To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoś robi bransoletki z rzemienia?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
przetrzepałam allegro w te i z powrotem - ale TAKIEJ jaką ja bym chciała - to nie ma 06.gif

może ktoś robi w ramach wieczornych dłubanek?
same rzemyczki tanie jak barszcz, ze skuweczki również - i w sumie pewnie sama mogłabym zrobić, ale nie mam serca do takiej dłubaninki.
gosiagosia
pewnie interesuje Cie styl etno boho i folk? icon_wink.gif
Gruszka
Siur icon_smile.gif
gosiagosia
interesuje Cie goly rzemien cz z koralikami? tego jest mnostwo na allegro
Gruszka
Gosia, chcę kombinację GRANATOWEGO z czarnym lub innym ciemnym - a granatowych rzemieni na allegro jest jak na lekarstwo. Aż dziwne!
nie chcę żadnbych kamieni, przywieszek, charmsów i innych ozdób. A takich nie ma. Tzn są gołe, ale pojedyńcze a ja bym chciała ze 3-4 i najlepiej każdy inny, a nie tej samej grubości, a poza tym, prawie w ogóle nie ma granatowych.

Taka wybredna jestem icon_smile.gif

znośna dla oka była dla mnie tylko wersja męska icon_wink.gif

EDIT: No właśnie chyba mnie olśniło. Kupię sobie męską icon_smile.gif a co! bo w końcu jak można rozpoznać, że dana kombinacja rzemyków jest akurat męska a nie damska??? icon_smile.gif heh!
gosiagosia
roznica moze byc w rozmiarze, cobys nie musiala przyklejac do reki na tasme icon_smile.gif jak cos znajde to wysle link
Użytkownik usunięty
Ech Gruszko, szkoda że nie mieszkasz w Wawie. Jeżdzę "na ciuchy" na tak zwaną Marywilską i tam mamy pana, który sprowadza rzeczy z Afryki. Rzemyków w kolorach tęczy dosłownie jest tam PEŁNO! Kupowałam siostrze po złotówce za sztukę icon_smile.gif
Gruszka
A kiedy [użytkownik x] będziesz tam znów? icon_smile.gif
Ja Ci te złotówki w ząbkach przyniosę na zlot;-)
Użytkownik usunięty
CYTAT(Gruszka @ Thu, 17 May 2012 - 20:58) *
A kiedy [użytkownik x] będziesz tam znów? icon_smile.gif
Ja Ci te złotówki w ząbkach przyniosę na zlot;-)


Gruszeczko, postaram się przed zlotem tam zabłądzić. Poproszę tylko KONIECZNIE info ile i jakich.
Kata26
Ja ostatnio spotkałam się z wyborem kolczyków, po wielu próbach znalazłam ciekawą edit: moderacja na której odnalazłam aspirację do tworzenia własnoręcznych kolczyków. Warto spojrzeć dla samej inspiracji icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.