To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie zielonogórzanek i z okolic :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

000
Dziewczyny co z tym spotkaniem?? Od 5 miesięcy nie wyszłąm sama z domu i zaczyna mnie .... trafiać. Może się w końcu umówimy??
Agnieszka.zg
Sama !!!!!! Ja chcę zobaczyć wasz maluchy !!!! no i was też przy okazji ( hehe) ....... Podawać mi tu termin gdzie i kiedy!!!!!!!!! tylko szybciutko !!!!!
lea
może marzec ? ale kiedy i gdzie ? ja chyba będe bez synka, bo nie wyobrażam sobie aby go wieźć w nieogrzanym autokarze icon_sad.gif
Agnieszka.zg
mi tam pasuje każdy wekkend ale cos zbyt szerokiego odzewu na spotkanie to ja tu nie widzę icon_wink.gif
000
Jak teraz zima to chyba lepij same, zeby sie poznac. Z maluchami mozemy umowic sie na "powtorke z rozrywki" latem.

Faktycznie odzew nikly, myslalam ze jest tu wiecej lubuszanek.

sory za pismo ale trzymam juniora, ktory usiluje wlasnie ugryzc mnie w ucho icon_biggrin.gif
Agnieszka.zg
trzeba chyba podać konkretny termin i miejsce może w tegy ktoś sie pojawi oby nie tak jak ja w tamtym roku
MadziaiOliver
Witam mamusie,ja co prawwda mieszkam teraz w Bolesławcu ale czesto przyjezdzam do Zielonej.Pozdrawiamy
000
Ponaiwam propozycję spotkania. Może pierwszy raz bez maluszków, żeby spokojnie pogadac.

Jak to jest że dziewczyny z innych miast potrafia się spotkać tylko my nie możemy się zmobilizować??

Proponuję przyszłą sobotę tj 3.04 po południu w Blue Ekspress. Czekam tez na inne propozycje.
lea
hmm ja 3kwietnia spodziewam sie goscia z warszwy przyjeżdza pociągiem do Zielonej, narazie nie wiem o której przyjedzie jeżeli pod wieczor to bym się zjawila na spotkaniu a podwieczór odebralabym koleżankę z dworca PKP, jeżeli natomiast gośc przyjedzie w godzinach dopołudniowych to kiszka icon_sad.gif

no i Ksanty, niestety nas tu w Lubuskiem nie jest zbyt wiele albo poorzrzucane i daleko nam do Zielonej, gdybyśmy wszystkie były z Zielonej Góry to podejrzewam, że i nam spotkania by wypaliły icon_wink.gif
000
wiosna nadeszła więc ponawiam propozycję spotkania
anonimowy
I ja jestem z Lubuskiego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif mieszkam ok 80 minut drogi od Zielonej.
haga
Gościu ale w którą stronę?
icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.