To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Potrzymajmy kciuki za Agnes-3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Użytkownik usunięty
To ciężki czas w życiu Agnes... Ja mam wielką nadzieję, że skończy się na strachu...
Agnes... musi być dobrze.... 2pliz.gif
semi
trzymam mocno.
amania
ojej, to ja też trzymam!
pcola
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&
Anorektyczna Laska
Aga&&&&&&&&&&&&
sylwia65
Trzymamy &&&&&&&
Agga
Trzymam !!!
Agnes-3
Dziekuje dziewczyny - przydadza sie napewno 41.gif

Szczegolnie w przyszlym tygodniu gdy mnie poloza na oddzial kardiologii w Kopenhadze.Boje sie czego sie moge dowiedziec 32.gif

Ps.[użytkownik x] udusze Cie ale dopiero jak mu serducho naprawia bo narazie nie moge sie meczyc 37.gif
Orinoko
I ja 3mam!!!
Zelda
trzymam mocno!!!&&&
Agnieszka_82
Ja również trzymam i życzę zdrówka ! &&&
Agnieszka AZJ
CYTAT(Agnes-3 @ Fri, 16 Mar 2012 - 21:32) *
Dziekuje dziewczyny - przydadza sie napewno 41.gif

Szczegolnie w przyszlym tygodniu gdy mnie poloza na oddzial kardiologii w Kopenhadze.Boje sie czego sie moge dowiedziec 32.gif

Ps.[użytkownik x] udusze Cie ale dopiero jak mu serducho naprawia bo narazie nie moge sie meczyc 37.gif



Ojej icon_sad.gif
Trzymam oczywiście &&&&&&&&&& i Ty się trzymaj przytul.gif

Trzymam również za to, żebyś jak najszybciej była w stanie udusić [użytkownik x]ę icon_wink.gif &&&&&
Filip_inka
Jak najszybszego powrotu do zdrowia życzę &&&&&&&
April.
Agnes , ja też trzymam i życzę dużo zdrowia !
Ila
Agnes, kciuki zacisniete&&&
Paula.
Trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&&&&
Adriannna
Moje rowniez zacisniete &&
As-ia
Agnes i Ja trzymam bardzo mocno &&&&&
Dirty Diana
Ja też mocno trzymam!
A_KA
Trzymam z całych sił!! &&&&&
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Fri, 16 Mar 2012 - 22:10) *
Ojej icon_sad.gif
Trzymam oczywiście &&&&&&&&&& i Ty się trzymaj przytul.gif

Trzymam również za to, żebyś jak najszybciej była w stanie udusić [użytkownik x]ę icon_wink.gif &&&&&


Agnes... i ja trzymam kciuki za uduszenie mnie icon_wink.gif Bij mnie,lzyj mnie, mecz mnie recznie! Tylko zdrowiej, Dziewczyno! Ja wierze, ze my jeszcze razem zatanczymy zumbe!!!
Edi Zet :)
&&&&&&&&&&&&
Jania
Agnes duzo zdrówka, niech serducho puka w rytmie cza-cza zebyc mogła tańczyc zumbe icon_biggrin.gif powodzenia!
Mineralka




Zaciskam &&&&&&&&&&
Marta M
trzymam&&&
ewita 77
ojej...Taka babka....
..zatem trzymam &&& za pozytywne wieści.
Agnes-3
Dziekuje Wam bardzo...Wyszlam na weekend ze szpitala z zaleceniem lezenia.Juz mnie wszystko od lezenia boli 32.gif Wczesniej marzylo mi sie zeby moc troche polezec a wszyscy dookola beda za mnie robic.Teraz juz tak nie chce...Nigdy nie bylam tak uziemiona.Zawsze w ruchu,biegu a teraz? jak schorowana staruszka 41.gif
pcola
Agnes-3 przytul.gif ,

nie mam pojęcia, z czym się borykasz ale postaraj się wyobrazić sobie, że jesteś na baaaardzo zasłużonym urlopie, i musisz się byczyć do oporu. Inaczej Ci go cofną. Nieustająco trzymam kciuki za Twój szybki powrót do zdrowia &&&&&&&&&&&&
xxyy
Agnes trzymam jasne ,ze trzymam ! &&&&&&&&&&
Agnes-3
Oby Wasze kciuki zadzialaly bo do poniedzialku mam przepustke ze szpitala a mnie zaczelo kluc w klatce.Musze jechac na Izbe.Oby mnie nie zatrzymali juz dzisiaj 41.gif Lezalam grzecznie tylko malej glowke umylam 32.gif
aga_mama
Trzymam kciuki Agnes. Odpoczywaj ile się da, chociaż wiem jakie to trudne, bo sama mam ciągłą potrzebę ruchu. I żeby Cię wypuścili jeszcze na niedzielę &&&
Marta M
trzymam kciuki abyś jeszcze dziś wróciła na przepustkę
Agnes-3
Wypuscili,troche musialam poprosic ale jeszcze jutro zostane w domu.Dzieki kochane przytul.gif
malgosia1968
Agnes i ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoje serduszko
Wiewi
Trzymam kciuki z całych sił!! &&&&&&&&&&&&&&&&
Pecia
SÅ‚uchaj sie lekarzy, zdrowiej szybciutko

przytul.gif
ja wiem ,ze matce tak ciezko lezec bezczynnie, ale jak mus to mus
captain.jmw
Duzo zdrówka, bardzo ciepło myślę!!
pcola
Agnes,

