To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

badanie nasienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

GOŚĆ
DROGIE KOLEŻANKI PROSZĘ O RADĘ
STARAM SIĘ Z MĘŻEM O DZIECKO ALE BEZ OWOCNIE, OSTATNIO ZROBILIŚMY BADANIE NASIENIA I CHYBA NIE SĄ REWELACYJNE CZY MOŻE KTÓRAŚ Z WAS WIE JAKIE POWINNY BYĆ DOBRE WYNIKI?
MAM TEŻ PYTANIE DO JAKIEGO SPECJALISTY POWINNIŚMY UDAĆ SIE Z TYMI WYNIKAMI MOŻE KTOŚ ZNA DOBREGO LEKARZA Z GDAŃSKA ,BARDZO PROSZĘ O RADE.
Agnisma
Sperma:
objętość- około 4-5ml, ejakulatu około3ml
stężenie- około 60000/mm3
ph-7-8,7
Ważny jest:
czas upłynnienia,
liczba plemników ruchliwych w % i nieruchliwych
ich prawidłowa ruchliwość,
nieprawidłowa budowa
obecność korórek spermatogennych,
leukocytów,
erytrocytów

A z wynikami najlepiej się wybrać do Twojego lekarza ginekologa, w Łodzi znam świetnego specjalistę, ale w Gdańsku niestety nie icon_sad.gif
Życzę powodzenia icon_exclaim.gif
aniołek
Witam serdecznie!

jestem tu pierwszy raz i niestety od razu trafiłam do tego tematu.
Mam gorącą prośbę. Czy mogłabys podac mi namiary na specjalistę, o którym wspominasz w swoim poście? Będę ogromnie wdzieczna.

Pozdrawiam serdecznie
marta sz
WITAM!Mam prośbę-czy mogłabyś napisać czy wam się udało.My szukamy specjalisty w Białymstoku.Warszawa nie pomogła nam.Mąż pobrał jakieś leki,ale nie poprawiły wyników.Nic innego nie proponowano jak tylka in-vitro.
Czekam na odp.Pozdrawiam serdecznie!
glenda
witaj
nieplodnosci męskiej się nie leczy. Jesli maz miał złe wyniki to nie wyleczą tego niestety żadne witaminy ani leki. Napisz coś więcej o waszym problemie, bo trudno radzić nie mając żadnych danych. Długo się staracie? problemem jest ilosc, ruhcliwość, morfologia?
bobi
Dlaczego piszesz, że nie leczy sie męskiej niepłodności, ja słyszałam, że mężczyznę szybciej się da wyleczyć niż kobietę.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
zuza1313
Rosa mam prośbę, odebrałam wyniki męża, jeszcze czekam na wizytę u lekarza, czy mogłabyś napisać co o nich myślisz? próbowałam je porównać do innych ale ja mam zupełnie inny opis wyników, a robiłam w laboratorium, które polecił mi lekarz.

Abstynencja: 4dni
Ilość ejakulatu: 3,2ml
Barwa: Kremowa,przezroczysta
Oddziaływanie: ph 8,4
Konsystencja: b.śluzowa
Plem.o energiczne ruchu postępowym : 66mlm
plem. energiczne o ruchu innym niż postępowy: 2 mln
plem. słabe o ruchu postepowym: 6 mln
plem. słabe o ruchu innym niz postępowy: 14 mln
plem. martwe : 62

razem plemników o ruchu postępowym 72 mlm
leukocyty: pojedyncze

Wydaje mi się ,ze chyba nie są złe, ale ja się nie bardzo na tym znam.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
zuza1313
Rosa, dzięki ,dzięki ,dzięki icon_smile.gif
Zuuuza
trochę odkopuję temat ale nie wiem gdzie umieścić moje pytanie a propo kliniki InviMed. wiecie może dziewczyny coś na temat tej kliniki? mają jakieś dofinansowanie. [edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.