To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ecco holiday i już następne biura :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

basiaw
Trzysta razy się zastanówcie czy na pewno jechać z nimi, odwołują wycieczki, wczasy...
green
icon_biggrin.gif tiaaa... myślałam, że o butach piszesz... zastanawiałam się nawet co to za model hehehe icon_wink.gif

p.s. maila Ci właśnie wysłałam
Pysiaczek
Jestem jedną z osób, której rozwalili wakacyjny wyjazd. W poniedziałek dostałam wiadomość, że jest problem z moim wyjazdem. Maja mi zwrócić pieniądze z zaliczki, ale nie zaproponowali porządnej rekompensaty. Jakąś rekompensatę zaproponowali:-(( ale to poniżej krytyki.
Mam na szczęście superową panią w biurze pośredniczącym i mam już nowy kierunek wczasów. Niestety 3 dni wyjęte z życiorysu.
basiaw
Pysiaczek współczuję icon_sad.gif niestety jest więcej takich biur na dzień dzisiejszy icon_sad.gif
Mam nadzieję, że sprawdzacie sumy ubezpieczenia biur.
Od Ecco trzeba się teraz trzymać z dala, chociaż Egipt do końca czerwca ma być.
Pysiaczek
Jeździliśmy z Itaką i nie wiem co nas podkusiło żeby zmienić. Mieli ofertę bardzo atrakcyjną i termin dogodny. Teraz kupimy chyba z RAINBOWa. Bo niestety na Itakę teraz już nas nie stać.
Jedyne czym się pocieszam, że to teraz wyszło a nie np na lotnisku czy pod hotelem. Generalnie to masakra jakaś!!!
basiaw
Mam nadzieję że z Rainbow objazdówka icon_smile.gif
Jeśli nie to wybierz wezyra,
jeśli chcesz coś więcej to na pw.
Agnieszka_82
basiaw - my lecimy do Turcji do Turgutreis z Wezyra. W sumie pierwszy raz korzystamy z tego biiura (wcześniej było Tui i Neckermann). Polecasz ?
basiaw
Niestety jeszcze przed sezonem, a już na liście dłużników jest Neckermann i Oasis, Excalibur ogłosił upadłość...
Agnieszka_82
O matko, a moi rodzice właśnie są na Teneryfie z Neckermanna ....
basiaw
Na pewno wrócą! nie martw się, napisałam ku przestrodze, bo o Ecco dawno wiedziałam i nie pisałam i miałam wyrzuty sumienia, więc teraz jak coś wiem to piszę. To że neckermann jest dłużnikiem nie znaczy odrazu, że upadnie...
matunia
Pysiaczek ja też właśnie wykupiłam wycieczkę z Rainbow, obyśmy nie żałowały!
basiaw dlaczego nie polecasz wypoczynku z Rainbow? napisz coś więcej bo zaczynam się bać!! 37.gif
Agnieszka_82 byłam trzy lata temu w Turcji z Wezyrem. Byłam pierwszy raz na wakacjach za granicą więc porównania nie miałam , ale jak na kwotę którą zapłaciliśmy to byliśmy bardzo zadowoleni
basiaw
Rainbow bardzo polecam! ale specjalizujÄ… siÄ™ w objazdach, a nie w wypoczynkach. Nie wszystko chyba ogarniajÄ… rezydenci..
WiolkaTG
A ja z Necermana jade do Rumunii 30 czerwca. Masakra mam nadzieję, że będzie ok
Pysiaczek
Ja jadę z Rainbow, do hotelu Eurovilage achilleas. wyspa KOS. Dzisiaj miła pani z biura zadzwoniła, żeby poinformować mnie iz są juz informacje o Figloklubach. Można np sprawdzić kto, gdzie jest animatorem. Jedziemy 21 lipca - to juz niedlugo 37.gif 37.gif
brzózka4
U mnie cała rodzina jeździ z Rainbow i bardzo sobie chwalimy (także wypoczynek). Kiedyś byłam w Bułgarii z Alfa Star i też byliśmy bardzo zadowoleni.
semi
jedziemy za tydzień do Egptu z Alfa Star. mam nadzieję, ze przez najbliższe trzy tygodnie nie upadnie;)
basiaw
Hej Alfa star dobrze się trzyma. Słuchajcie zanim ktoś kupi wycieczkę sprawdzcie kwotę gwarancji państwa jaką w razie upadku biura państwo gwarantuje. To się sprawdza przez KRS. Zazwyczaj biura mają to na swojej stronie www.
basiaw
Electra Travel ogłosiła upadłość...
mama_do_kwadratu
Trochę OT, ale zerknijcie na ten artykuł o all inclusive icon_smile.gif
https://przewodnik.onet.pl/reportaze/feliet...25,artykul.html
Agnieszka AZJ
Nie biuro podróży, ale też mi wakacje skomplikowało 21.gif


