To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

siodelko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Mam holenderkÄ™ i ma ona koszmarnie niwygodne siodelko takie plastikowe . Czy powinnam kupic cale siodelko czy sama nakladka wystarczy?Oczywiscie nie wiem czy istnieja same nakladki ale zakladam , ze jednak.b
aniakuleczka
Tak, są same nakładki
ja ostatnio kupiłam bardzo tanio bardzo szerokie, miękkie i wygodne siodełko dosyc tanio w Juli w M1
i były siodełka i nakładki
agabr
aniu a taka nakladka to jest uniwersalna , w sensie , ze na kazde siodlo?b
aniakuleczka
wydaje mi się że tak
malinowa i Malina
W decathlonie są w dwóch rozmiarach ok 30 zł.
grzałka
siodełko wymień
TomaszBrzozek
do siodełka po kilku km jazdy się przyzwyczaich i takie twarde jest lepsze. Więcej sobie krzywdy zrobisz na miękkim siadełku. są jeszcze specjalne spodenki do jazdy.

Ketmia
Ja tam preferuję siodełka żelowe icon_smile.gif. I to też nie każde jest odpowiednie. W dobrych sklepach rowerowych można niekiedy pożyczyć siodło na kilka dni i sprawdzić, czy rzeczywiście pasuje. Rzecz dotyczy zwykle droższych modeli i trzeba wtedy wpłacić kaucję.
Po tym, jak siodełko za 150zł zaczęło mi pękać po 2 tygodniach użytkowania, jeźdźę teraz na siodełku z lidla i też jest ok.
ksz789
ze swojej strony mogę polecić Selle Royal Freetime, niesamowicie wygodne siodełko. Używam już drugi sezon i nic się nie dzieje, a wygoda taka sama jak na początku
camomile
Ja kupiłam sobie ostatnio Electre i meeega mi pasuje jej siodełko! Można je sobie dokupić więc może sprawdź sobie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.