To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bizuteria "lniana", drewniana i nie tylko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
jaka grubosc nici bedzie odpowiednia do wyrobu bizuterii.chodzi, zeby nie byla za miekka i nie zginala sie, tylk otrzymala ksztalt, ale zeby tez nie byla sztywna za mocno. 0,8mm bedzie dobra?
i drugie pytaie - jak sie mocuje ten len do zapiecia - na klej? to sie bedzie trzymac? jaki to klej ?
_Mała_Mi_
na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem, bo nie moja bajka.

Drugie zaś może coś podpowiem. Ja zapięcia wklejam na szewski, na kropelkę, są zaciski też, które ściskasz na końcu i do tego zapięcie. Jest jeszcze taki śmierdzący klej Gut...coś tam to inaczej szew w kleju na to mówia. A jest jeszcze możliwość klejenia na dwuskładnikowy - podobno najlepszy, ja nie kleiłam, ale to mi polecał znajomy jubiler. icon_smile.gif

Jestem ciekawa Twoich cudeniek icon_smile.gif)) Bardzoo icon_smile.gif))
gosiagosia
no juz przy pozno, bo wczoraj zamowilam wszystko. wzielam jakis klej niby super mocny do takiej bizuterii. te zapiecia to wyczytalam ze sa do klejenia, ale jakos nie chce mi sie wierzyc, ze to sie tak po prostu trzymac bedzie

sama tez jestem ciekawa co z tego wyjdzie, troche pomyslow mam, ale szybko zapominam, wiec notuje sobie, a co z tego bedzie zrealizowane sie zobacz. na razie koncze zamowienia na komplet z filcu
AsiaKG
Gosia dziewczyna z mojej rodziny coraz bardziej poważnie zajmuje sie wyrobem bizuteriii np. sznurkową bransoletkę z metalem mocuje zawsze kropelką i wystarcza:)
A robi naprawdę mnóstwo tego typu super rzeczy:)
Eliszka
Ja mocujÄ™ magikiem, wszystko, trzyma siÄ™, serio.
gosiagosia
troche tego narobilam, to pokazuje
...
gosiagosia
...
oluśia
Gosia no cóż ja mogę napisać Cuuudne 06.gif
gosiagosia
...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.