To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zaczyna siÄ™ moja walka z rakiem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
malgosia1968
moje zmagania z tarczycą zakończy operacja która odbędzie się w przyszłym tygodniu (dokładny termin poznam w piątek)
będzie to całkowite wycięcie tarczycy
po 12 tygodniach brania sterydów tarczyca ma wreszcie unormowane hormony
wytrzeszcz przestał się powiększać
miałam do wyboru jodoterapię albo operację
wybrałam to drugie
Bardzo Was proszÄ™ potrzymajcie za mnie kciuki, wspomnijcie w swojej modlitwie, powspierajcie bo bardzo siÄ™ bojÄ™
boję się tak po protu po ludzku, że nie wybudzę się z narkozy albo operacja się nie uda i stracę głos
wiem, że dzięki Waszemu wsparciu i wsparciu ze strony mojej rodziny dam radę
A_KA
Małgosiu, pewnie, że dasz radę!
Oczywiście potrzymam kciuki, poprzesyłam pozytywne myśli... Trzymaj się dzielnie! przytul.gif
Agnes-3
Malgos trzymam mocno i wiem ze bedzie dobrze.Spokojnie, sprobuj sie nie denerwowac bo sama wiesz ze przy G-B stres najmniej wskazany. przytul.gif
As-ia
Małgosiu wierzę,że wszystko odbędzie się bezproblemowo przytul.gif .Zaciskam &&&&&&&
harkon
Małgosiu, kciuki zaciśnięte!! &&&& I dużo, dużo ciepłych myśli!
Anilka
Małgosiu trzymam kciuki i obiecuję modlitwę. Jak będziesz znała dokładny termin to napisz, to wtedy podczas operacji szczególnie będę się modlić. &&&&&&
milutka
Małgosiu kciuki masz jak w banku &&& będzie dobrze , wybudzisz się i ładnie i głos nadal będziesz mieć przytul.gif
bel
malgosiu slonce moje przytul.gif przytul.gif przytul.gif mocne kciuki o to bys wybudzila i miala glos. &&&&&. przytul.gif przytul.gif przytul.gif Wierze, ze operacja powiedzie sie. Tez sie pomodle slonce za Ciebie.
pcola
Małgosiu,

trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Mój ojciec miał wycinaną tarczycę wiele lat temu. Była tak usiana guzami, że aż uciskała serce. Dwa tygodnie po operacji
wrócił do pracy.
rtonka
Malgosiu ja rowniez trzymam kciuki, bedzie dobrze!!!!
anuÅ›
Małgosiu, też mnie to czeka za jakiś czas.

Musi byc dobrze!! Trzymaj się a ja myślę o Tobie!
komunikacja
trzymam ciepłe kciuki:)
owiwia7
Małgosiu, ja też trzymam kciuki bardzo mocno!!!&&
Adriannna
Małgosiu, na pewno wszystko będzie dobrza, a ty szybciutko po operacji wrócisz do formy - staraj się tylko w taki sposób do sprawy podchodzić icon_smile.gif Moje ciepłe myśli masz zapewnione icon_smile.gif
dorsim
i moje kciuki masz &&&& będzie dobrze, musi być przytul.gif
mim0za
Trzymam mocno.
Zuzka80
Moje kciuki też zaciśnięte.
mlovea
&&&&&&&&&&&&&& dla ciebie!
Orinoko
Kciuki i dobre myśli - jak najmniej strachu, jak najwięcej optymizmu dla Ciebie.
szeklanka
Małgosiu - &&&&&&&&&&&& masz jak w banku, zresztą nie ma innej opcji MUSI się udać icon_smile.gif i tego się trzymaj a my z tobą
xxyy
Trzymaj sie , bedzie dobrze.
Filip_inka
Malgosiu bedzie dobrze &&&&&&
katarakta
Ludzka rzecza jest sie bac. Trzymam kciuki za operacje i za spokoj dla Ciebie.
KAROLA3DAW
Małgosiu przytul.gif
Duzo sily i usmiechu zeby odpedzic strach icon_smile.gif
Kciuki zaciskam najmocniej jak potrafie &&&
malgosia1968
operację będę miała 30 Listopada
w czwartek czeka mnie rozmowa z anestezjologiem
dziękuje za wszystkie &&&& i wsparcie
najwięcej będę ich potrzebowała tego 30
pcola
icon_smile.gif Małgosiu,

