To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

a ja szukam niemowlęcych ciuszków dla koleżanki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Ciuszki po moich dzieciakam na bieżaco wydaję, bo mi już do niczego nie bedą potrzebne. Tak więc niczego dla maluchów nie mam.
Moje rówieśnice już raczej czekają na wnuki niż na dzieci icon_wink.gif więc z obiegu ciuchowego też wypadłam . Cóż, zdarzają się niespodzianki i koleżnka o parę lat młodsza ode mnie będzie mieć w lipcu dzidziusia.

Zwracam się więc z pytaniem i prośbą: jeśli któraś z was ma do wydania lub wypożyczenia na zasadzie "użyj dla malucha i zwróć" ciuszki niemowlęce . to się polecam jako pośrednik -odbiorca i proszę o ewentualny kontakt na priv.

Ziwionym moimi dwoma ostatnimi postami wyjaśniam - koleżanka nie przejmie póki co "mojej niani", gdyż zamierza iść na macierzyński i wychowawczy.
bb
Na zaraz juz nie mam, ale mam jeszcze jakies ostatki na kilkumiesieczna dziewczynke (rozowosci) i moge wyslac. To kilka lekkich sztuk wiec zaden problem.

Tylko czy kolezanka zna plec niespodzianki? icon_wink.gif
wiesiołek
Na zaraz -już to sukienki ciążowe się szyją.

To będzie dziewczynka.
Super, pytanie tylko, czy skoro mała się urodzi w lecie ( termin jest na około 20 lipca), to kilka miesięcy będzie mieć w zimie i ciuszki się zgrają "sezonowo?
Jesli tak,to biorę icon_smile.gif i pokryję koszt przesyłki ( \skoro to lekkie icon_wink.gif
bb
To co znajde (jutro) to bedzie po mojej K. ktora nie dosc, ze dziewczynka to jeszcze z 7 lipca jest wiec sie zgraja icon_wink.gif Jutro zglosze na PW szczegoly poszukiwan.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.