To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Majówka 2012

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KlaudiaGuza
Przepraszam że ten sam temat w dwóch miejscach ale tu więcej jednak osób zagląda.
Poszukuję pomysłu na jednodniowy wypad w weekend majowy. Ma to być dzień pełen atrakcji dla Julki bo Pola jeszcze za mała oczywiście icon_smile.gif Nie chcieli byśmy jechać gdzieś daleko żeby nie tracić czasu na podróż.
Odpada Bałtów i dinozaury bo Julka nigdy za nimi nie przepadała. Myśleliśmy też o Kazimierzu Dolnym, ale tam w długie weekendy jest tyle ludu że nie ma nawet jak zjeść spokojnie więc odpada. Kalendarz kolicznych imprez już przejrzałam i lipa, nic nie będzie ciekawego.
Może ktoś jakiś ciekawy pomysł podrzuci??? Była bym wdzięczna.


P.S. Może ten temat tu być?
agabr
Kazimierz zdecydowania odradzam w weekend majowy , a moze Naleczow ? z Pionek masz tez blisko w gory swietokrzyskie a to nie tylko przeciez Baltow , tam jest mnostwo do zwiedzania .b
ruda_kasia
świętokrzyskie mnie zafascynowała kopalnia krzemienia, poza tym masz zamek w Chęcinach, a może mały spływ Nidą, spodziewam się, ze można gdzieś wypożyczyć kajaki...
anetadr
Jeśli mowa o Kielcach, to jeszcze Muzeum Zabawek.

Aneta
paulap
W świętokrzyskim jest też Sandomierz, choć obawiam się, że w długi weekend też może byc dość obłożony.
oliweczkas
A spróbuj Centrum Bajki w Pacanowie-trzeba zarezerwować wcześniej bilety, my tam byliśmy w weekend majowy w zeszłym roku. Wg mnie to kiszka ale mojej Zuzi się podobało.
Polecam też wycieczkę ciuchcią Retro Exspres Ponidzie my też się chyba na nią wybierzemy. Ewentualnie Jaskinia Raj.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.