To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dermatolog

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
poszukuję dermatologa na Jarotach i okolice, może być też okolica szpitala wojewódzkiego, byle nie okolice dworca i zatorza. Oczywiście na fundusz. Na Dworcowej najbliższe terminy to połowa sierpnia...
gosiagosia
sie podepne, bo musimy isc. a do gimely nie startowalas? ja najpierw umowie sie znia, zeby zobaczyla a potem z dermatologiem. mlody ma paskudne krosty na buzi i nie umiem tego wyplenic

w szpitalu dzieciecym jeszcze mozesz sprobowac, ale podejrzewam, ze moze nie byc miejsc....
grzałka
dla dziecka czy dorosłego?
ATeFKa
grzałko, dla dziecka, 13lat, ma paskudne krosty na plecach, półdupkach i udach, takie ropne

gosia, u Gimeły nie byłam, ale jak tylko zaczną się wakacje, to sie do niej wybiorę i zobaczę co powie, teraz jakoś nie mam czasu...
gosiagosia
Kaska, i Jackowi samo przeszlo czy wspomagaliscie sie jakimis lekami, masciami ?
ATeFKa
CYTAT(gosiagosia @ Mon, 25 Jun 2012 - 14:58) *
Kaska, i Jackowi samo przeszlo czy wspomagaliscie sie jakimis lekami, masciami ?


gosia, ale co Jacusiowi? Ja dermatologa dla Damiana szukam, a Jacuś wcześniej miał te krostki co wcześniej nawet post na forum popełniłam, to mu przeszło. Teraz mam z nim inny problem 37.gif
gosiagosia
pomerdalam tematy. pytam, bo mlody mial na stopach podobnie wygladajace
a co sie stalo ?
ATeFKa
schodzą mu paznokcie u ręki, już 3 zeszły, 4 w drodze...
gosiagosia
moze to grzybica. a byliscie u lekarza z tym ?
ATeFKa
CYTAT(gosiagosia @ Tue, 26 Jun 2012 - 17:20) *
moze to grzybica. a byliscie u lekarza z tym ?


prawdopodobnie, nie bylismy, moge isc dopiero po niedzieli... bo chce do gimely, a ona tylko w pn i wt przyjmuje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.