To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy kupujecie,kupowałyście perfumy przez internet?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

syl_wia9
Zazwyczaj kupuję perfumy w perfumerii Douglas,Sephora.Wiadomo,że tanie nie są w dodatku małe pojemności(ja akurat wole),a chciałabym teraz kupić w perfumerii internetowej.Czy możecie coś na ten temat napisac,czy to faktycznie orginalne perfumy czy były jakieś problemy z dostawą,płatnością czy czymkolwiek innym ??
Pozdrawiam.
Lilopi
Też się podepnę pod pytanie jeśli można - jakoś nigdy nie miałam odwagi przez internet zamówić - tym bardziej, że różne rzeczy na ten temat słyszałam (np. że ktoś zamówił 2 perfumy z jednej strony - jeden dostał oryginalny, a drugi nie). Może są jakieś PEWNE strony?
corti
Ja zamawiałam raz przez allegro i powiem Wam, że miałam mieszane uczucia. Bo niby wszystko wyglądało na oryginalne i jakby nie można było się doczepić, ale perfumy jakoś strasznie krótko pachniały. Więcej nie zdecydowałam się kupić, korzystam raczej z promocji jakiś, bądź nocnych zakupów bo wtedy jest wiele taniej i kupuje w perfumeriach stacjonarnych.
ania32sz
Jakiś czas temu kupiłam tester, więc był tańszy. Tylko, że generalnie te perfumy nie sa drogie. Sa trwałe. Wszystko było ok. Ale to było jakiś czas temu.
candace
ja kupuje na e-perfumy i i -perfumy. Nigdy nie narzekałam, nie podejrzewam podróby bo sie nie nacięłam.
tuLena
ja też kupuję. Przeważnie w takich, które mają też sklepy stacjonarne. Na mega okazje uważam, bo kilka razy się nacięlam. Kilka razy kupilam też testery i były ok.
Filip_inka
Poza sklepami stacjonarnymi od lat kupuje w pedet.pl i perfumeria.pl zawsze bylam zadowolona, mozna tam kupic fajne zestawy po promocyjnych cenach.
AsiaKG
Ja przez neta nie kupowałam ale od jakiegoś czasu w Superpharmie maja mega tanie perfumy- połowę ceny po której oferuja perfumerie..
Podobno nawet kary które nakladają na nich producenci ich nie odtsraszają i dalej oferują tak niskie ceny.
Przykład: "Moschino Luv luv" 100 ml cena 179zł.
Ostatnio mój małżon upatrzył Chrome Azzaro 125 ml za coś koło 160-180 zł(niepamiętam)
syl_wia9
Właśnie w SuperPharmie faktycznie są tańsze te perfumy,ale akurat u mnie w pobliżu żadnej nie ma,dopiero ma być otwarcie jednej ,ale nie wiem kiedy:(
Edzia77
CYTAT(AsiaKG @ Wed, 21 Mar 2012 - 18:37) *
Ostatnio mój małżon upatrzył Chrome Azzaro 125 ml za coś koło 160-180 zł(niepamiętam)


Ja ostatnio mojemu kupowałam za niecałe 150 w Naturze też 125 ml.
Kupując na allegro też się nie nacięłam. Ja zawsze sprawdzam jak długo sprzedawane są przez daną osobę perfumy.
monixa
Od kilku lat kupuję na stronie perfumeria.pl. Zawsze byłam zadowolona, perfumy na 100% oryginalne, tańsze niż na lotniskach. Można kupić testery, wychodzi jeszcze taniej. Obsługa w sklepie internetowym super, kurier przyjeżdża na drugi dzień (a ja na głębokiej prowincji mieszkam) i jest mailowa informacja na każdym etapie. Parę razy kupowałam na Allegro, ale to jednak ryzyko, zwłaszcza jeśli chodzi o oryginalność perfum.
irminka2
Też kupuję na tej stronie i jestem zadowolona.Dostawa faktycznie błyskiem.



PS.Monixa napisałam na priv.
monixa
Irminko, odpowiedziałam (tzn mam nadzieję, że się udało, bo nie mam w wysłanych).

I przepraszam za off topa
Alinka1234
Hej ja kupuję perfumy u sprawdzonego sprzedawcy na stronie galeriazapachow.pl. Perfumy są naprawdę dobrej jakości i są trwałe. Moje ulubione to Chloe, Versace Bright Crystal, i Blaack Opium. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Naprawdę warto. Jestem bardzo zadowolona:)
miko400
Wolę stacjonarnie, w internecie jest pelno podróbek
Lilka Chmiel
Perfumy to jest właśnie jedna z nielicznych rzeczy, którą przez internet kupuję icon_smile.gif
aneczka232
Stacjonarnie wącham, a kupuję przez internet. Czasem tez wybieram oferty konsultantek, które oferują znane marki w niższych cenach
marienpawi
Osobiście nie kupowałam, ale moi znajomi kupują i sa zadowoleni. Właśnie przymierzam sie kupić mężowi na imieniny.
gliszka
Znalazłam w sieci nowy sklep z kosmetykami Kontigo i właśnie niedawno zamówiłam u nich oryginalne perfumy, w bardzo przystępnej cenie. Już mi się podoba ten sklep https://kontigo.com.pl/
mikolajczakp
Ja zazwyczaj zamawiam ze strony https://perfumio.pl i bardzo polecam, szczególnie By Kilian, które w sklepie są bardzo drogie
moniad1990
Ja nigdy nie kupuje w sklepach stacjonarnych, bo ceny są o wiele wyższe. Jeśli chce zwykłe to kupuje na iperfumy.pl, a jeśli chodzi o drogie marki to zamawiam testery na https://perfumio.pl/ icon_smile.gif
fit_Elka
Praktycznie zawsze kupuję perfumy przez internet bo ceny w drogeriach internetowych są o wiele korzystniejsze.Perfumy zawsze przychodzą w wersji oryginalnej, dobrze zapakowane i czasem dorzucają nawet bonusy. Wolę to niż kupować dwa razy droższe perfumy w perfumeriach typu Sephora lub Douglas.
Brigit
Ja kupiłam kiedyś podróbki oryginalnych perfum przez internet (nie były drogie, więc uznałam, że zaryzykuję) i okazały się całkiem niezłe. Trochę by się bała zamawiać jakieś drogie perfumy, takie zakupy wole robić w sprawdzonych drogeriach.
jagodaszymanska47
Perfum jeszcze nigdy ale takie bomberki jak te https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/bomberki i owszem. Ważne to na prawdę sprawdzić zapach tak jak jakość produktu bo się można jednak rozczarować.
Ofelaa84
Perfumy w jakichś galeriach najczęściej wącham, a potem zamawiam przez internet, bo wychodzi taniej
gilly
Ostatnio zamówiłam sobie perfumy Love Desire.Właśnie przez internet. I powiem Wam dziewczyny,że zadowolona jestem z nich bardzo. Chciałam przetestować czy perfumy z feromonami mogą zadziałać i działają!

