To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jest tu ktoÅ› :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania.m
Wznawiam pytanie: Mamuśki z podlaskiego - jest tu jeszcze ktoś?
*ewcia84*
hej dawno tu nie zagladalam bo sie nikt nie odzywal.moze jeszcze ktos sie znajdzie.ania napisz cos wiecej o sobie;-)
ania.m
A ja zawsze jak patrzyłam na ostatnią datę postu - to też nie zaglądałam icon_smile.gif

Tak jak nick sugeruje mam na imię Ania icon_smile.gif Mieszkam na osiedlu Dziesięciny i jestem mamą rocznego urwisa - Dorotki icon_smile.gif
Na początku roku wróciłam do pracy i teraz w kółko ciągle jest problem z kim zostawić dziecko icon_wink.gif W żłobku kolejka taka, że już raczej nie będzie mi się opłacało jej zapisywać jak przyjdzie jej kolej, a niania mimo, że miała być dyspozycyjna - może tylko opiekować się mym szkrabem do 16. Ehh... Od maja będzie nowa i mam nadzieję, że problem zniknie icon_smile.gif A na dziadków narazie za bardzo liczyć nie mogę - bo pracują.

Na tym forum jestem stosunkowo krótko. Troszkę piszę w wątku marzec 2011. Nie wiem co więcej o sobie napisać... Jak chcecie coś wiedzieć to pytajcie icon_smile.gif

ewcia a ty gdzie mieszkasz? co porabiasz?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.