To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rabka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Dostałam wczasy dla matki z dzieckiem w Rabce w lipcu. Możecie napisać co tam warto zobaczyć, nigdy w Rabce nie byłam, tylko przejazdem. Jakieś atrakcje w okolicy? Ale nie szlaki górskie bo nie lubimy.
KM
A co to są wczasy dla matki z dzieckiem? Serio pytam, bo nigdy o takich nie słyszałam.
anax
wesołe miasteczko rabkoland.wielki park w którym są huśtawki i wiewiórki które można karmić orzeszkami.a poza tym nuda
e_Ena
hmmm jeżeli nie szlaki góskie to może Rabkoland, nie jest to wesołe miasteczko na skalę europejską icon_wink.gif, ale moje dzieci się tam nie nudziły icon_wink.gif. W Rabce jest też sporo różnych placów zabaw, gdzie można usiąść z książką albo lodami podczas gdy dziecko szaleje na zjeżdzalniach, pajęczych sieciach itp. Ładne parki, dużo wiewiórek icon_smile.gif, rzeka. Bo np. Muzeum Orkana to raczej dla dziecka zadna atrakcja.
oliweczkas
CYTAT(KM @ Thu, 22 Mar 2012 - 18:32) *
A co to są wczasy dla matki z dzieckiem? Serio pytam, bo nigdy o takich nie słyszałam.

U nas w szkole z funfuszu socjalnego się dostaje. Składasz wniosek, dołączasz informację od lekarza i czekasz aż ci przyznają. Płacisz niewiele i dwa tygodnie zabiegi, pełne wyżywienie, pobyt w Rabce.
Tuni
Jeszcze teatr lalek warto zobaczyć, można iść na warsztaty malowania na szkle, lepienia z gliny i inne w ten deseń icon_smile.gif
oliweczkas
napewno skorzystam z Waszych rad. A znacie ul. Zakopiańską? Bo tam mamy mieszkać.
anax
z tej ulicy jest blisko do rabkolandu ale daleko do centrum.Tyle że będziesz mieszkać na płaskim terenie.chcąc iść do centrum do parku to będziesz musiała pokonać górkę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.