem co akurat ten szpital oferuje jeżeli chodzi o kosmetyki, pamperst, czy ubranka. w niektórych szpitalach dają, w niektórych nie. napiszcie co najlepiej zabrać ze sobą. Będę wam mamy bardzo wdzięczna.
Agula9
Cześ ja tam rodziłam wrzesień 2009 i wszystko było ok, ja byłam zadowolona icon_smile.gif dobrze by było jakbyś chodzila a szkołę rodzenia tam, wszystkiego byś się dowiedziala, tylko teraz to już masz niewiele czasu. Co zabrać chyba standardowo co wszędzie, ciuszki dla dziecka, pieluszki itp i dla siebie koszulki itp napewno znajdziesz dzieś na forum icon_smile.gif
netka85
Witam serdecznie ja niestety najlepszej opinni o szpitalu na prostej nie mam niestety. Skierował mnie mój lekarz z podejrzeniem zatrucia ciążowego lekarz dyżurny nie zrobił mi badań żadnych wypisał skierowanie wysłał na Czarnów do chirurga bo to woreczek żółciowy. Dzięki lekarzom z Czarnowa żyję ja i moja córeczka która urodziła się w 33 tygoniu dostając 1 punkt. To był zepół Hellp i zatrucie ciążowe. Miałam podwyższone ciśneinie i wystarczyło zrobić podstawowe badanie krwi wszystko było by wiadomo. A tak bardzo chciałam rodzić na Prostej - nigdy więcej. Od lekarzy z Czarnowa dowiedziałam się że nie pierwszy raz odsyłają "trudniejszą" pacjentkę. Wszyscy byli zdziwieni że sama przyjechać musiałam a nie karetką. to chyba tyle na temat mojego znadania na temat tego szpitala bo reszta nadawała by się do cenzury
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.