&&&&&&&&&&& powodzenia !
Użytkownik usunięty
Agnes przytul.gif
chaton
Ojej, trzymaj sie Agnes!
AgaTH
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&
Agnes-3
Moge lezec w domu brawo_bis.gif Dostalam walizke lekow i mam sie stawiac 3 razy w tygodniu na Ekg.Musze sie polozyc do szpitala tylko wtedy jak przyjedzie jakis profesor z Kopenhgii.jak Ekg bedzie znosne to moge odpoczywac w domu.

Tylko musialam przysiegac lekarzowi jedno zalecenie 37.gif Maz bedzie musial poscic 43.gif
pcola
Agnes-3,

myślę sobie, Ty leżysz odpoczywając. Mąż będzie się spełniał jako Twój opiekun-hostessa icon_wink.gif Podejrzewam, że chętnie przystanie na post ... przecież będzie
zmęczony nadskakiwaniem wypoczywającej ukochanej 06.gif

A tak serio, cieszę się że możesz wypoczywać w domu i dalej trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
Agnes-3
Dziekuje Pcola przytul.gif
Najbardziej ciesza sie chyba dzieci ze maja mame w domu.Tom oczywsicie robi wszystko za mnie. icon_cool.gif Tylko musze nauczyc sie go nie pouczac ze nie tak odkurza,tragicznie prasuje itd.
Mikus wczoraj prosil zebym mu obiecala ze nie umre poki on jest maly 41.gif Tom teraz go odwiozl na trening ale mamy porozmawiac jak wroci.Tylko jak?
Nie chce go oklamywac ze jestem zdrowa ale tez nie chce go przestraszyc 13.gif

ps.zjadlam wyraz
pcola
Agnes,

kiedy w ubiegłym roku się połamałam, mój ukochany mąż pozbawił mnie połowy populacji moich staników 37.gif
2 ufarbował, 1 wygotował 06.gif Nie miałam pretensji, robił jak umiał icon_wink.gif No i post miał, przeżył.
Mężczyźni też potrafią być silnymi kobietami, a co 03.gif

Co do rozmów z Mikiem. Tylko prawda, w rozsądnych dawkach, ale tylko prawda. Myślę, że matczyna intuicja podpowie Ci
sposób przeprowadzenia rozmowy/rozmów. Nie znam szczegółów, ale jestem pewna że masz najlepszą z możliwych opiekę
lekarską i determinację, by wyjść na prostą, a to bardzo dużo znaczy.
Agga
Aguś leż cały czas i nie dyskutuj,bo z serduszkiem nie ma żartów przytul.gif . Mąż niech się zajmie wszystkim,a dzieci też nie są malutkie i mogą trochę pomóc.

A tobie się tak nagle podziało z serduszkiem,czy wcześniej już miałaś problemy. Oczywiście jeśli nie chcesz, to nie odpisuj.

Trzymam kciuki cały czas i nie puszczam,tylko musisz leżeć i nie myśleć o obowiązkach i nieugotowanym obiedzie.


ps.pisze to ta,co też powinna jak najwięcej leżeć,a nie być na wysokich obrotach od świtu do nocy 43.gif .
Ciocia Magda
Agnes, dołączam do trzymających kciuki za Twoje zdrowie &&
I za męża żeby sobie poradził i za bardzo Ci nie podpadł icon_wink.gif
Agnes-3
Agga az mi sie cisnie na usta:NO WLASNIE UWAZAJ NA SIEBIE 06.gif

Problemy z sercem mialam jako dziecko ale pozniej bylo dluuugo ok.Teraz dlugo chodzilam z nieleczona nadczynnoscia tarczycy.Nie smiejcie sie ale ja myslalm ze te uderzenia goraca,drzenie rak ,kolatanie serca to poczatki menopauzy 37.gif
Wiec sie w koncu wybralam do lekarza ale juz od lekarza karetka mnie zabrali do szpitala.
Narazie jest lepiej.Puls mam zbity do 132.To juz duza poprawa.
Jutro ekg i pobranie krwi znowu.Oby wyszlo znosne bo inaczej mnie znowu zamkna na kardiologii.

Chyba mi sie odlezyny zrobia na d..... 21.gif
pcola
Agnes,

ale z czego tu się śmiać ? Mnie pewna endokrynolog postawiła diagnozę "początki menopauzy" w wieku 31 lat. Bez badania hormonów. Tylko na podstawie otrzymanej informacji, że
mam usunięty praktycznie cały jeden jajnik 37.gif Była w błędzie, ale przez jakiś czas myślałam, że ma kobieta rację. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
Wiewi
Agnes odleżyny mniej niebezpieczne niż chore serce, więc leż grzecznie icon_smile.gif
Będę jutro trzymała kciuki za dobre wyniki, zresztą za zdrowie Twoje trzymam cały czas! icon_smile.gif
I za męża też potrzymamy co by sobie dobrze poradził icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.