To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bilety lotnicze do Dublina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Kiedy sÄ… bilety "po sezonie" w tamtym kierunku? przez to pieprzone Euro ceny sÄ… jakieÅ› kosmiczne...

jak mam wyszukac tanie bilety? termin jest mi zasadniczo obojętny, bo liczy sie cena, ale myślałam, że polecę wczesniej niż w zimie....

ma ktoś doświadczenia z podróżowaniem do Dublina?

PS. Wchodzę w linki typu 99 zł - a i tak jakąkolwiek datę wybiorę - wychodzi ponad 600 zł...
jak tak będę strzelać datami to nigdy nie znajde - nie ma jakichś stron, na ktorych widać rozkład na kilka miesięcy wprzód? i kiedy są jakie ceny?
Żoanna
na stronie Ryanair to wychodiz dla 2 os i dziecka 630 zł.

Dużo czy mąło?
w maju np.


Gruszka
Zaskoczyłaś mnie, bo to mało - ale mi się nijak nie zgadza...
ja potrzebuje tylko dla siebie - 1 osoba i wychodzi mi w każdej kofiguracji w okolicach 500 zł - to jak to dla 2 os i dziecka wyszło 600? chyba, że w jedną stronę? icon_smile.gif

Żoanna
Å‚obie
teraz leciałam ryanair...cwaniaki pobuierają opłatę za to,że zapłącisz własną prywatną karta za bilet..
chyba,ze ja niekumata.
ale jak weźmiesz bagaż podręczny tylko ( 10 kg) to nic nie płacisz
ania_411
rzeczywiscie jak na ryanair wydaje mi sie duzo. a moze do dublina zawsze jest tak drogo?
ania_411
CYTAT(Żoanna @ Tue, 01 May 2012 - 18:40) *
...cwaniaki pobuierają opłatę za to,że zapłącisz własną prywatną karta za bilet..


chodzi ci o oplate manipulacyjna? zawsze taka byla. kiedys nie placilo sie, jesli placilas visa, teraz juz sie placi.
sammy
Tylko tam? Tam i z powrotem? I skąd? Obojętne i tam skąd najtaniej czy z konkretnego lotniska?

pozdrawiam
s.
Gruszka
Tam i spowrotem - najchętniej czwartek lub piątek z powrotem w poniedziałek.
Z Krakowa lub Katowic (ostatecznie) do Dublina - znaczy lotnisko Dublin icon_smile.gif

nie opłaca się rozważać wylotu z innych miast, bo do Wawwy czy gdziekolwiek indziej zapłacę za dojazd PKP tyle , ile pewnie zaoczędze na różnicy pomiędzy wylotem z Krakowa a wylotem z innego miasta.
TAQILLA
Gruszka - z Krk do Dublina aerlingus ma czasem fajne promocje. Trzeba polować. Z tym, że oni z tego co pamiętam latają w czwartki chyba i powrót wtedy w niedzielę jeśli ma być 3 dni.
Narazie tak po 600zł są bilety, ale może coś rzucą fajnego.
Zobacz sobie tutaj: aerlingus

sammy
CYTAT(TAQILLA @ Thu, 03 May 2012 - 19:21) *
Gruszka - z Krk do Dublina aerlingus ma czasem fajne promocje. Trzeba polować. Z tym, że oni z tego co pamiętam latają w czwartki chyba i powrót wtedy w niedzielę jeśli ma być 3 dni.
Narazie tak po 600zł są bilety, ale może coś rzucą fajnego.
Zobacz sobie tutaj: aerlingus


To sky jest tańszy w tym momencie 447,40 bez ubezpieczenia ale z opłatą transakcyjną. Z ubezpieczeniem 28,32 drożej. Wylot 17 maja, powrót 22.
Jeżeli nie rzucą nagle jakiejś promocji, to taniej nie będzie.

pozdrawiam
s.
Gruszka
Ok, dzieki za cynki - będę zatem polować... ale jakby Wam sie obiła o oczy jakas nagła promocja icon_smile.gif to dajcie znać icon_biggrin.gif
ruda_kasia
Do Katowic i tak musisz jechac busem (chyba 50 zł, o ile dobrze pamiętam) z Krakowa, może do Wrocławia na lotnisko jeżdżą analogiczne? w sumie nie jest wiele dłużej, bo cały czas autostrada.
Gruszka
CYTAT(ruda_kasia @ Fri, 04 May 2012 - 11:47) *
Do Katowic i tak musisz jechac busem (chyba 50 zł, o ile dobrze pamiętam) z Krakowa, może do Wrocławia na lotnisko jeżdżą analogiczne? w sumie nie jest wiele dłużej, bo cały czas autostrada.

Faktycznie, sprawdziłam teraz pierwszy lepszy z brzegu z googla - Kraków - Wrocław - 39 zł icon_eek.gif

to teraz nic tylko znaleźć promocję z Wrocka icon_smile.gif ale póki co nie widze i i tak wychodzi 600 icon_wink.gif
TAQILLA
CYTAT(sammy @ Thu, 03 May 2012 - 21:19) *
To sky jest tańszy w tym momencie 447,40 bez ubezpieczenia ale z opłatą transakcyjną. Z ubezpieczeniem 28,32 drożej. Wylot 17 maja, powrót 22.
Jeżeli nie rzucą nagle jakiejś promocji, to taniej nie będzie.

pozdrawiam
s.

sammy - z aerlingusa sprzedawałam bilety do Dublina po 200pln jak promocje były. Teraz faktycznie drogo, ale oni co jakiś czas upłynniają "towar" icon_wink.gif
sammy
CYTAT(TAQILLA @ Fri, 04 May 2012 - 18:34) *
sammy - z aerlingusa sprzedawałam bilety do Dublina po 200pln jak promocje były. Teraz faktycznie drogo, ale oni co jakiś czas upłynniają "towar" icon_wink.gif



Toż piszę, że na chwilę obecną cena sky jest niższa. Wiem, że robią różniaste promocje, więc jest szansa, że coś wrzucą po cenach rabatowych. Tylko trzeba to monitorować, bo tanie bilety idą jak świeże bułeczki icon_lol.gif

pozdrawiam
s.
sammy
a'propos tanich lotów polecam https://www.youtube.com/watch?v=HPyl2tOaKxM Wysłuchać do końca icon_lol.gif

pozdrawiam
s.
muppet
Koleżanka mi mówiła, że niedawno sprawdzała tanie loty i znalazła bilet w promocji na esky.pl/tanie-loty - może tam warto poszukać? Wydaję mi się, że dzięki takiej wyszukiwarce najszybciej znajdzie się coś korzystnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.