To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Numery taxi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
będę we Wrocławiu służbowo 16-18 maja i potrzebuję namiarów na taxówki (cena mało istotna, fajnie jakby kartą się dało płacić) będę się przemieszczać między ul. Włodkowica, Sztabową i Powstańców Śląskich (to są jakieś duże odległości? )
Ila
Jully, Tomek sluzbowo korzysta z Super Taxi, nie wiem, jak oni cenowo wypadaja na tle innych.
Na wszelki wypadek ich tel. 71 3631212.
Odleglosci nie sa jakies strasznie wielkie, ale tez zalezy w jakich godzinach bedziesz sie przemieszczac, bo korki na trasie bywaja.

A bedziesz miala czas kawe we Wrocku? icon_wink.gif
skanna
Zależy gdzie na tych Powstańców Śląskich, bo zasadniczo Sztabowa jest przecznicą tej ulicy i możliwe, że na piechotę będzie szybciej niż taksówką. Ino Powstańców długa dość, więc możliwe, że jednak na piechotę nie dasz rady. Ale tak czy inaczej z Powstańców na Sztabową brać taksówkę to bez sensu, bo tam tramwaj wydzielonym torowiskiem leci jeden za drugim icon_smile.gif

Włodkowica jest w samym centrum, do Sztabowej to bez korków moim zdaniem góra 10 minut, nawet mniej, a do Powstańców - to znów zależy, w którym miejscu - im mniejszy numer tym bliżej icon_smile.gif.

Ja najczęściej korzystam z Mini Radiotaxi 71 19626, ale nie wiem, czy kartą można płacić.

I za Ilą powtórzę pytanie o kawę, aczkolwiek raczej musiałaby być bardzo późna, zwłaszcza 16-go.
moko.
Ja korzystam z super taxi, sÄ… ekstra punktualni i szybcy!


A kawa to w wąskim gronie, czy ja też mogę?
użytkownik usunięty
nawet o kawie nie pisałam, bo bardzo bym chciała, ale bez szans jednak icon_sad.gif Bo wieczorem muszę być na jakiejś imprezie, a wyjazd z 3 dni zminimalizowałam do 2 bo nam się logistycznie w domu inaczej ułożyć nie chciało, więc plan bardzo napięty. Natomiast to z pewnością nie ostatni wyjazd do Wrocka, więc mam nadzieję, że niedługo będę się na kawę mogła umawiać icon_smile.gif

Powstańców Śląskich chyba 2-4, na Włodkowica mam tylko nocleg w zasadzie.
skanna
To taksówką z Włodkowica do Arkad (bo google mówią, że to właśnie Arkady Wrocławskie są pod tym adresem) to jest przy złych układach z 10 minut - 4 skrzyżowania ze światłami, bardzo blisko jedno od drugiego icon_smile.gif A z kolei z Arkad do Sztabowej to 3 przystanki tramwajem w linii prostej.
użytkownik usunięty
To chyba tam (tam jest jedna z siedzib firmy i coś mi się te Arkady o uszy obiły). Czyli w zasadzie jedynie po impresie będę musiała pewnie do hotelu wrócić taksówką. No dobra mam nadzieję, że się odnajdę jakoś. Bo wstyd przyznać, ale pierwszy raz we Wrocławiu będę, a nawet czasu na zwiedzanie nie będę miała.
skanna
Jully, Włodkowica jest tuż przy Rynku (5 minut na piechotę), może uda Ci się choć na maleńki spacer wyskoczyć icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.