To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moje życzenia wielkanocne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Do złożenia tych życzeń skłoniła mnie rymowanka z życzeniami, którą od kogoś dostałam, a w której była mowa o tym że zajączek wielkanocny ma nam przynieść pokój, radość i miłość. Żeby to był chociaż Baranek, to jeszcze byłaby jakaś symbolika, analogia do Baranka Bożego, ale ten zajączek uświadomił mi, że najwyraźniej wypada już tylko składać życzenia po świecku jak za stalinizmu icon_wink.gif.

Tak więc wszystkim chrześcijanom - i nie tylko - na forum chcę życzyć:
odnalezienia radości ze Zmartwychwstania, które dało nam ludziom perspektywę dosięgnięcia Nieba, udziału w chwale Bożej,
dzielenia się duchowymi darami Zmartwychwstałego Pana i otwierania się na te dary, szukania ich,
wiary i nadziei w to, że święta nie kończą się na zastawionym stole i wyżerce, a świat nie kończy się na tym, co znamy, na tym co nas otacza, co nas nieraz rozczarowuje i nam nie wystarcza;
miłości tej silniejszej niż zmienne uczucia ludzkie;
satysfakcji z tego, że już dwa tysiące lat temu Dobro zwyciężyło zło, Życie pokonało smierć, a my jako chrześcijanie mamy prawo ufać, że ujrzymy na własne oczy spektakularne efekty tego zwycięstwa.

ALLELUJA!
wiewiórczak
Radości i pogody,
czasu dla siebie i bliskich,
wielu smacznych i dobrych wrażeń.


Saskia
Piękne życzenia Silije icon_wink.gif

Zatrzymania się na chwilę i dostrzeżenia tego, co ważne nam wszystkim życzę
Edi Zet :)
Dziękujemy icon_smile.gif
malgosia1968
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ALLELUJA!!!
Wiewi
Dziękujemy!
I również życzymy spokojnych i radosnych świąt!
Zelda
Radosnych Świąt!
hawah
"Oto jest dzień, który Pan uczynił,
radujmy się nim i weselmy!"

Radości poranka zmartwychwstania - na każdy dzień icon_smile.gif

milutka
Dziękuję również za piękne życzenia icon_smile.gif

Ps. Ja nie lubię tych sztucznych rymowanek co hurtowo wysyła się smsami .
wiewiórczak
Zdrowia i radości!
Dirty Diana
Spokoju, ciepła rodzinnego, życzliwości oraz wewnętrznej ciszy życzę nam wszystkim.

Silije, dziękuję serdecznie.
Niech Ci się wszystko poukłada jak najlepiej.
Użytkownik usunięty
To piękne życzenia Silije... dziękuję i Wam wszystkim życzę radości, nadziei i wiary w to, że każdy zakręt da się pokonać.
ewela


Zdrowych , pełnych miłości i spokoju Świąt Wielkanocnych.
Dziękuję,ze mogę tu z Wami byćicon_smile.gif

Ewela

ps stroik robiła moja Emilka:-)
Tuni
Silije, piękne życzenia i mądre słowa.
Dziękuję bardzo w imieniu swoim i Rodziny.
Kochanym maluszankom życzę spokojnych , radosnych i rodzinnych świąt Wielkiejnocy.
Dirty Diana
Ewela, piękny stroik i jaki oryginalny icon_smile.gif
mam-uśka
CYTAT(Silije @ Fri, 06 Apr 2012 - 12:07) *
Do złożenia tych życzeń skłoniła mnie rymowanka z życzeniami, którą od kogoś dostałam, a w której była mowa o tym że zajączek wielkanocny ma nam przynieść pokój, radość i miłość. Żeby to był chociaż Baranek, to jeszcze byłaby jakaś symbolika, analogia do Baranka Bożego, ale ten zajączek uświadomił mi, że najwyraźniej wypada już tylko składać życzenia po świecku jak za stalinizmu icon_wink.gif.

Tak więc wszystkim chrześcijanom - i nie tylko - na forum chcę życzyć:
odnalezienia radości ze Zmartwychwstania, które dało nam ludziom perspektywę dosięgnięcia Nieba, udziału w chwale Bożej,
dzielenia się duchowymi darami Zmartwychwstałego Pana i otwierania się na te dary, szukania ich,
wiary i nadziei w to, że święta nie kończą się na zastawionym stole i wyżerce, a świat nie kończy się na tym, co znamy, na tym co nas otacza, co nas nieraz rozczarowuje i nam nie wystarcza;
miłości tej silniejszej niż zmienne uczucia ludzkie;
satysfakcji z tego, że już dwa tysiące lat temu Dobro zwyciężyło zło, Życie pokonało smierć, a my jako chrześcijanie mamy prawo ufać, że ujrzymy na własne oczy spektakularne efekty tego zwycięstwa.

ALLELUJA!


Wspaniałe życzenia Wielkanocne. Chyba jedne z najpiękniejszych jakie kiedykolwiek miałam okazje przeczytać, żałuję, że sama nie mam talentu do ich układania i w zasadzie co roku muszę korzystać z gotowych życzeń [edit moderator] na święta... Na usprawiedliwienie mogę dodać jedak to, że zawsze starannie je dobieram i staram się znaleźć te najbardziej oryginalne.
mariola233
Alleluja i do przodu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.