To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Asi (A.L) WSPIERAJÄ„CY ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
m4rusia
... ponieważ jak to ciężarna, ma gonitwę czarnych myśli, martwi się o maluszka (scyntygrafia kilka tyg temu) i się nam bidulka rozkleja nienie.gif
Przydadzą się fluidki i ciepłe myśli za zdrowie maleństwa i za ustanie bólów brzucha (bo już z tych nerwów ja bolec zaczyna!!) .

Asiulcu!! Odsuń złe myśli na bok (skieruj je na kogos, kogo nie lubisz 08.gif ), zrelaksuj się, pozwól sobie na błogie lenistwo, włącz dobry film, przytul sie do męża jak wróci ...i ciesz się ciążą, niech to będzie najwspanialszy czas w Twoim życiu przytul.gif


edit: dopisek
emilly
Asiu będzie dobrze! Nie stresuj się,bo stres bardziej szkodzi niż badanie.I oczywiście &&&&&&&&&.
Basia:)
Będzie dobrze.Ale kciuki zaciskam.
Anorektyczna Laska
No tak, trzecia ciaza i zamiast matka Polka byc wyluzowana, to panikuje najbardziej.
Dzis kupilam test ciazowy, ktory okresla tygodnie w ktorym sie jest, od zapolodnienia.
Ponoc 96% skutecznosci...
Wyslo mi 2-3 tygodnie. Jutro mijaja 3 tygodnie od badania tego glupiego.
Pocieszam sie mysla, ze moze zaszlam dopiero po badaniu...
icon_sad.gif
Jakie to wszystko trudne.
anuÅ›
Ojejej, ogromne gratulacje!!! Dużo spokoju życzę i żadnych problemów...!!! icon_smile.gif
MamaJulki
Asiu wydaje mi się, że skoro moment zajścia w ciążę pokrywa się z terminem badania to jeśli badanie miałoby mieć jakikolwiek wpływ na ciążę, to taki, że by jej wcale nie bylo...
a skoro jest tzn, że jest wszystko ok...
ja kilka dni po zapłodnieniu miałam dość poważny upadek, pisałam już na innym wątku, rtg, tomograf i co... jest Madziulek z nami icon_smile.gif
malgosia1968
Asia i ja potrzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
życzę Ci spokoju i aby te chwile spędzone w ciąży dały Ci wiele radości
trudno jest się na Twoim miejscu nie martwić ale pomyśl, że to najlepsze dla Ciebie i dla dziecka
milutka
Będzie dobrze przytul.gif

Asiu a ten test określa niby wiek ciąży od zagnieżdżenia zarodka tak?
m4rusia
CYTAT(milutka @ Wed, 12 Sep 2012 - 12:54) *
Będzie dobrze przytul.gif

Asiu a ten test określa niby wiek ciąży od zagnieżdżenia zarodka tak?


Jan nie Asia ale odpowiem, bo o to samo ją pytałam. Od zapłodnienia- tak brzmiała odpowiedź
Anorektyczna Laska
od zaplodnienia.
Na ulotce jest opisane jak to sie liczy, jest taka tabela zrobiona.
Czyli ze jak np wyjdzie 2-3 to od ostatniej miesiaczki to jest 4-5 tydzien. Bo dodaje sie dwa, liczac ze sredni cykl trwa te 28 dni.
Dabriza
wspieram mocno-będzie dobrze!!!!!!!!! a Twoje dziewczyny będą cudownymi starszymi siostrami..ani sie obejrzysz icon_smile.gif
malinowa i Malina
Asiu wielkie gratulacje !!!!!! Na pewno wszystko jest dobrze!!!!
Adriannna
I jeszcze tu icon_smile.gif...Asia bedzie dobrze - zobaczysz!!! Urodzi ci sie zdrowy, przecudny maluch - jestem tego pewna!
Pilawianka
Asiu będzie dobrze, tylko się nie denerwuj bo to w niczym nie pomaga.
asdfghjklzxcvbnm
A.L. wspieram Ciebie bardzo bardzo mocno!
Niestety wiem co to taki niepokój- fajnie nie jest mając takie myśli. Dopiero jak zobaczyłam Jacha- że jest całkiem w porządku kolega odpuściło mnie zupełnie- ciąży jakby nie pamiętam...
Ja w cyklu, w którym zaszłam całkiem niespodziewanie 29.gif zjadłam Trioxal (p/grzybiczy)- lek, przy którym trzeba jeszcze cykl odczekać z ewentualnym ciążeniem.

użytkownik usunięty
[post usunięty]
Anorektyczna Laska
Ten test mogl pokazac nastepujace opcje:
albo ze nie jestem w ciazy
albo 1-2 tydzien
2-3 tydzien
powyzej 3 tygodnia.

