To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry optyk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tormenta
hejka,
nie mam kompletnie tego typu doswiadczen.
Okulista nakazal kupic - maja byc plastikowe szkla, niezniszczalne oprawki i nie kupowane w salonach sieciowych...

no to gdzie?
znacie jakies dobre salony optyczne, gdzie bedzie jakis wybor oprawek dla dzieci?

w ogole jestem otwarta na wszelkie sugestie icon_smile.gif
Wiewi
ja zawsze kupowałam w lotni na Zaspie icon_wink.gif Miła pani, optyk na miejscu, dopasowanie na miejscu, ceny nie z kosmosu icon_smile.gif Jakaś ewentualna naprawa też na miejscu icon_smile.gif (kiedyś jako gówniara pojechałam w nowych okularach na rolki ;D oczywiście zaliczyłam wyjątkowo widowiskowy upadek na twarz, okulary pogięte - pobiegłam szybciutko i panie w salonie wyprostowały i naprawiły mi za darmo, żeby się mama nie gniewała icon_wink.gif oczywiście sprawa wyszła na jaw bo mnie limo zdradziło icon_wink.gif ale fakt naprawy za free jest istotny icon_smile.gif )
angielk
to ja tez polecÄ™ na Zaspie, ale w innym hangarze lotniczym icon_smile.gif
w ETC na 1 piętrze, od 17 lat kupujemy u tego faceta (A. Krupa) okulary, całą rodziną. Zawsze świetna obsługa (szczególnie jak sam właściciel dobiera oprawki) i na gwarancję też nie narzekam.

Maja jeszcze jeden salon(ik) w Pasażu Królewskim obok lotu, tam zaczynali.

Wiewi
kurczę, wiesz, że nigdy tam nawet nie zajrzałam? wydawało mi się, że tam drogo icon_smile.gif


OT. czy Ty mieszkasz w pobliżu ETC? :>:)
tormenta
dziekuje

ETC mam troche bliżej icon_smile.gif
Wiewi
to może przy okazji spacer/ kawa? icon_biggrin.gif a jak nie to pomacham Ci z okna ;p
tormenta
po okulary to pewnie skoczymy po pracy wiec raczej czasu na spacer nie bedzie

ale jak tylko zgadamy sie co do jakiegos weekendowego forumowego spotkania to bedzie mi bardzo milo Ciebie i inne forumki zobaczyc icon_smile.gif
Siunia
Ja polecam Optyka w Brzeźnie, blisko dawnego Supersam-u icon_wink.gif
Ceny rewelacyjne, obsługa super.
Często mają wyprzedaże oprawek, rabaty itp. Kupuje tylko tam, tylko tam zmieniam i wymieniam. Mają też szkła w baaardzo dobrych cenach. A ja inwestuję w najlepsze antyrefleksy, bo dużo siedze przy kompie icon_wink.gif


- Siunia
tormenta
Szymon juz w okularach. Skorzystalam z namiarów podanych przez angielk

obsługa swietna, mlody byl bardzo zadowolony i chetnie chodzi w okularach icon_smile.gif

Siunia
To jeden z najsłodszych kibiców icon_smile.gif

- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.