Mam wykupiony lot z Gdańska do Warszawy dla siebie i w drugą stronę z Julką za dwa tygodnie... w OLT Express. Wiecie, co mogę sobie z tą rezerwacją zrobić ? 37.gif

I teraz mam problem, bo Julka wraca z obozu (do Warszawy) w połowie nazszego pobytu w Chałupach i nie wiem, jak ją tam do nas dostarczyć. Jazda samochodem ani pociągiem w obie strony mi się nie usmiecha. A miało byc tak fajnie... 37.gif
Ciocia Magda
Agnieszka, ponoć Eurolot wyciągnął rękę do klientów OLT, ktorzy zostali na lodzie oferując loty w tych samych cenach na ich byłych połączeniach.
Agnieszka AZJ
Sprawdziłam, ale na razie nie ma oferty na trasie Warszawa - Gdańsk.
Dorotka25
My planowaliśmy w trójkę lot OLT do Krakowa w II połowie sierpnia i powrót po 1.5 tygodnia .. całe szczęście, że nie mogłam się zdecydować na termin urlopu (i nadal nie mogę 21.gif ze względu na ogromną ilość pracy), bo blisko 500 zł poszłoby .......na spacer... Polubiłam za to jazdę Polskim Busem - ostatnio jechałam z Gdańska do Warszawy, nawet nie jest tak źle i da się wytrzymać prawie 6 godzin w jedną stronę - Agnieszko może z tego skorzystasz?
Ila
My czekamy na info z biura, bo OLTem mielismy jutro leciec na wakacje :/
Wiadomo, ze OLT juz nie poleci, ponoc maja podstawic innych przewoznikow, ale stres juz jest :/
Dorotka25
O kurcze Ila, trzymam zatem kciuki....
Współczuję wszystkim, których dotknął ten problem, mi się udało tego uniknąć, ale wiele bliskich mi osób ma niefajne wakacje 21.gif
Ciocia Magda
CYTAT(Ila @ Tue, 31 Jul 2012 - 14:07) *
My czekamy na info z biura, bo OLTem mielismy jutro leciec na wakacje :/
Wiadomo, ze OLT juz nie poleci, ponoc maja podstawic innych przewoznikow, ale stres juz jest :/

co za stres, współczuję Ila icon_sad.gif grupy, które miały polecieć dzisiaj, poleciały LOTem z parogodzinnym opóźnieniem. Oby i Wasze biuro coś zorganizowało! trzymam &&
lornetka
OLT miało już problemy gdy na zlot miałam doleciecieć- już wtedy odwoływali loty.
Dorotka25
Ja miałam okazję trochę nimi polatać, ostatnio leciałam 16 lipca, miałam też teraz 26 ale za późno dowiedziałam się o wyjeździe i pojechałam autobusem, bo bilety na OLT były już z tych droższych. I chyba miałam farta, bo gdybym przez odwołane loty nie dotarła tego dnia do godz. 12 do Warszawy, to straciłabym projekt.
Ila
Na razie jest ok. Godzina ta sama, ale linie inne.

Basiu, jeszcze raz dzieki za tel. icon_smile.gif Bardzo mnie uspokoilas icon_smile.gif dzieki przytul.gif
basiaw
Ila nie ma za co!!!!
Itaka od jutra i niektóre dziś leci Travel Srevice, S&F Lotem, inne Enterem.
P.s. Oasis Tours nie latało OLT.
Ila
CYTAT(basiaw @ Tue, 31 Jul 2012 - 17:02) *
Ila nie ma za co!!!!
Itaka od jutra i niektóre dziś leci Travel Srevice, S&F Lotem, inne Enterem.
P.s. Oasis Tours nie latało OLT.


My wlasnie Travel Service mamy leciec.
Edziia
Ila dobrze, że wylotem na wakacje się wyjaśniło i mam nadzieję, że już nie będziesz miała innych niespodzianek.