Jesli wiec sie nie mylil i nie zaszlam wiecej niz 3 tygodnie temu, to fakycznie badanie jakos pokrywa sie z zaplodnieniem. (jutro mija dokladnie 3 tygodnie od scyntygrafii)

Czyli ze moge miec nadzieje, prawda?

Prosze tez jutro o cieple mysli, o 12 mam wizyte u ginekologa.
milutka
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Wed, 12 Sep 2012 - 17:26) *
Prosze tez jutro o cieple mysli, o 12 mam wizyte u ginekologa.


Masz to jak w banku &&&&
Anorektyczna Laska
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 12 Sep 2012 - 17:05) *
cytowany post usunięto


Rosa, no ja sobie to tlumaczylam tak, ze wprawdzie z krwioobiegiem nie jest, ale takie promieniowanie ma wplyw.
Chociaz ...to nie bylo rtg, kontrast mialam wlasnie do zyly wstrzykniety...
mama_do_kwadratu
Asia, trzymaj się, dziewczyno. Będzie dobrze!
Dirty Diana
Wierzę bardzo mocno, że będzie wszystko dobrze i jutro ginekolog rozwieje wszystkie czarne chmury nad Twoją głową. Bardzo mocno w to wierzę.
m4rusia
Asia, jak Rosa napisała, to napisała!!!! Wie o czym mówi i mi kiedys tez rzeczowo porady udzieliła (na ten sam temat). Luzik!! A kciuki masz cały czas &&&&&&&&&&&&&

P.S. Jak już Marysia się urodzi i osiagnie wagę 9-18 kg to mam Ci tego Concorda odesłac?? icon_lol.gif
malinowa i Malina
Asiu, z tego co pamietam to ten czynnik przy scyntgrafii ma krótki okres rozpadu.
Anorektyczna Laska
CYTAT(malinowa i Malina @ Wed, 12 Sep 2012 - 20:32) *
Asiu, z tego co pamietam to ten czynnik przy scyntgrafii ma krótki okres rozpadu.

tak podobno 12 h

A wiecie co, ciekawostka, dzis bylam w Szczecinie w aptece i zapytalam czy sa takie testy dostepne, ktore pokazuja tydzien ciazy.
Pani zrobila wielkie oczy.
Wiec chyba nie mozna ich w Polsce kupic.
Dirty Diana
Chyba nie można, A.L, bo ja pierwsze słyszę.
Pecia
Będzie dobrze icon_biggrin.gif
A jutro trzymam kciuki za wizytÄ™


Pilawianka
To ja potwierdzę, że w naszych aptekach nie ma takich testów. Tylko beta pozostaje.
Mam nadzieję, że jutrzejsza wizyta będzie w stanie Cię uspokoić.
As-ia
Asia wspieram myślami jak tylko mogę przytul.gif ,zobaczysz wszystko będzie dobrze
cath
Asiu i ja trzymam &&&, a także dobre i spokojne myśli!
Już jesteś zapewne po badaniu. o to czekamy na wieści.
m4rusia
No ja tez siedze jak na gwoździu i czekam na info...
AŚKA !!!!! DAWAJ ZNAĆ !!!
Anorektyczna Laska
Jestem.
Juz po.
lekarz mnie pocieszyl, powiedzial ze w takich przypadkach jak scyntygrafia, jest Gesetz- alles oder nichts. Czyli wszystko albo nic.
Tlumaczyl mi cierpliwie, ze po zaplodnieniu jak sie komorki dziela,to przeciez nie ma jeszcze ani organow, ani mozgu...i jesli jajko sie zagniezdzi w macicy znaczy sie- jest ok.
To nie jest tak, ze sie moze tylko czesciowo uszkodzic.
Chyba ma racje co?
Ciaza wczesna, ok 5 tygodni. Zarodka nie bylo jeszcze widac, tylko pecherzyk plodowy. Do zaplodnienia musialo dojsc okolo 20 sierpnia (scyntygrafia byla 23)
Mozliwe ze doszlo dzien, dwa pozniej.

Termin porodu(taki wstepny) na 14 maja.
A kolejne usg za tydzien.

Dziekuje za kciuki.
Anai_
Super icon_smile.gif
Dirty Diana
Aśka, kochana moja, nawet nie wiesz, jak się cieszę.
malgosia1968
Asia cieszÄ™ siÄ™ z dobrych informacji razem z TobÄ…
będę cały czas trzymać &&&&&&&&&&&& za kolejne USG
będzie dobrze bo musi być nie ma innej opcji
Pilawianka
Bardzo siÄ™ cieszÄ™ icon_smile.gif
Mam nadzieję, że już się nie denerwujesz.
Adriannna
Cudowne wieści! Bardzo się cieszę! No to teraz spokojnych pozostałych 8 miesięcy życzę! 14 maja - fajna data!

