To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdańszczanki i nie tylko:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wiewi
Nie wiem czy tu czy na maluchowych spotkaniach na żywo.
Tak się zastanawiałam czy jakieś forumki z Gdańska się spotykają czasem? Chętnie poznałabym niektóre z Was icon_smile.gif (tzn chetnie poznam każdego, lubię ludzi ;p )
Co Wy na propozycjÄ™ spotkania?
brzózka4
Myślę, że to fajna propozycja, ja jestem na tak.
irminka2
Kiedys spotykały się dość często, potem jakoś rzadziej, troche przeszło na indywidualne przyjaźnie i znajomości.

Myśle ,że dziewczyny będa jak najbardziej za, tylko niech się pogoda w Trójmieście ustabilizuje, bo to co za oknem nie sprzyja wystawieniu nosa z domu poza niezbędna koniecznością .
Edziia
Ja też chętna jestem na spotkanie icon_smile.gif
blaire
Nawet nie sądziłam, że jest tu tyle Gdańszczanek icon_wink.gif
Wiewi
ooooooooo icon_biggrin.gif No jak mnie cieszy taki odzew icon_smile.gif To co powiecie, żeby po świętach (wtedy już będzie piękna i ciepła wiosna icon_twisted.gif ) się spotkać gdzieś na spacerek albo kawkę? icon_smile.gif
brzózka4
Ja bardzo chętnie.
blaire
Zastukajcie może na PW do angielk i Fiona (grudzień 2010). Może Gdynianki by dołączyły? Niunia23 i mry?
Gremi
i ja i ja icon_smile.gif też chętnie bym się z wami spotkała icon_smile.gif
Wiewi
blaire może powiedz na grudniówkach (bo to chyba Twój wątek też, dobrze kojarzę?) co by dziewczyny tu zajrzały icon_smile.gif
to co, po świętach ustalamy termin?? icon_smile.gif
chojnol
Ja też się piszę na spotkanie icon_biggrin.gif
blaire
CYTAT(wiewi @ Thu, 05 Apr 2012 - 13:44) *
blaire może powiedz na grudniówkach (bo to chyba Twój wątek też, dobrze kojarzę?) co by dziewczyny tu zajrzały icon_smile.gif
to co, po świętach ustalamy termin?? icon_smile.gif


Nie mój, ale podczytywany icon_wink.gif.
_Mała_Mi_
faktycznie, coś by tu można by... jakby czasu wystarczyło to ja chętna
Wiewi
blaire to dasz znać dziewczynom? czy słać priwy? To i tak poczekam z pw do ustalenia jakiegoś chociaż przybliżonego terminu co? icon_smile.gif

fajnie, coraz nas więcej icon_smile.gif
_Mała_Mi_
Wiewi już info poszło, własciwie przyszło, bo ja już tu icon_smile.gif
Wiewi
super icon_smile.gif dzięki icon_smile.gif)
angielk
no to ja siÄ™ dopisujÄ™ do listy icon_smile.gif

