To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pomysł na karmnik z surowców wtórnych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
W przedszkolu dzieciaki dostały "zlecenie" na przyniesienie karmników dla ptaków z surowców wtórnych.
Dziecko zapiało z zachwytu a ja się drapie po głowie bo brak mi pmysłu.
Jedyny surowiec jaki przychodzi mi do głowy to plastikowa butelka napełniona nasionkami z wyciętą dziurą.
Moze wy robiłyście taki karmnik?Macie jakis inny pomysł?
aniakuleczka
kiedyś robiłam karmnik dla sikorek z odwróconego do góry dnem pudełka po maśle roślinnym z resztkami masła i nasionkami.

generalnie nie lubię takich pomysłów, bo potem jest dużo takich karmników na drzewach
ciao
Joanna,świetne sa te pomysły.
Niesamowicie genialny w swojej prostocie jest ten z drewnianymi patykami.Ale mnie urzekł ten ostatni.I chyba taki zrobię razem z córkąicon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Kiedyś robiłam z takich tacek na ktorych sprzedają mięso - jedna na spód, a druga jako daszek,
Magawit
Gosiagosia ten z demotywatora mnie ujął, jak najbardziej recyklingowy! I jakże oryginalny! Szkoda tylko, że wrzucili tam chleb, no i ja zostawiłabym 3 ścianki, zeby ptakom śnieg i deszcz nie leciał na ziarno. Ale pomysł (jak rozumiem z założenia humorystyczny) jak najbardziej do wykorzystania icon_smile.gif
Abotak
`milion ` opcji
( jak zwykle, moj ulubiony Pinterest icon_smile.gif
https://pinterest.com/search/?q=recycled+bird+feeder
najbardziej chyba mi sie podoba ten z polowki pomaranczy icon_smile.gif

Natomiast Archie kiedys robil z wydrazonej dyni ( tak wlasnie podwieszonej)
o, cos w tym stylu


albo inne tej masci
meduzza
Ale fajny taki pomysł, żeby zrobić u siebie - na balkonie czy orgodzie. Mnie chyba namówiłyście icon_smile.gif.
gosiagosia
fajny pomysl. zrobimy z dziecmi ten ostatni z dyni
Tusia8
Z dyni fajny, tylko trzeba pamiętać o jakimś zadaszeniu, inaczej będzie wpadał śnieg do pożywienia icon_smile.gif
lillo
I ja sie zauroczyłam niektórymi pomysłami . Na pewno skorzystam z ktoregoś i u nas ptaszki bedą zadowolone a i dzieci szczęśliwe widząć je za oknem 06.gif
oluśia
Fajne pomysły, dyniowe bardzo ładne icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.