To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Veto

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paulap
Żeby już wyjść z forum zlotowego pozwalam sobie założyć tutaj wątek Vetowy. Mam nadzieję, że jest kilka osób zainteresowanych tą grą i wątek nie umrze za chwilę.
Na razie to tylko taki wstępny post, ale wierzę, że się rozkręcimy icon_smile.gif
paulap
Zbliżają się Drużynowe Mistrzostwa Polski (druga co do rangi Vetowa impreza). W tamtym roku moja drużyna zajęła miejsce trzecie. Trzymajcie kciuki, żebyśmy w tym roku nie wypadli dużo gorzej icon_wink.gif

Aha, DMPki odbywać się będą w Krakowie (14-15 lipca). Może ktoś ma ochotę przyjść pooglądać, pokibicować? W imieniu swoim i Kuźni Gier serdecznie zapraszam icon_smile.gif
jaAga*
Kciuki zaciskam. A jak w Krakowie to może Gruszka z Ziowikiem wpadną icon_wink.gif, wszak tak im dobrze szło na zlocie icon_wink.gif.
paulap
Mistrzostwa już za 3 dni, a tymczasem informuję, że 28.07 o godzinie 10 w sklepie Bolter we Wroclawiu odbywać się będzie nauka gry w Veto, na którą serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i swoim icon_smile.gif
paulap
Wątek umarł śmiercią naturalną, ale być może kogoś zainteresuje informacja, że w najbliższy weekend (22-23.09) na Politechnice Warszawskiej ( ul.Nowowiejska 20) odbędą się dwie duże Vetowe imprezy. W sobotę będą to Mistrzostwa Mazowsza, a w niedzielę od wczesnych godzin porannych, do zapewne mocno wieczornych rozgrywamy Parowe Mistrzostwa Polski. Każdy może przyjść i pokibicować, albo i nie kibicować, ale przyjść po prostu icon_smile.gif
Jeśli ktoś z Warszawiaków (oczywiście nie tylko) chciałby uzyskać więcej szczegółów, to moja skrzynka wciąż pusta i chętnie udzielę informacji. Będzie mi bardzo miło jeśli się pojawicie.
walizka
buuu... impreza rodzinna w niedzielę mnie obezwładni. W sobotę pewnie też icon_sad.gif
paulap
Miło mi poinformować, że 15-16 grudnia w krakowskim Klubie Gwarek przy ul. Reymonta 17 (miasteczko studenckie AGH) odbędzie się najważniejsza Veto - impreza, czyli Indywidulane Mistrzostwa Polski, na które zjadą się tłumy ( icon_wink.gif ) Veciarzy z całej Polski icon_smile.gif Może ktoś akurat będzie przechodził w okolicy i wpadnie popatrzeć? Zapraszam!
paulap
jutro jadę na miszczostwa polski. Może jednak ktoś wpadnie?
agak
będę jutro w Krakowie
może dam radę wpaść icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.