Kocurek
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 13 Sep 2012 - 18:40) *
Jestem.
Juz po.
lekarz mnie pocieszyl, powiedzial ze w takich przypadkach jak scyntygrafia, jest Gesetz- alles oder nichts. Czyli wszystko albo nic.
Tlumaczyl mi cierpliwie, ze po zaplodnieniu jak sie komorki dziela,to przeciez nie ma jeszcze ani organow, ani mozgu...i jesli jajko sie zagniezdzi w macicy znaczy sie- jest ok.
To nie jest tak, ze sie moze tylko czesciowo uszkodzic.
Chyba ma racje co?
Ciaza wczesna, ok 5 tygodni. Zarodka nie bylo jeszcze widac, tylko pecherzyk plodowy. Do zaplodnienia musialo dojsc okolo 20 sierpnia (scyntygrafia byla 23)
Mozliwe ze doszlo dzien, dwa pozniej.

Termin porodu(taki wstepny) na 14 maja.
A kolejne usg za tydzien.

Dziekuje za kciuki.


Asia, ja trzy dni przed zrobieniem testu (pozytywnego, z Mikołajem) byłam na imprezie, gdzie piłam na umór i paliłam konopie - młody jest dorodnym i jak najzdrowszym osobnikiem.
Najwięcej szkody przynoszą wszelkie barbelustwa (że tak to regionalnie nazwę) niewwskazane w ciąży, kiedy jest PO implantacji zarodka, a nie przed czy w trakcie.
m4rusia
CYTAT(Adriannna @ Thu, 13 Sep 2012 - 21:16) *
Cudowne wieści! Bardzo się cieszę! No to teraz spokojnych pozostałych 8 miesięcy życzę! 14 maja - fajna data!


ja proponuję 13 maja i wtedy niech ta Marysia (Maria) już będzie. To dopiero piękna data !! icon_smile.gif
Zdrówka Asiulcu
Anorektyczna Laska
Jak wszystko pojdzie ku dobremu to mloda i tak wciagna pod koniec kwietnia, albo na poczatku maja.
Jesli cesarka jest zaplanowana, to ciaze rozwiazuja wczesniej.
bb
To moze Niech sie swieci 1 maja na porodowce? 29.gif
mama_do_kwadratu
albo 3 maja, tak dla polskiego akcentu icon_wink.gif
Kitka*
Ooo, A.L., to mnie zaskoczyłaś icon_eek.gif
Wielkie gratulacje! Niech siÄ™ zdrowo rozwija!
Kocurek
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Fri, 14 Sep 2012 - 09:22) *
Jak wszystko pojdzie ku dobremu to mloda i tak wciagna pod koniec kwietnia, albo na poczatku maja.
Jesli cesarka jest zaplanowana, to ciaze rozwiazuja wczesniej.


eee, młodego icon_wink.gif tak typuję icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
Typowac sobie mozesz, ja wiem ze mnie Pambog na dziewczynki zaprogramowal icon_smile.gif
Agnes-3
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Fri, 14 Sep 2012 - 19:42) *
Typowac sobie mozesz, ja wiem ze mnie Pambog na dziewczynki zaprogramowal icon_smile.gif


Hehe ja tez tak naiwnie myslalam icon_rolleyes.gif a po dwoch chlopakach mam corcie 02.gif
cath
Mnie też przyszedł do głowy chlopiec 43.gif
Kingus
Asica-gratuluję. Z wiadomych przyczyn dzisiaj na więcej mnie nie stać, ale się cieszę i spokojnych następnych ilu? 8? miesięcy życzę.
Paula.
AL, tutaj także, spokojnych 9 miesięcy icon_smile.gif.
Kocurek
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Fri, 14 Sep 2012 - 19:42) *
Typowac sobie mozesz, ja wiem ze mnie Pambog na dziewczynki zaprogramowal icon_smile.gif


Amania tez tak mówiła 06.gif

Ale jak w Twoim podpisie: nie jest ważne czy chłopiec, czy dziewczynka, ważne, żeby było zdrowe icon_smile.gif
Więc zdrowia Tobie i Maleństwu icon_smile.gif
m4rusia
CYTAT(bb @ Fri, 14 Sep 2012 - 08:42) *
To moze Niech sie swieci 1 maja na porodowce? 29.gif

Nieeee, to Święto pracy. A Aśka co? Nie narobi się za dużo przy porodzie icon_smile.gif
Lepiej już koniec kwietnia. Wcześniej zobaczymy maleństwo icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.