Bo jeszcze za zaden inny zapach nie zebrałam tylu komplementów co właśnie za te icon_smile.gif
muppet
Ja zamawiam tylko te perfumy, których zapach znam. Nie chcę ryzykować.
natka_natka
Perfumy to jedna z wielu rzeczy, które kupuję przez internet, kupuję na iperfumy.pl i za każdym razem wszystko się zgadzało, polecam icon_smile.gif
krotolek
A ja kupuje perfumy tytlko przez internet, ale wybieram zawsze duże markowe sklepy. Dużo już wydalam kasy m.in na iperfumy.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Perfumy sa mocne, trwałe, piękne. BTW, nie sądze by tak duży sklep internetowy handlował wyłacznie podróbkami....
sentx
Ja w ten sposób nie kupuję, można dostać kota w worku. Zdecydowanie bardziej wolę to robić bezpośrednio w drogeriach.
rinka3
Ja kupuję, ale tylko w markowych i sprawdzonych serwisach. Nigdy nie kupiłbym dobrego perfumu od osoby prywatnej.
muppet
Perfumy tylko te, których zapachy znam. Ale faktycznie w internecie są tańsze.
oslo
Właśnie takie rzeczy jak perfumy, kosmetyki, czy jakiekolwiek dodatki, kupuję przez internet. Coś co nie posiada, rozmiaru to idealny zakup przez internet, bo nie trzeba się martwić, że potem nie będzie pasowało. W internecie jest dużo szybciej i często taniej.
julek2
Doslownie wszystko jest w internecie, ale myslicie, ze da sie kupic dobre perfumy w sieci? Chociazby tutaj natknelam sie na artykul o takiej drogerii. Moze juz teraz nie trzeba szukac perfum w stacjonarnych. Jak oceniacie takie sklepy?
nikana00
Kilka razy kupowałam w ten sposób perfumy i nie mam do niego zastrzeżeń. Tylko trzeba znaleźć sprawdzony sklep i porównywać ceny, bo za te same perfumy można zapłacić bardzo różne ceny, a to mija się z celem icon_biggrin.gif
domaosman
Trzeba dobrze poszukać i znaleźć odpowiedni sklep. Ja uwielbiam niszowe zapachy, a jak wiadomo do tanich nie należą.. Szczególnie Maison Margiela - akurat tę markę kupuje na tanietesteryperfum.pl, a jeśli chodzi o tańsze marki to najczęściej stacjonarnie.
Brigit
Kupowałam przez internet perfumy dla mojego brata i pachniały dobrze. Nie miał do nich żadnych zastrzeżeń.
muppet
ja jeszcze nie zamawiałam tak perfum. Ale jakbym miała sprawdzony zapach - czemu nie?
VonDamian
Ja tylko stacjonarnie. Nie ufam takim zakupom przez internet.
riolka23
Moim zdaniem zakupy w perfumerii internetowej to bardzo wygodna sprawa, zwłaszcza jeśli w pobliżu nie ma się dobrze wyposażonej perfumerii albo drogerii, a jakieś wybrane produkty i tak trzeba zamawiać z magazynów... To ja już wolę zrobić rzadziej konkretne zakupy w dobrej drogerii internetowej (ostatnie zakupy robiłam na przykład tu [edit: moederacja] i jestem bardzo zadowolona) niż kilka razy w miesiącu chodzić po sklepach i szukać jednego czy dwóch kosmetyków, których i tak prawie nigdy nie mogę znaleźć tak na bieżąco na półce. Poza tym to też cenowo dobre rozwiązanie, no i kwestia dostawy - wszystkie zakupy mam w krótkim czasie dostarczone pod same drzwi, a to też ogromna oszczędność czasu.
muppet
Ja tylko raz zamawiałam, ale to był sprawdzony zapach. Niczego nowego bym w ten sposób nie kupiła.
krasuska
ja zamawiam przez internet :) kupuje w perfumik.pl i za każdym razem wszystko jest ok z zamówieniem. W ciągu kilku dni mam perfumetki u siebie. A co do ich jakości - to jak na 15 zł to jest naprawde dobrze :)
ambrera
Tak, ostatnio https://edp24.pl/pa-99-paris-avenue-maxxi-p...atis-p-462.html i https://edp24.pl/pa-54-paris-avenue-kenya-j...100ml-p-51.html to odpowiedniki. Pierwszy cytrusowy drugi korzenno- orientalny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.