Moja kuzynka z córeczką- jako że sama z dzieckiem, wybrała zamiast samochodu, pociągu podróż samolotem.
Przyleciała 2 tyg. temu do Gdańska na wakacje i miała wykupione loty w obie strony z OLT. Na dzisiaj byłyśmy umówione, ale niestety jedyne bilety jakie udało jej się na powrót załatwić były na dzisiaj na 4 rano i tym sposobem nie udało nam się spotkać icon_sad.gif

Ila
Jednak zmiana znow na jutro. Wylatujemy 12 godz. pozniej innymi liniami icon_rolleyes.gif
basiaw
Ila pamiętaj, że mają Ci przedłużyć pobyt! Upominaj się o to! Jutro będę dzwonić do firmy i wypytam co i jak.
Ila
Basia uprzedzili, ze jak nie przedluza, to mozemy domagac sie zwrotu za ten dzien.
Myslisz, ze jest szansa na przedluzenie? Jesli termin byl zarezerwowany do okreslonego dnia,
to chyba nie maja jak przedluzac o dzien dluzej, bo na nasze miejsce maja nastepna rezerwacje.
basiaw
To zależy od kontrahenta! Ja jak daje radę to przedłużam.
basiaw
Aquamqris ogłosiło dziś upadłość... na szczęście mają ubezpieczenie na 500 tys zł.
basiaw
DziÅ› upada Mati World...
Agnieszka_82
Basiu, co siÄ™ dzieje z tymi wszystkimi biurami?
Chyba jeszcze tak nie było, żeby podczas jednego sezonu upadło tak wiele biur.
Masakra, aż strach się bać.
I problem będzie z wyborem dobrego biura na następne wakacje. Chyba zawsze będzie nam już towarzyszyła nutka niepewności czy wjazd będzie udany.
mim0za
My w tym roku pierwszy raz nie korzystamy z biura podróży. Hotel znaleźliśmy na booking.com.
Basiu, jaki jest powód tego, że tyle biur upada?
basiaw
Hmhm ja aż tak się nie znam, ale wiem, że trzeba dużo wcześniej rezerwować i opłacać hotele, a ze względu na to, że upadła triada - sky club, ludzie przestali tak chętnie kupować wycieczki, pobyty, więc opłacone już wcześniej miejsca nie sprzedają się. Nie ma czym pokryć wylotów, przejazdów. Wiecie co jest wg mnie najgorsze, że np właścicielka aquamaris już kilka tygodni temu założyła nową działalność - biuro podróży pod inną nazwą i dziś zrobiła otwarcie.
Powiem wam, że na wczasy szkoda lecieć z biurem. Czasami trzeba, zdaję sobie z tego sprawę, ale bezpieczniej jest zrobić tak jak Mimoza!
Powiem Wam też, że jak jakieś biuro dzwoni z pracą to pytam o krs, i tak np biuro Atena dzwoniło dzień przed swoim upadkiem, no ręce opadają bo jeszcze na siłę turystów wysyłać chcieli. Jak im powiedziałam że chcę kasę z góry to się Pani rozłączyła. Jeszcze mnie denerwuje to, że takie biura mają loga rzetelnej firmy! Gdzie jest krd? Podobnie teraz z Ecco, sezon się kończy, a oni otwierają nowy kierunek... ciekawe po co? Jeszcze dodatkowo 1400 zł za AI w Tunezji na 2 tygodnie. Ehh sorry ale nerwy mnie biorą. Ludzie się czują niepewnie, ja mam pracy coraz mniej, bo nie wiem kto, ale ktoś kalkuluje ceny pobytów poniżej kosztów i robi się problem! A robią to po to żeby zapłacić przynajmniej za tych, którzy już wyjechali.
Pysiaczek
witajcie
chciałam tu napisać o moim wyjeździe z Rainbow Tours i podnieść troszkę na duchu. Otóż 21 lipca leciałam z tym biurem do Grecji - i wszystko fajnie sie udało. Samolot miał niewielkie opóźnienie (20 min - linie ENTER AIR) z powrotem wszystko wypadło punktualnie.
Jeśli chodzi o biuro i o obsługę rezydenta na miejscu - to również wszystko ok. Panie z animacji chętnie pomagały i podpowiadały co i jak załatwić. Polecam to biuro ze względu na Figlo club - świetna sprawa - były dni, kiedy Julia szla do clubu i nie było jej przez 2i pół godziny. Panie rzetelnie informowały co i gdzie będą robić , jak również troszczyły sie by dzieci w tym czasie miały picie i jedzenie. Zajęcia były bardzo ciekawe i co najważniejsze prowadzone przez osoby przeszkolone i mające doświadczenie w pracy z dziećmi.

semi
a ja wróciłam w piatek z Egiptu z Alfa Star-też wszystko ok.
matunia
Pysiaczek naprawdę podniosłaś mnie na duchu! oby nasza wycieczka z tym biurem też doszła do skutku i żebym też wróciła tak zadowolona jak Ty! icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.