To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czytanie książki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justine1980
Maja do dziadka:
-Poczytaj mi książkę.
-Ale nie mam okularów.
-To czytaj oczami 03.gif
Capulik5
My żoną mamy taki podział ról, że ona przygotowuje syna do snu - kąpie, przebiera, karmi, a ja go usypiam i czytam bajki.
angelala
Moja córka słuchała bajki o Czerwonym Kapturku i nie mogła zrozumieć dlaczego musieli rozcinać brzuch wilka zeby wyciągnąć babcie i jej wnuczke, bo przecież jak ona zje obiad to jej nikt nie rozcina brzucha to gdzie to całe jedzenie sie w niej mieści? Tak rozpoczeła sie nauka układu wydalniczego u mojej 5-letniej córy icon_wink.gif
zagielka
Phahahaha dowcip mnie nie rozbawił, ale te ekspercie komentarze powyżej nie na temat mnie rozbroiły icon_biggrin.gif
nataliakk
Ojej ktoś tu na serio bierze wszystko a ja uważam, że jak dziecko ciekawe to i w takiej sytuacji można wyjaśnić głębiej chociaż i tak pewnie nic z tego nie zapamięta do końca to nic na tym nie tracimy. A czytać dzieciom to wiadomo - TRZEBA!
mochito5
Z dzieckiem trzeba być przygotowanym na miliony pytań o różnej tematyce, nawet tej ciężkiej do wyjaśnienia icon_biggrin.gif
Aurela
Aktualnie czytam powieść, mniej znanego autora...
Tak mnie wciągnęła, że muszę Wam o tym napisać!
Tu znajdziecie coś więcej informacji https://radeklewandowski.pl/australijskie-pieklo/
Piszę ciekawie o przygodach marynarzy i ich relacjach, nawet z wątkiem miłosnym icon_wink.gif
magia5
Żeby dziecko zachęcić do czytania, należy zrobić to najlepiej w formie zabawy. Programy, które w taki sposób uczą nasze pociech, można kupić w tym miejscu https://wyrwal.eu/.Są tam program do nauki czytania, które w funkcjach mają między innymi: analizy głoskowe, analizy literowe, układanie wyrazów z rozsypanek literowych, wyodrębnianie wyrazów w zdaniu, segregowanie wyrazów wg układu liter itp.
śrubka
Szkoda tylko, że czytelnictwo w Polsce nie jest najlepsze, ale z roku na rok widać niewielką poprawę. Tutaj można przeczytać, co najchętniej czytają współcześni Polacy i jaki wpływ ma na to wiek, czy wykształcenie.
alka25
Ja to swojej nawet nie mogłam kłamać, miała jedną bajkę którą lubiła, znała ją na pamięć i mnie poprawiała jak źle czytałam xD
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.