To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Suszarko-lokówka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Ściełam włosy do ramion(z tyłu troszke krótsze z przodu ciut dłuższe).
Fryzjerka mówiła ze najlepiej bedzie mi układac fryzure suszarko-lokówką.Nie chce podkrecac włosów tylko je bardziej wyprostowac,wygłądzc.A od prostownicy chcę w końcu trzymac się z daleka.
I tak za kazdym razem susze włosy wiec taka suszarko-lokówka byłaby faktycznie dobrym rozwiązaniem.
Nie wiem na co zwrócic uwage,czy to ma byc duza szczota,mala........nigdy czegos takiego nie mialam.
Dodam ze wloski to mam raczej liche.
Użytkownik usunięty
CYTAT(ciao @ Sun, 28 Oct 2012 - 14:15) *
Ściełam włosy do ramion(z tyłu troszke krótsze z przodu ciut dłuższe).
Fryzjerka mówiła ze najlepiej bedzie mi układac fryzure suszarko-lokówką.Nie chce podkrecac włosów tylko je bardziej wyprostowac,wygłądzc.A od prostownicy chcę w końcu trzymac się z daleka.
I tak za kazdym razem susze włosy wiec taka suszarko-lokówka byłaby faktycznie dobrym rozwiązaniem.
Nie wiem na co zwrócic uwage,czy to ma byc duza szczota,mala........nigdy czegos takiego nie mialam.
Dodam ze wloski to mam raczej liche.


Kup rowentÄ™ z obrotowÄ… szczotkÄ…. Jest absolutnie nie do pobicia icon_biggrin.gif
ciao
[użytkownik x] chodzi Ci moze o ROWENTE CF9320?
Powiedz ze tak bo właśnie ja kupiłam icon_biggrin.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(ciao @ Sun, 28 Oct 2012 - 16:04) *
[użytkownik x] chodzi Ci moze o ROWENTE CF9320?
Powiedz ze tak bo właśnie ja kupiłam icon_biggrin.gif


Tak jest! Ja mam starszy model i jest po prostu mojÄ… prawicÄ… icon_biggrin.gif
Madziulek
A jakie fryzury mozna nia zrobic, ale na dlugich wlosach ?
Uleńka
Moim zdaniem do dlugich wlosow ona sie nie nadaje, to juz lepiej sobie radzi zwykla okragla szczotka i suszarka, rowenta wcina wlosy jak sa dlugie, bynajmniej ja mialam z nia problem, za to na krotszych wlosach sprawuje sie swietnie
mama_do_kwadratu
CYTAT(Uleńka @ Sun, 04 Nov 2012 - 13:01) *
Moim zdaniem do dlugich wlosow ona sie nie nadaje, to juz lepiej sobie radzi zwykla okragla szczotka i suszarka, rowenta wcina wlosy jak sa dlugie, bynajmniej ja mialam z nia problem, za to na krotszych wlosach sprawuje sie swietnie


zgadzam się, nie polecam tego ustrojstwa do długich włosów
ciao
Ja mam włosy takie do połowy szyi i nie wyobrazam sobie używania jej do długich włosów.Moje choc nie są długie czasem zaplatuja sie w szczotke ale mam nadzieję ze to tylko kwestia wprawy.
Madziulek
Dzieki za opinie, wyrzucilabym kase w bloto kupujac to ustrojstwo.
Paula.
CYTAT([użytkownik x] @ Tue, 30 Oct 2012 - 14:00) *
Tak jest! Ja mam starszy model i jest po prostu mojÄ… prawicÄ… icon_biggrin.gif

Julcia a czym się różni ten nowy model od starego.
Miałam tą szczotkę, ale niestety zepsuła mi się, przymierzam się od jakiegoś czasu do ponownego zakupu.
Ale w tej chwili na rynku jest więcej obrotowych szczotek i np. Philips ma dodatkowo funkcję jonizacji.
ciao
CYTAT(Paula. @ Mon, 05 Nov 2012 - 14:59) *
Julcia a czym się różni ten nowy model od starego.
Miałam tą szczotkę, ale niestety zepsuła mi się, przymierzam się od jakiegoś czasu do ponownego zakupu.
Ale w tej chwili na rynku jest więcej obrotowych szczotek i np. Philips ma dodatkowo funkcję jonizacji.

Ta suszarka Rowenty tez ma system jonizacji,wiec moze ten starszy model tego nie posiadał...
Paula.
Dziękuję ciao. w takim razie kupuję Rowentę, bo w razie czego będę miała zapasowe szczotki.
Paula.
Dostałam od męża na urodziny ten model (tylko ładniejszą, bo fioletową 06.gif ) - jest rewelacyjna, o niebo lepsza od poprzedniego modelu.
Borejro
Suszarko-lokówka to naprawdę fantastyczny wynalazek. Znakomicie kręci włosy, serio. Tylko nie kup jakiegoś badziewia. Ja mam fajną ze sklepu fryzjerskiego: [edit: moderacja]
Qubas
Hmmm, u mnie akurat ta szczotka obrotowa Rowenty spisuje się doskonale. nie wiem skąd takie negatywne opinie. Z duetem zwykła szczotka plus suszarka nie radziłam sobie - mam chyab do tego za mało rąk. Teraz już nie ma problemu ani z prostowaniem na szczotce, ani z zakręceniem lekkich fal i loków.
Dorota89
ja mam włosy za ramię i taka lokówko-suszarka super się u mnie sprawdza. Kupiła też Rowenty na electro.pl i to jeden z najlepszych wyborów. Włosy szybko wysychają i można je raz dwa wymodelować icon_wink.gif
stapka18
Też mam tą z rowenty i działa już dwa lata. Można nią nawet nieźle wyprostować włosy, ale jak to suszarka - wysusza włosy masakrycznie.
muppet
Ja odłożyłam pieniądze i kupiłam sprzęt z babyliss. I jestem z niego mega zadowolona.
lillou
muppet - a co masz konkretnie?? Myślę czy siostrze takiego sprzętu nie kupić na gwiazdkę, twój model ma jonizację?
muppet
Ja mam suszarko lokówkę:



Ale ona nie ma jonizacji.
Dorota89
A ja mam najzwyklejszą firmy Adler. Kupowałam na electro.pl za bardzo małe pieniądze. Ma dwie wymienne szczorki. Mi nic więcej potrzebne nie jest icon_wink.gif
muppet
Mój sprzęt też wcale nie był drogi. Znalazłam go na babyliss.
Erywa_RK
Ja mam suszarko lokówkę Philips EssentialCare HP8662/00 i jestem nią zachwycona. Po pierwsze końcówki - w zależności od potrzeb, fajna sprawa. Po drugie zimny nawiew, moje włosy cudnie po nim błyszczą. Po trzecie ThermoProtect po którym faktycznie moje włosy się tak nie przesuszają i nie puszą. Jako wisienka na torcie jest jonizacja i obrotowy przewód dzięki czemu łatwo jej się używa a przy codziennym użytkowaniu jak u mnie włosy się nie niszczą. Polecam z całego serca icon_smile.gif
rowan_berry
No to zależy do czego, na pewno inaczej działa niż lokówka, przede wszystkim kręcisz włosy w trakcie suszenia. Dla mnie to duża oszczędność czasu. No ale efekt tez będzie inny niż kręcenie włosów tradycyjną lokówką, moim zdaniem bardziej naturalny. Ja mam lokówko-suszarkę z babylissa i u mnie takie rozwiązanie się sprawdza.Mam model AS540E, ma 4 wymienne końcówki, więc nawet i do prostowania się nadaje icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.