To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poradnia zaburzeń rozwoju

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gacuszka
Poszukuję poradni zaburzeń rozwoju, dla mojej 4letniej córki.
Dostaliśmy skierowanie, dzwonłam do poradni na Strzeleckiej i Wielickiej. Na Strzeleckiej - nie ma szans, ponieważ przyjmują tylko dzieci do 1 roczku. Na Wielickiej - mam dzwonić w październiku, na termin w 2013 roku. Jestem załamana.Przekopałam cały internet i nic nie znalazlam icon_sad.gif

Moja Pacia, we wrześniu skończy 4 lata. Ale jest strasznie malutka. Ma 92,5cm wzrostu i wagę 13kg.Jest zdrowa, wesoła i rezolutna, ale ma niedobór wagi i wzrostu. Robiliśmy badnia póki co i jest w miarę dobrze. Pacia w sumie w dwa ostatnie miesiące urosła 2,5cm. To dużo,ale jednak za mało. Dlatego chcę, żeby obejrzał ją specjalista.
ruda_kasia
Gacuszka, mam koleżankę, która nie miała metra, jak szła do szkoły, obecnie, w wieku lat ponad 40-stu(ja ją znam 15) ma 1,60 czyli jakas norma.
Znam też 10 latka, który waży tyle, co jego 5 letnia siostra.
Trzymam kciuki, aby to był wariant normy, w kwestii merytorycznej niestety nie pomoge, ale take it easy.
mazia
jest też jakaś poradnia na Prochowej ale nie umiem powiedzieć czy uzyskasz tam pomoc - poczytaj w internecie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.