kciukasy i ciepłe myśli masz jak w banku !
Zelda
będę trzymać kciuki
Martucha_
Ja również już teraz zaciskam kciuki!
malgosia1968
wczoraj byłam u chirurga który będzie mnie operował, przyznał, że to nie jest jakąś tam sobie błahą operacją bo nie wiadomo czy moje przytarczyce nie są wrośnięte w tchawicę a to się wyjaśni w trakcie, poza tym tarczyca jest bardzo unerwiona i często dochodzi do dużego krwawienia
jednak do szpitala idę w niedzielę i operację będę miała w poniedziałek 29.10 (to już za pięć dni 37.gif ) jeśli pójdzie wszystko dobrze to istnienie nadzieja, że 31 będę mogła wyjść do domu
jeszcze w czwartek jadÄ™ do anestezjologa
będę operowana w Szpitalu Wolskim w Warszawie
dziękuje Wam za wsparcie i za kciuki i potrzebuje ich naprawdę dużo
bel
Malgosiu &&&&&&&&&&&&&& zaciskam kciuki mocno za Ciebie kochana. przytul.gif przytul.gif przytul.gif
iza1982
Małgosiu będę myśleć o Tobie w poniedziałek i pomodlę się o powodzenie operacji!!!
Ewcia!
Małgosiu, będzie dobrze!
Jesteś w rękach dobrych lekarzy, a wsparcie maluchowe jak wiadomo dziala.
Dołaczam się i ja z modlitwą.
A lekarze maja czasem taki styl, ze zawczasu mowia o wszystkich mozliwych konsekwencjach, a potem sie okazuje , ze mocno na wyrost. I oby.
malgosia1968
już po wizycie u anestezjologa
wywiad trwał z 15 min
bardzo miły i dowcipny lekarz, widząc paniczny strach w moich oczach żartował sobie, że jak on mnie uśpi to na pewno się obudzę
wypisał zlecenie na badania których jeszcze nie mam i zrobią mi je w niedzielę jak tylko zamelduje się na oddziale
staram się myśleć pozytywnie ale czym bliżej tym mam większego pietra 43.gif
iza1982
najgorzej się zawsze czeka przytul.gif w dniu operacji jest już zamieszanie, przygotowanie, głupi Jaś i jakoś zlatuje... Moją modlitwę masz pewną!
Pilawianka
Strach ma wielkie oczy.
Wierzę, że będziesz w dobrych rękach i wszystko się powiedzie.
Trzymam kciuki.
dorsim
Małgosiu będzie dobrze icon_smile.gif moje kciuki masz zapewnione &&&&&
Tuni
Małgosiu, będzie dobrze, już za kilka dni będziesz radośnie pisała, ze już po operacji i wszystko dobrze poszło -zobaczysz przytul.gif
Ściskam Cię mocno i myślę ciepło.
walizka
Małgosiu - będzie dobrze icon_smile.gif Trzymaj się, a ja trzymam kciuki! icon_smile.gif
malgosia1968
Dziękuje za wsparcie
wiecie czym ja się jeszcze nakręcam, ano tym, że M zostaje z Mikołajem pierwszy raz sam na tak długo, wcześniej zostawał z nim syn lub córka
i martwiÄ™ siÄ™ jak M da sobie radÄ™
Mikołaj bierze leki, trzeba będzie pamiętać o wszystkim kiedy co i ile
będzie musiał zaprowadzić go do przedszkola, odebrać, odpowiednio ubrać
rozmawiałam z paniami w przedszkolu i ma normalnie Mikołaja przez te 3 dni przyprowadzać (pon-śr), nie powinien mieć zaburzonego rytmu dnia a poza tym nie może być tak, że tylko mama prowadza go do przedszkola a tata ulega i synek siedzi w domu bo on sobie może to zakodować i to ja będę ta "zła" a on ten "dobry"
M wymyślił sobie, że Mikołaj nie będzie musiał chodzi, że zrobi mu "dobry tatuś" święto przez tydzień
myślę, że na ścianie przyczepie mu moje wszystkie wskazówki, jakie leki o której, jak ubrać Mikołaja do przedszkola, o której zaprowadzić i odebrać itd ale nie wiem czy to dobry sposób
jak myślicie
matko ja jeszcze gorzej osiwieje bo mi się wydaje, że nikt oprócz mnie nie zadba tak dobrze o synka 43.gif wallbash.gif
Tuni
Małgosiu, nie martw się, dadzą radę.
Informacje , szczególnie te o lekach powieś koniecznie, bo skoro zawsze Ty się tym zajmowałaś, to M zwyczajnie ma prawo nie wiedzieć co i kiedy ma podać.
Do przedszkola niech chodzi, jeśli zostanie w domu, to pewnie bardziej odczuje brak mamy przez te kilka dni.


I nie zamartwiaj się już tak, będzie dobrze przytul.gif
Agnes-3
Malgos zrob tak jak ja jak wyjezdzam.Na kazdy dzien szykuje komplety ubran na wszystkie dni w ktore mnie nie ma. Kartka z lekami, dawkowanie niech wisi w widocznym miejscu.
Da sobie rade napewno.

Trzymam mocno kciuki za Twoja operacje &&&&
Majka 82
Malgosiu- trzymam mocno kciuki, wszystko bedzie dobrze!!! przytul.gif
milutka
Małgosiu jutro będę myślami przy Tobie &&&
użytkownik usunięty
Małgosiu, będzie dobrze. Uściski.
rtonka
Malgosiu zaciskam kciuki, bedzie dobrze!!
malgosia1968
leze w tym szpitalnym lozku i dygocze ze strachu, to juz jutro, mysle o moich dzieciach, no musi byc dobrze, prawda?
użytkownik usunięty
Musi. icon_smile.gif
aniakuleczka
Dzieci sobie poradzą, bo zaraz do nich wrócisz.
Operacja będzie udana.
A teraz, zamiast się denerwować - proszę zasnąć i się wyspać póki możesz
Orinoko
Bedzie wszystko dobrze. Trzymaj sie!!!!
ajlonka
Małgosia kciuki zaciśnięte. Będzie dobrze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.