To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zajecia dla 3latka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
chcialabym mlodego gdzies zapisac, najlepiej na cos ruchowego, bo to lubi najbardziej. myslalam o rytmice np. znalazlam jedna szkole i w ostatecznosci tam sie zapiszemy i zobaczymy czy sie spodoba. ale szukam nadal. znalazlam np klub mam, ale na stronie ost watek z 2009 roku, wiec nie wiem czy istnieje ona. moze ktos ma informacje - miesci sie w CH alfa. znalazlam tez kraine pomaranczy, ale strony nie moge znalezc, czekam na odpowiedz od nich.

moze ktores male dziecko uczeszcza na takie zajecia i moglybyscie cos polecic? a moze w kazdym wiekszym miescie mieszcza sie jakies kluby, ktore moglybyscie polecic?

jak tak szukam co bardziej znane i wszechobecne, to zajecia dopiero dla dzieci od 6lat

edit lit
Kocisława zwana Warkotem
Bywając w "abecadle" często widzę mamy z dziećmi na zajęciach dla "przedszkolaków". I dzieci i rodzice wydają się być zadowoleni.
ATeFKa
Z tego co sie orientuje to w abecadle są zapisy i jak zwykle już nie ma miejsc. Ale jak sie zapiszesz to daj znać.
gosiagosia
no wlasnie weszlam na ich strone, ale tam konkretnego nie ma. to trzeba sie zapisywac? bo ja nie wiem na jakiej zasadzie tam sie przychodzi
kraina pomaranczy juz nie ma, pani mi dzis odpisala. cos jeszcze w SM nagorki, ale nic nie moge znalezc.
zostaje nam chyba tylko yamaha
Filip_inka
gosiagosia piszesz co Ty lubisz najbardziej ale wiesz co lubi Twoje dziecko?

popytaj czy sa u was zajecia pokazowe... ja z Filipem chodzilam na rozne i np judo absolutnie mu nie pasowalo, a taniec jak najbardziej.
gosiagosia
literowka sie wkradla, on to lubi a nie ja icon_smile.gif
on by chetnie poszedl na sztuki walki, ale jest za maly. zreszta wydaje mi sie, ze wolalby popatrzec niz uczestniczyc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.