tylko mnie trzeba szturchnąć żebym tu zajrzała (dzięki Mry 29.gif)
Mrówa
Ja się również chętnie piszę icon_smile.gif
Wiewi
strasznie, strasznie się cieszę icon_smile.gif Nawet nie wiedziałam,że Was tu tyle icon_smile.gif
Edziia
No naprawdę niezła ilościowo drużyna się już zebrała 06.gif
Dorotka25
Ja jestem spod Gdańska, chętnie dołączę jak mi życie zawodowe pozwoli.
Joka
a ja własnie się dowiedziałam od 16 do 20 kwietnia będę w Gdyni na szkoleniu, to jak spotkanie będzie w tym terminie, to może uda się dołączyć
Wiewi
myślę, że da się coś zrobić icon_smile.gif nie, dziewczyny?
Joka, rozumiem,że godziny raczej po południowe? icon_smile.gif
tormenta
moze i mi by sie udalo dolaczyc icon_smile.gif
Edziia
Dziewczyny 16-20 kwietnia coraz bliżej, więc jeśli chcemy, żeby Joka mogła się z nami spotkać, to powinnyśmy już zacząć o jakimś terminie i lokalizacji myśleć icon_smile.gif
Joka
proszę się mną nie sugerować, bo chyba szkolenie jednak będzie skrócone i chyba jednak w innym terminie; szkoda, bo jednak chyba nie będę mogła zjawić się na ewentualnym spotkaniu; choć przycupnę i zobaczę, co zdecydujecie
Wiewi
Ano właśnie dzisiaj myślałam, że czas się przypomnieć icon_wink.gif
Joka w innym terminie też można się spotkać icon_wink.gif
Dziewczęta pogoda coraz lepsza ( no dobra, dzis się zepsuła ) więc chyba czas ustalić szczegóły icon_smile.gif
Może na początek jak Wam lepiej pasuje? W dzień? po południu? weekend czy w tygodniu? z dziećmi na spacer? czy bez ??
icon_smile.gif to nam pomoże chyba trochę doprecyzować icon_wink.gif
blaire
U mnie raczej weekendy bądź godziny zdecydowanie popołudniowe. Bez znaczenia czy same czy z dziećmi.
Mrówa
Ja podobnie jak blaire.
Wiewi
jako, że ja mam problem z wyrwaniem się po południu, bez dzieci szczególnie, mam wstępną nieśmiałą propozycję :
park oliwski , niedziela, godzina hmm 10? na spacer z pociechami.
co Wy na to? ktoÅ› za? ktoÅ› przeciw? inne propozycje? icon_smile.gif
Mrówa
Dla mnie ok icon_smile.gif
Edziia
Propozycja brzmi kuszÄ…co icon_smile.gif
Wiewi
a gdzie cała reszta ekipy? Kobity gdzie się chowacie?
ja się tak tylko jeszcze zastanawiam, bo to będzie chyba weekend za pół ceny i obawiam się trochę korków i tłumu ludzi w oliwie.
chojnol
Dla mnie godzina trochę zabójcza, żeby dotrzeć do Oliwy potrzebuję 1,5 godziny w tygodniu, a w weekend pewnie jeszcze więcej, bo połączenie dużo gorsze.
No i nie wiem czy dam radę fizycznie na spacer icon_sad.gif pewnie zdecyduję się w ostatniej chwili jak już będę pewna, że wstanę z łóżka icon_wink.gif ale wątek śledzę, chęci mam, tylko możliwości coraz gorsze.
angielk
Ja odpadam w ten weekend, jedziemy do Warszawy akurat
Edziia
wiewi, ale chyba tak z rana to jeszcze nie będzie korków, tak myślę icon_smile.gif
Dorotka25
Na mnie do połowy czerwca nie liczcie.... 32.gif
blaire
CYTAT(chojnol @ Tue, 17 Apr 2012 - 21:39) *
Dla mnie godzina trochę zabójcza, żeby dotrzeć do Oliwy potrzebuję 1,5 godziny w tygodniu, a w weekend pewnie jeszcze więcej, bo połączenie dużo gorsze.
No i nie wiem czy dam radę fizycznie na spacer icon_sad.gif pewnie zdecyduję się w ostatniej chwili jak już będę pewna, że wstanę z łóżka icon_wink.gif ale wątek śledzę, chęci mam, tylko możliwości coraz gorsze.

Chojnol, jeśli ja się zdecyduję to możliwe, że samochodem, możemy Cię wówczas zabrać.
Wiewi
to co dziewczyny. spotkanie aktualne? kto będzie? ręka w górę icon_wink.gif żebym się sama tam nie wlokła ;p
Edziia
wiewi ale coś pogoda nie dopisuje icon_sad.gif A co jak będzie lało tak jak dzisiaj do południa?


Mrówa
U mnie Michał kaszle, więc ja przy jutrzejszym terminie raczej odpadam. A może na za tydzień?
blaire
Ja odpadam ze względu na swój antybiotyk i zasmarkaną lekko Idę...
Edziia
Ja w przyszłym tygodniu to na bank odpadam- jedziemy na chrzciny mojego bratanka do Szczytna.
Wiewi
no właśnie ja jutro chwilę przed 11 muszę być na Zaspie, więc też nie bardzo....
to może faktycznie przełóżmy? na za tydzień albo za dwa?
Edziia
I okazało się, że pogoda śliczna. Szkoda, że nam się tym razem nie udało, no ale następnym będzie lepiej, na pewno icon_smile.gif
Miłego weekendu dziewczyny icon_razz.gif
Edziia
O matko przecież dzisiaj już niedziela, a ja Wam o weekendzie piszę 37.gif

Miłej, pogodnej niedzieli icon_smile.gif
Wiewi
dziewczęta drogie icon_biggrin.gif to już prawie miesiąc minął a myśmy dalej się nie spotkały. Ja jak najbardziej jestem chętna w dalszym ciągu. W ten weekend co prawda planuję na sobotę gre miejską w gdańsku a w niedzielę jest multi kulti bajkowanie na które się wybieram z Szymonem, ale może za tydzień?
albo w tygodniu po południu, dnie coraz dłuższe i cieplejsze więc może... icon_smile.gif
chojnol
Ja w dalszym ciągu śledzę icon_wink.gif mam trochę napięte najbliższe dni więc nie wiem czy się z terminem wpasuję.
Edziia
Gdyby w przyszłym tygodniu udało Wam się spotkać, to poproszę o dokładną relację jak było icon_smile.gif Ja niestety w przyszłym tygodniu odpadam- w sobotę mamy Komunię Oskara, a w niedzielę jeszcze goście przyjezdni zostają

grimey
podbijam 06.gif jeśli któraś z was ma ochotę na wypad na kawę to piszcie icon_smile.gif jakoś mi samotno ostatnio..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.